Kącik poprawności politycznej

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 30 maja 2016, 13:39

Ja się nie unoszę tylko nie lubię wyciągania z kontekstu, skrótów, dopisywania niewłąściwych intencji. Jasnym jest, że chodzi o nieskrępowanie przez nikogo realizowanie swoich zainteresowań i życie zgodne ze standardami kraju. Tego warto bronić. Niczego napastliwego w tym nie ma. To cytowanie o "zabijaniu" i okrasa takim komentarzem mogłoby świadczyć o złej woli w tym kontekście. Ale chyba nie świadczy?

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 30 maja 2016, 13:47

Nie mogłem wiedzieć w pełni o co Ci chodzi napotykając jakiś wycinek Twych przemyśleń. Nie jestem przecież jasnowidzem. Wyciągam wnioski z tego co czytam, a ja już naprawdę widziałem wiele bardzo napastliwych wypowiedzi w tym temacie. I Twoja wydawała mi się po prostu po jednych papierach z: "Zabijmy wszystkich, którzy myślą inaczej". Mentalność oblężonej twierdzy. Nie przepadam za nią, więc staram się ją dyskredytować, gdy napotykam jej objawy.

W tym przypadku tak mi się wydawało. Cieszę się, że niesłusznie. Trudno mieć pretensje do odbiorcy, że czegoś nie zrozumiał, jeśli nie przedstawiłeś sprawy jasno, prawda? Mam jednak nadzieję, że wyjaśniliśmy sobie nawzajem nasze stanowiska i motywacje, i jest już ok? ;)

Proszę, nie żyw do mnie urazy. Ja traktuję tą sytuację jak zwykłe nieporozumienie. Co się zresztą na sieci często zdarza. ;)
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 30 maja 2016, 14:41

Chciałbym niniejszym srodze Was skarcić za popsucie mi topika, to to miał być w zamierzeniu wątek do postów o charakterze prześmiewczym, ale w konwencji poprawności politycznej. A Wy mi tu z takimi poważnymi- fuj, smutaśnymi dyskusjami wyjeżdżacie? :o

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 30 maja 2016, 15:03

Nie żywię urazy za pomyłkę w ocenie, nie ma to sensu.
Sens ma głód, który czuję :D

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 30 maja 2016, 21:39

Wiadomo, że Europa generalnie się starzeje, a przybyli na jej łono :D głodni i spragnieni nicnierobienia za sute rekompensaty (bo jak nie zostaną zaspokojeni finansowo, to w inny sposób odbiorą sobie dodatek z tytułu rozłąki z ojczyzną) nie będą ani pielęgnować tutejszych staruszków, ani też zrzucać się na ich emerytury (bo to nawet nie ich przodkowie). W zasadzie nie widzę żadnego pożytku z przybyłych tu tabunów pragnących dorwać się do cycka nim maciora (nie mam tu na myśli tylko obłąkanej kobiety, która najchętniej pozbawiłaby każdy trzeźwo myślący kraj ekwiwalentu 40 lat pracy jego statystycznego obywatela za każdego poszczutego psami przybłędę) dokona żywota. W obliczu tego, że nie można nawet ich dokładnie policzyć (bo jednego dnia jegomość ma na imię Mohammed, a innego Islam i to nie z powodu rozdwojenia jaźni), rodzi się sposobność pozyskiwania z nich komponentów przetwarzanych przez współczesnych alchemików na mikstury może jeszcze nie przywracające utraconą młodość, ale co najmniej łagodzące nie najmilszą starość. Pewnie to tańszy sposób niż klonowanie, ale napierająca tu swołocz wznosi za pieniądze z krajów (i to tych, w których najchętniej byśmy widzieli cel peregrynacji 1/3 Afryki kawałka Azji) świątynie jakowemuś demonowi z pustyni, który to śmie powątpiewać w boski rodowód Jezusa Chrystusa szykowanego już przez niektóre ortodoksyjne środowiska z promilowym w ostatnich wyborach poparciem na króla Polski, bo Jarosław może zawziąć się i żyć długo, ale gdy już wymrą ci, którym na złość wstaje każdego ranka, by pobawić się żołnierzykami, to... możemy już w naszym nieszczęśliwym kraju potrzebować monarchy na wysokim POZ.
Mój skromny dorobek jako gracza w PBF: http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=35

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 30 maja 2016, 22:32

Takie myśli luźne, niepowiązane.. się zastanawiam dlaczego nie rozdaje się nieszczęśliwym imigrantom broni, przecież u siebie mogą nosić pod pazuchą małe AK-47 po tatuśku. Normalnie skandal.
A asymilują się przecież wyśmienicie, ot choćby fakt, że większość w spodniach chodzi (u siebie wszak to niepraktyczne, bo przeciętna koza szybko uczy się rozpoznawać dźwięk rozsuwanego rozporka)...

Treant- jeśli masz jakieś "ALE" odnośnie elekcji Jezusa na króla Polski to spieszę myśli Twe uspokoić, że w zgodzie z literą polskiego prawa "osoba skazana prawomocnym wyrokiem sądu nie może sprawować wyższych funkcji państwowych".. czy jakoś tak.

Generalnie konflikt kultur Wschodu i Zachodu jest nieunikniony, zatem najlepiej wykorzystać militarną przewagę i zrobić bałagan, póki przewaga jest. Ewentualnie honorowo rozdać po tyle samo karabinów jednym i drugim i zrobić gdzieś ustawkę. A jeśli oba te rozwiązania zbyt mocno w oczy kłują, to trzeba unaocznić wszystkim niezdecydowanym potrzebę konfliktu poświęcając kilka dziewic na ołtarzu lepszej sprawy, znaczy się przekonaniu co do potrzeby wojny (możnaby je też złożyć w ofierze Morglithowi, by zesłał na wroga zarazę, ale nie wiem, czy mamy wystarczająco kapłanów z odpowiednimi WI i ZW).

P.S. Natomiast jednego kur@## to wrednym spiskowcom i moim osobistym wrogom (zwanym tu i ówdzie ONI) wybaczyć nie zdołam. Przeglądam sobie kalendarz w Empiku, chciałem już kupić.. na każdej stronie łądna sentencja. Patrzę na datę moich urodzin i... 20 czerwca -Światowy Dzień Uchodźcy!!! Noż ku...!!! zloD
Ostatnio zmieniony 30 maja 2016, 22:38 przez koszal, łącznie zmieniany 1 raz.

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 30 maja 2016, 23:25

Pozostaje jeszcze liczyć na to, że nazywają ich uchodźcami na poczet tego, iż będzie z nich uchodzić życie, gdy Skandynawowie przypomną sobie wreszcie, kim byli ich przodkowie, a Niemcy (jak to dowcipnie skomentował ktoś w internetach pod artykułem o możliwości zakręcenia kurka przez złowrogiego Putina) odkręcą gaz, jak to drzewiej bywało.
Mój skromny dorobek jako gracza w PBF: http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=35

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 02 czerwca 2016, 08:07

Londyn. Trzech facetów spotyka się w celi przejściowej w drodze do więzienia. Jeden Brytyjczyk, jeden Syryjczyk i jeden Libijczyk. Brytyjczyk pyta dwóch pozostałych, za co idą siedzieć.
- Zgwałciłem i zamordowałem 15- latkę i dostałem 2 lata - mówi Syryjczyk
- Ja zamordowałem cała rodzinę - dali mi za to aż 6 lat - mówi Libijczyk
- A ty Brytyjczyku, za co cię posadzili ? - pyta Syryjczyk
- Za wykrzykiwanie na ulicy haseł przeciwko dyskryminacji białych ludzi. Skazali mnie za to na 25 lat więzienia - odpowiada Brytyjczyk
- Co ?! Aż 25 lat za wykrzykiwanie haseł ?! - dziwią się dwaj pozostali
- I tak mam szczęście, bo prokurator domagał się dla mnie dożywocia, ale sędzia wziął pod uwagę jako okoliczność łagodzącą fakt, że to nie ja krzyczałem.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 02 czerwca 2016, 11:40

No właśnie... Pier... poprawność nas gubi.

Dobro
Reactions:
Posty: 2848
Rejestracja: 10 listopada 2012, 22:13

Post autor: Dobro » 04 czerwca 2016, 12:44

Sigilu, ciekawi mnie, skąd masz takie informacje, że chrześcijanie wymordowali więcej ludzi niż naziści czy muzułmanie? Tylko proszę, nie podawaj mi tu arabskich skrybów, bo oni obiektywni nie są. Albo że chrześcijaństwo gloryfikowało przemoc - chciałbym wiedzieć, na czym opierasz swoje tezy. I znów - agnostycy, muzułmanie czy izraelici to niezbyt wiarygodne źródła (tak samo jak chrześcijańscy skrybowie, rzecz jasna).
Ale widzę, że Europa nadal popiera starą dobrą politykę chrześcijańską "Zabijajcie wszystkich - Bóg rozpozna swoich".
Nadal? No teraz to już w ogóle nie skumałem. Zachodnia europa staje się coraz bardziej świecka, w Polsce od wiary i kościoła odchodzi 400 000 ludzi rocznie (szacunkowo).
Szkoda, że Europa zwykle pozostaje głucha na apele o pomoc tych Muzułmanów, którzy walczą z Państwem Islamskim, nie uznając tamtejszego kalifatu.
A dlaczego nie wspierają ich państwa ościenne, jednolite kulturowo, jak Arabia Saudyjska? To tak, jakby podczas drugiej wojny światowej wściekać się, że Iraq siedzi z rękami założonymi na piersiach i nie przyjmuje uciekających Polaków.

Hm, chwila... przecież nie ucieka się podczas wojny na inny kontynent, bo ma się nadzieje, że niedługo wróci się do do domu i wróci do starego życia... Moi dziadkowie uciekali z terenów dzisiejszej Ukrainy (wcześniej: Polski) właśnie na zachód, jak najbliżej się dało, bo ciągle wierzyli, że wojna szybko się skończy i wrócą do swej ojcowizny (życie i UPa pokazało co innego).
Natomiast problemem jest dla mnie co innego: to, że potępiając Islam człowiek zachodu nadal pozostaje ignorantem i niewiele wie o tym, co potępia. Nie odróżnia Sunnity od Szyity i sądzi, że dla Muzułmanina jest Niewiernym -podczas gdy Chrześcijanie nie są Niewiernymi, ale stanowią "Lud Księgi". Zalecenie odnośnie Niewiernych nie mogą więc być stosowane względem nich. Koran czyni tu dość dokładne rozróżnienie. Mimo to, propaganda wojenna na Zachodzie nadmiernie używa słowa Niewierny dokonując poważnej nadinterpretacji, by nastawić opinię publiczną w taki sposób, by popierała wojnę ze Wschodem.
Nie, nie, nie... nie ma tu zgody! Co to za różnica, czy szyita czy sunnita? Wcale nie musze o tym wiedzieć i rozróżniać, by nie chcieć ich w "swoim" kraju. I tak jest dla mnie obcy kulturowo; ma inne zwyczaje, wartości, moralność i zasady. I jaka propaganda wojenna? Jedynie niektóre, nieliczne jeszcze prawicowe media tak to przedstawiają, ale większość mediów to liberalne gównojady i za wszelką cenę przedstawiają tych z kalifatu za inny gatunek, wręcz inną religię, która tylko przypadkiem jakoś tam łączy się z Islamem.
Na której to wojnie nawisem mówiąc niektóre kraje Europy sporo zarabiają... Warto czasami o tym pomyśleć...
Jak na każdej wojnie. Tutaj akurat przoduje USA i Rosja i ich wpływy.

Wracając do głónego wątku: trzeba sobie zadać fundamentalne pytanie:

Kto korzysta z tego, że do Europy ciągną uchodźcy wojenni i ekonomiczni, oraz wszelkiej maści podludzie (terroryści)?
Prowadz? sesje: ?mier? i ?ycie kami Ryby (L5K) - zawieszona
Mistyczny Lotos (Conan na zasadach Fate)
Moje postacie:
Ahmed Assad Omar - audytor finansowy (PBF Wybawiciel)
Olaf Vilbergson - m?ody zwiadowca (PBF Cienie na ?niegu)
Mikulas Tichy - m?ody medyk z Pragi (PBF - Memento Mori)

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 05 czerwca 2016, 06:28

https://youtu.be/YvuZirTv7c4

... a choćby i to, wiele tego jest. Islam podbił 2/3 ziem chrześcijańskich, zanim Europejczycy zdobyli się na opór. I ten opór im się wypomina. Czy Islamiści toczą obecnie swój dżihad przeciwko Chrześcijanom? Wątpię, ponieważ w Europie to taka Polska uchodzi za centrum fanatycznych katolików itp, a jakoś tutaj nie pchają się tłumem. Odpowiedź prosta- uderzają w słabe punkty, gdzie widzą swoją szansę. Tam, gdzie ponieśliby klęskę nie będą się pchać (póki co). Możemy tu mówić o socjalu itp, itd, ale tu chodzi o wynarodowienie Europy, duchowni przywódcy Islamu mówią o tym wprost i to od dawna. Francja, czy zakompleksione z powodu nazistów Niemcy nie będą reagować, zagubione we własnych menadrach pseudo wolności. Daleko mi do Kościoła Katolickiego, jednak zbulwersowany bardziej czy mniej jego mechanizmami o wiele swobodniej czuję się kulturowo, niż z wizją wszechobecnego Islamu. Ekspansja wyznawców Islamu w żadnym wypadku nie zakłada asymilacji (tutaj zachecam do zapoznania się z encyklopedycznym zanczeniem tego słowa, a nie produktem mediów).
Prosto z mostu- mając przewagę militarną powinniśmy z niej skorzystać. W sytuacji odwrotnej zawsze dochodziło do najazdów.

Awatar użytkownika
8art
Reactions:
Posty: 6267
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 17:38
Has thanked: 121 times
Been thanked: 81 times

Post autor: 8art » 06 czerwca 2016, 23:11

Wy oczywiście nic nie wiecie, bo żyjecie w słodkiej nieświadomości w Polsce. Ale ja wam powiem, że te miliony polskich emigrantów, jacy uciekli z kraju przed tyraniami Tuska i Kaczafiego, to nie są tylko biedne Polaczki, którzy szukali azylu.

Te miliony krajanów, to świetnie wyszkoleni operatorzy Rodziny Radia Maryja, którzy mają za zadanie wynarodowić EU z rodowitych Europejczyków i zastąpić ich w przeciągu najbliższych dekad czystymi rasowo i religijnie Polskimi Katolikami (w skrócie PK). Należy zauważyć, że zdecydowana większość tzw "polskich emigrantów" to mężczyźni w wieku poborowym i kobiety w wieku rozrodczym. Wy tego nie widzicie, bo progejowskie, lewackie media mamią was głupimi serialami jak np "Londyńczycy", ale ja to wszystko widzę na własne oczy tu na Zachodzie (w zasadzie to nawet z Żoną zmajstrowaliśmy jednego bobasa w UK).

A potem uderzymy w Bliski Wschód i dalej. Wielka Polska będzię rozciągać się od Antarktyki po Antarktydę! Nawet pingwiny i kangury będą nosić różańce

Taki jest właśnie plan i nie wierzcie nikomu, kto powie Wam, że polscy emigranci wyjechali na Zachód tylko na zarobek, albo czerpać korzyści z systemu socjalnego!

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 07 czerwca 2016, 08:34

No tak. A ilu z nich się wysadziło? Bo szukam jakiegoś kółka terrorystycznego, ale nigdzie się dodzwonić do rodaków na emigracji już nie mogę, bo albo akuratnie gwałcą, albo drą się "ZA MARYJĘ!" i "bum'ają".

Jak już będziecie kleić swoje ładunki, to bądź tak miły Bartku i podeślij mi swoje rpgi (a tymczasem wstydź się- tyle lat na ekspansji i nawet petardy nie odpaliłeś?).

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 07 czerwca 2016, 09:07

Nacją która pomijając obywateli brytyjskich ma najwiekszy odsetek osadzonych w wyspiatskich więzieniach są Pokacy. Tam bym szukał Koszalu dojść do tego typu kół zainteresowań o jakich piszesz.
Mam jednak inne zdanie. W mojej opini plan naszej emigracji jest inny. Oni tam pojechsli by wypić cały alkohol wyspiarzom. Jak się uda to dojdzie do rozruchow na tle niedoborów z procentami. A wówczas łatwo obalić system i wprowadzić własny. Zwlaszcza jak się jedzie na dopingu alkoholowym we krwi.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 23 czerwca 2016, 14:28

Dzisiaj to jest w dzień referendum Brexit, Niemiecki Der Bild próbuje przekupic Anglików do pozostania w UE. Proponują min. Rezerwowanie leżaków w kurortach, dostarczanie czarnych charakterów do filmów z Bondem oraz uznanie gola w meczu o mistrzostwo w 66-tym roku w Wimbledonie.:D
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

ODPOWIEDZ