Ważna Sprawa

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 29 listopada 2018, 17:40

Hej!
Sprawa jest istotna, bowiem dotyczy planowanej przez rząd podwyżki na leki weterynaryjne. Sprawi ona, że obowiązywał je będzie nie 8% podatek jak dotychczas, ale 23%... Jak nietrudno się domyślić, może to sprawić, że wiele osób nie będzie miało pieniędzy na leczenie swoich zwierzątek. R,ównież wiele fundacji pomagających zwierzętom może w tych warunkach po prostu nie mieć pieniędzy na rekonwalescencję potrzebujących, nie mówiąc już o schroniskach, które zwykle zawsze są biedne... Już teraz przecież cena niektórych leków jest bardzo wysoka. Tak więc nie czekajcie, pomóżcie składając podpis pod petycją:

https://www.petycjeonline.com/petycja_w ... aryjne?a=2

To naprawdę żaden wysiłek, a wiele może zmienić na lepsze!
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
8art
Reactions:
Posty: 6267
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 17:38
Has thanked: 121 times
Been thanked: 81 times

Post autor: 8art » 29 listopada 2018, 17:46

Podpisane. Teraz mogę już z czystym sumieniem dokończyć kotleta ;)

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 29 listopada 2018, 19:28

No racja. W sumie to nie chcemy by to co trafi na talerz zdechlo wcześniej na jakieś chorobsko. Też się podpisze.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Rikandur
Reactions:
Posty: 392
Rejestracja: 06 lipca 2013, 21:40
Has thanked: 36 times
Been thanked: 3 times

Post autor: Rikandur » 01 grudnia 2018, 00:36

I ja nie chcę by kurciak w chińszczyźnie podrożał. Te matoły z rządu myślące że my jak oni kasę na drukarce majstrujemy z powietrza. :(

ODPOWIEDZ