Kącik poprawności politycznej

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 12 maja 2016, 21:29

Nieuzasadniona islamofobia #1

Nawiązując do wczorajszych informacji o skandalu wokół ćwiczeń antyterrorystycznych w Manchesterze, chciałbym wygłosić orędzie w duchu poprawności politycznej i braterstwa wszystkich religii! Dla przypomnienia, podczas symulowanego ataku samobójczego statysta udający terrorystę wykrzyczał "Allahu akbar". Środowiska muzułmańskie słusznie potępiły ten akt nadużycia protestując przeciwko utrwalaniu stereotypów i pogłębieniu przekonania, jakoby ugrupowania terrorystyczne składały się wyłącznie z wyznawców islamu!

Solidaryzując się ze środowiskiem muzułmańskim chciałbym przypomnieć, że za porywaniem samolotów, wysadzaniem w powietrze lotnisk, uprowadzaniem w niewolę małoletnich dziewcząt oraz publicznym ścinaniem głów więźniów stoją również terroryści chrześcijańscy, żydowscy, buddyjscy, a także ugrupowania terrorystyczne związane z wierzeniami aborygeńskimi. Stąd też nadużycie zwrotu "Allahu akbar" w trakcie ćwiczeń jest ordynarnym i godnym największego potępienia nadużyciem, a także stoi w rażącej sprzeczności z ideą poprawności politycznej.

Od tej chwili sugeruję też, by odpowiednie służby skoncentrowały się przede wszystkim na symulacjach ataków terrorystycznych organizowanych przez Aborygenów! Przestańmy powielać antymuzułmańskie stereotypy, bardzo proszę!
Ostatnio zmieniony 13 maja 2016, 13:33 przez Keth, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 12 maja 2016, 23:16

Och coś mi mówi że to będzie jeden z moich ulubionych forumowych wątków.
Jeśli się rozwinie. ..
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Kargan
Reactions:
Posty: 1420
Rejestracja: 22 listopada 2012, 13:44
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

Post autor: Kargan » 12 maja 2016, 23:38

A co krzyczą atakujący Aborygeni ? :|
]|[ Innocence Proves Nothing ]|[

Medea Trix: WS 28, BS 44, S 32, T 29, AG 41, INT 29, PER 40, WP 32, FEL 33 (12 wounds, 2 fate points)
Erias Kantar (Black Templar Marine): WS 53, BS 37, S 40, T 42, AG 51, INT 45, PER 45, WP 46, FEL 40 (23 wounds,4 fate points)

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 12 maja 2016, 23:48

Krzyczą - #Dajtaryba

Awatar użytkownika
mastug
Reactions:
Posty: 1697
Rejestracja: 03 grudnia 2009, 23:24
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times

Post autor: mastug » 13 maja 2016, 00:34

Odnośnie samobójczych oddziałów żydowskich :
https://youtu.be/syLgUxdtPZA?t=274


a tu z zupełnie innej beczki:
http://bibsy.pl/jEZ7KFap/lifehack-isis
Ostatnio zmieniony 13 maja 2016, 00:57 przez mastug, łącznie zmieniany 1 raz.

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 13 maja 2016, 11:18

I mają rację. Jak można nie szanować kultury i religii zarazem o korzeniach tak głębokich, że Europie się nie śniło.
Bo w końcu co było przed Wielkim Wybuchem..?

Jedno cholernie głośne:
- Allahu Akbar!!

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 13 maja 2016, 12:50

Kurcze, ja wiem że to offtop, ale czy naprawdę musimy w tym miejscu poruszać takie kwestie?
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 13 maja 2016, 13:31

Hmmm.. Tak się zastanawiam, czy gdybym całe to zamieszanie z uchodźcami znalazł w opisie świata jakiegoś rpga, to czy przypadkiem nie cisnąłbym go w kąt uznając, że ten wątek jest mocno naciągany i mało realistyczny.

Bogu przeginasz. Pora uprościć mechanikę, żeby takie dziwne krytyki nie wypadały.

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 13 maja 2016, 13:31

Próbując ograniczyć nam wolność wypowiedzi nie wpasowujesz się w schemat poprawności politycznej, więc jesteś fe! To raz, a po drugie, czemu nie? W żadnym innym miejscu w sieci nie czuję się tak dobrze jak tutaj i praktycznie nigdzie indziej nie zaglądam w ciągu roboczego tygodnia.

Ale napiszę dzisiaj inny polit-pop tekst, żeby odwrócić uwagę od terroru aborygeńskiego. Skupimy się na pewnym bulwersującym temacie żywym wśród naszych sąsiadów zza oceanu!

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 13 maja 2016, 13:48

Dyskryminacja płci w publicznych toaletach w USA

Dla większości honorowych członków naszego klubu temat ten może być szokującą nowością, ale stosowne wzmianki zaistniały już nawet w polskich mediach. Kilka dni temu bodajże w TVN pojawiła się krótka wzmianka o kilku gwiazdach amerykańskiej sceny muzycznej, które odwołały swe koncerty w Karolinie (nie pamiętam, Południowej czy Północnej). Poprzez odwołanie występów gwiazdy te zaprotestowały przeciwko prześladowaniu osób przeświadczonych o odmienności swej płci, ponieważ władze stanu uznały, że w publicznych toaletach mężczyźni mają obowiązkowo korzystać z części męskiej, a kobiety z damskiej (przy przyjęciu za obowiązującą płci umieszczonej w dokumentach osobistych).

Postawa władza Karoliny jest oczywiście niedopuszczalnym ograniczaniem praw wynikających z wielu poprawek do amerykańskiej Konstytucji - osobiście głęboko utożsamiam się z wszystkimi przeciwnikami tak drastycznej dyskryminacji. W świecie politycznej poprawności wydaje się czymś nie do przyjęcia, by mężczyźni deklarujący się kobietami nie mogli korzystać z damskich toalet publicznych (i vice versa).

Jednocześnie jednak sądzę, że podobne prawa do określania swej tożsamości mają inni użytkownicy publicznych toalet. Zobrazuję to stosownym przykładem. Osoba o wyraźnie męskiej anatomii wchodzi do damskiej toalety deklarując przekonanie o odmienności swej płci. W myśl poprawności politycznej bez wahania uznałbym tę osobę za kobietę, bez kwestionowania podstaw takiego oświadczenia. Gdybym się jednak dowiedział, że jakiś oburzony rodzic wybił takiej osobie zęby, domagałbym się uznania go bez słowa protestu za zębową wróżkę!

Poprawność polityczna musi obowiązywać wszystkich i wszędzie, bez wyjątku!

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 13 maja 2016, 14:03

Popieram i zaraz przypomina mi się sytuacja z zamierzchłej przeszłości w knajpie, w której robiłem. Nie jest to żadna anegdota. 10 lat za barem daje multum podobnych historii, a codziennie przybywa kolejnych (m.in. dlatego lubię tę robotę, że nigdy nie jest nudno).

Gość krążył po lokalu od męskiej do damskiej toalety w tę i z powrotem. W końcu podbija do baru czerwony z wściekłości i wypala na cały głos:
- Skandal! W babskim kiblu dwa pisuary, a w męskim ani jednego!!

Tym samym chcę zaznaczyć, że ów problem został już dawno dostrzeżony na naszym rodzimym gruncie.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 13 maja 2016, 22:41

Radio to wspaniałe medium. A że od ośmiu lat nie posiadam grającej skrzynki, którą wy biali zwykliscie nazywać telewizorem jest to też jedno z głównych źródeł informacji z hakiego korzystam. Dzisiaj na przykład chcąc nie chcąc dowiedziałem się, że pewna kobieta w UK wytoczyła proces byłemu pracodawcy za zwolnienie jej z powodu odmowy zminienienia balerin na szpilki. Proces uznano za ambitny wolnościowo.

Tymczasem panie polskie na swoim zjeździe z którego udalo mi się zobaczyć spot wygwizdaly rzecznika prezydenta a okkaskami przyjęły wypowiedź o prezesa KODu (który nota bene jest najlepszym przykładem jak unikać płacenia alimentów).

Jak widać kobiety na całym świecie mają bardzo różne problemy.

Ps. Z mediów mam jeszcze internet ale na pewno co niektórzy się tego domyślili do tej pory.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Kargan
Reactions:
Posty: 1420
Rejestracja: 22 listopada 2012, 13:44
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

Post autor: Kargan » 14 maja 2016, 00:04

Z tego co wiem to alimenty płaci chociaż nie takie jak by sobie ex-żona życzyła. Inna sprawa, że ex-żony chcą zawsze dużo więcej niż ktokolwiek może zapłacić /EVILS/

Dodaj do tego fakt, że człowiek człowiekowi wilkiem, ale kobieta kobiecie suką i już masz wytłumaczenie anomalii oklasków :)
]|[ Innocence Proves Nothing ]|[

Medea Trix: WS 28, BS 44, S 32, T 29, AG 41, INT 29, PER 40, WP 32, FEL 33 (12 wounds, 2 fate points)
Erias Kantar (Black Templar Marine): WS 53, BS 37, S 40, T 42, AG 51, INT 45, PER 45, WP 46, FEL 40 (23 wounds,4 fate points)

nospe
Reactions:
Posty: 189
Rejestracja: 20 listopada 2008, 15:08
Kontakt:

Post autor: nospe » 14 maja 2016, 07:59

Keth, ja ostatnio byłem na kursie tolerancji islamu - uczyłem się strzelać z Glocka i AK 47 :D Polecam każdemu dorosłemu mężczyźnie :)
Mój browar - SPECJAL, mój linuks - PLD, moje RPG - KC.

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 14 maja 2016, 11:04

Nospe, o doświadczeniach związanych z wybrykami militarystycznymi napisz koniecznie szerzej w wątku poniżej, zwłaszcza o wrażeniach!

http://www.krysztalyczasu.pl/forum/view ... ad_id=1193

Co do pierwszego zdania postu, pracuj dalej nad swoją poprawnością polityczną - zbyt łatwo się domyślić, że to był sarkazm, musisz podnieść poziom trudności!

ODPOWIEDZ