Gry komputerowe

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 25 czerwca 2017, 15:04

Jestem na poziomie 15, nick Ketharian. Nie mam jeszcze żadnych znajomych w grze, nie wiem zatem jak działają opcje sparingów, ale bardzo chętnie spróbuję.

Sam miałeś już okazję pograć?

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 25 czerwca 2017, 15:11

Grałem, ale jeszcze nie w sparingach. Mam chyba 14 poziom i jak zajrzę do gry to spróbujemy się dodać. Przy okazji dodaj jeszcze vampire1308 to brat venara. Z nim też możesz śmiało spróbować sparinga.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 29 czerwca 2017, 12:33

Keth, niestety jednak będziemy decydować się na Heartstone, ze względu na popularność. Gra jest o tyle fajna, że starzy gracze nie bardzo wyprzedzają nowych, bo gramy standard i wtedy tylko karty z najnowszych dodatków. Zobacz czy jednak tego nie chwycisz. Gra jest bardzo przyjemna i moim zdaniem znacznie szybsza, co też mam znaczenie.

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 27 lutego 2018, 16:29

Już od dawna miałem ochotę zagrać w grę rogue-like:
[center]Fastet Than Light[/center]

Obrazek

Gra ma już kilka lat (wydano ją w 2012 roku) i zabawa w niej polega na kierowaniu statkiem kosmicznym w losowo generowanej galaktyce.

Przeszukując informacje o producencie i twórcach programu zostałem miło zaskoczony faktem, iż firma będzie wydawać nowy, co najmniej tak samo ciekawy tytuł:
[center]Into the Breach[/center]

Obrazek

Nowa gra zapowiada się równie ciekawie (można obejrzeć jakieś youtuby z prezentacją mechaniki).


Graliście w FTL ?
Ostatnio zmieniony 28 lutego 2018, 09:06 przez ghasta, łącznie zmieniany 1 raz.

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 05 marca 2018, 12:11

Pograłem w FTL-a i muszę powiedzieć, że jest to świetna gra. Po tym jak załoga zginęła mi od (w kilku kolejnych rozgrywkach) od pożaru, braku tlenu, ostrzału wrogiego okrętu , abordażu ...

Jak macie chwilę (i luźne 35,99 PLN na grę ze Strema) to warto poświęcić programowi kilka chwil. Emocje gwarantowane (szczególnie, jeśli załogant ma 10HP i musi przejść do części medycznej statku przez kilka, pozbawionych powietrza, pomieszczeń).

avnar
Reactions:
Posty: 1137
Rejestracja: 29 kwietnia 2009, 20:39
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Post autor: avnar » 07 marca 2018, 16:38

Witam. Grałem w FTL, świetna gra. Jak masz chęć na rougue to polecm ADOM w nowym wydaniu (można ściągnąć za darmo z ich strony) oraz Tales of Maj'Eyal.

Gra ktoś w Total war Arena? Pojaiwiło się po długim czasie na wargamingu (tym od Ward of Tanks) z chęcią pograłbym ze znajomymi.


avnar
Reactions:
Posty: 1137
Rejestracja: 29 kwietnia 2009, 20:39
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Post autor: avnar » 14 marca 2018, 20:21

Gra ktoś w Path of Exile? albo w Elder scrolls Online? Szukam towarzyszy do gry.

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 14 lipca 2018, 02:44

[center]Graj-Giń-Powtórz[/center]

Jeśli lubisz rogaliki jest to gra, której wstyd nie znać. Aktualna odsłona posiada grafikę przyjemną dla oka i, co nie jest typowe w grach tego rodzaju, obsługę myszy. Polecam ją każdemu fanowi trudnych, komputerowych RPG :)

[center]
Ancient Domains Of Mystery
Obrazek

[/center]
Ostatnio zmieniony 14 lipca 2018, 14:47 przez ghasta, łącznie zmieniany 1 raz.

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 22 sierpnia 2018, 22:39

Pisałem wcześniej na shoucie, bo nie mogłem, o dziwo, wrzucić posta w forum (zostałem skutecznie zablokowany przez firmowe proxy). Ostatnio zainteresowałem się grą Fortnite. Jest to teraz jedna z najpopularniejszych wieloosobowych strzelanek.

[center]Obrazek[/center]
Tu chciałem zapytać czy ktoś chciałby spróbować pograć w drużynie. Najpierw trzeba by przećwiczyć jak się gra na "placu zabaw" żeby później pobawić się z ludźmi on line. Jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam na priv :D

Dla tych, którzy w przyspieszonym tempie chcą zobaczyć o co chodzi w grze, podaję linki do stronek polskich streamerów na youtube.

Leh https://www.youtube.com/channel/UCVLdZC ... tEQ59CMPJw
Izak https://www.youtube.com/user/issacc87
Jacob https://www.youtube.com/channel/UCWuKx4 ... NNu1oD6bsQ

Oczywiście jest tego duuużo więcej (najpopularniejszy streamer znany z tej gry - tj. Ninja - miesięcznie zarabia kilka mln $ :O) .

Awatar użytkownika
Kargan
Reactions:
Posty: 1420
Rejestracja: 22 listopada 2012, 13:44
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

Post autor: Kargan » 24 sierpnia 2018, 20:36

Kiedyś bardzo chętnie, ale teraz... za stary już jestem na strzelanki. Brak refleksu. Dzieciaki mnie rozwalają masowo w grach typu Battlefield czy Medal of Honor. A już o takim Overwatch to nie wspomnę :o Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Teraz najszybszą dla mnie "strzelanką" jest World of Warships :D a i to najchętniej na pancerniku ;)
]|[ Innocence Proves Nothing ]|[

Medea Trix: WS 28, BS 44, S 32, T 29, AG 41, INT 29, PER 40, WP 32, FEL 33 (12 wounds, 2 fate points)
Erias Kantar (Black Templar Marine): WS 53, BS 37, S 40, T 42, AG 51, INT 45, PER 45, WP 46, FEL 40 (23 wounds,4 fate points)

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 27 sierpnia 2018, 12:24

Jak masz w miarę mocny net to kwestia raczej wprawy niż refleksu. Ja ciągnę (:D) net ze swojego telefonu, więc zdarza się, że mam spore lagi (i wtedy zwykle ginę). I tak po prawdzie nie mam kiedy grać, aby wyćwiczyć odruchy.
Dużym plusem gry są szybkie (a czasem za szybkie) sesje: 10-15 min max na grę (a najczęściej 1-2 minuty bo lama ze mnie :D:D).

W każdym bądź razie - jeśli ktoś będzie chciał się dołączyć to zapraszam do kontaktu.

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 24 lutego 2019, 13:53

Po jakimś miesiącu grania ukończyłem Subnautice. Grę polecam :) chociaż nie powiem - końcówka była trochę wkurzająca.
Na screenach jeden z ładniejszych projektów, które można znaleźć pod wodą, a na drugim screenie widoczek z mojej bazy na Aurorę - rozbity statek kosmiczny, od którego to katastrofy zaczyna się opowieść.

ODPOWIEDZ