Spotkanie forumowiczów przy kostkach

Awatar użytkownika
Oggy
Reactions:
Posty: 766
Rejestracja: 13 lipca 2009, 15:05
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/Oggy
Has thanked: 24 times
Been thanked: 10 times

Post autor: Oggy » 19 lutego 2015, 10:35

Otwieramy pod dyskusje temat spotkania sie w Wielkiej Brytanii. W zaleznosci od liczby zainteresowanych przyjeloby to forme kameralnego spotkania lub czegos wiekszego.
Na chwile obecna wiemy o czterech uzytkownikach w UK (8art, avnar, vampire1308, Oggy) i wszyscy sa zainteresowani. Jezeli znajdzie sie jeszcze ktos na obczyznie (lub ktos ma fantazje przyjechac do UK z metropolii) to prosze o kontakt tutaj lub na priv do ktoregokolwiek z powyzszej czworki.
astrolog/alchemik 10/10 POZ

avnar
Reactions:
Posty: 1137
Rejestracja: 29 kwietnia 2009, 20:39
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Post autor: avnar » 19 lutego 2015, 11:04

Ja już rozmawiałem z Oggym i z chęcią bym się spotkał na piwko oraz granie.

Awatar użytkownika
Oggy
Reactions:
Posty: 766
Rejestracja: 13 lipca 2009, 15:05
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/Oggy
Has thanked: 24 times
Been thanked: 10 times

Post autor: Oggy » 23 lutego 2015, 13:48

Proponuje poczekac jeszcze tydzien na ewentualnych chetnych a potem ustalic miejsce spotkania. Geometrycznie rzecz ujmujac wypadloby gdzies w Warwickshire.
astrolog/alchemik 10/10 POZ

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 23 lutego 2015, 13:55

Zorganizujcie porządny lokal, porządne termin to może kilku wycieczkowiczów skusiłoby się na kilkudniowy wyjazd. Ja osobiście jeśli znajdą się chętni odwiedziłbym wyspy - podobno to ziemia obiecana.:D

Awatar użytkownika
Oggy
Reactions:
Posty: 766
Rejestracja: 13 lipca 2009, 15:05
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/Oggy
Has thanked: 24 times
Been thanked: 10 times

Post autor: Oggy » 23 lutego 2015, 14:01

Widzisz czegoj, na razie jest nas jak na lekarstwo. Nie bardzo da sie szukac miejsca jezeli nie bedziemy wiedzieli ilu jest chetnych. Dlaczego czekamy na deklaracje. Tak jak pisalem, ludzi z Macierzy zapraszamy po dwakroc serdecznie. Wizz nie kosztuje duzo.
astrolog/alchemik 10/10 POZ

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 23 lutego 2015, 14:21

Owszem, ale ciężko się organizować kiedy nie ma się pojęcia gdzie, kiedy i za ile? Venar znalazł miejsce i termin to się 17 osób zjechało (Hans grzał do nas ponad 3 godziny - za co chylę czoła). Gdyby podobnie zorganizować się na Wyspach. Wyszukać konkretny termin, fajne miejsce oraz przybliżony koszt dotarcia z Polski, może też by się dało. Ludzie są leniwi i muszą być konkrety. Nawet jak coś nie wypali to może następnym razem. Tak to niestety wygląda. W każdym razie odpowiadając za siebie. Jak będę wiedział: gdzie, kiedy i ile mnie to mniej więcej może kosztować to dopiero wtedy mogę się decydować. Inaczej nie ma szans.

ODPOWIEDZ