Pozdrowienia Z Yarmie

el Silvaran
Reactions:
Posty: 48
Rejestracja: 27 października 2009, 22:28

Post autor: el Silvaran » 25 stycznia 2014, 11:18

Fidelo: ooo, nie potrafimy dyskutować (nic dziwnego, zważywszy, że nie mamy racji), to zaczynamy się ciskać i przeklinać, bez komentarza o poziomie arcykramarza.

tan Majeran, taaa. Tu się również mylisz, arcykramarzu. Historia nie zapamięta go jako opasika, ale jako astrologa i to wybitnego. A wszystko to przez jego słowa na elfickim burdeliku, skierowane pod adresem Patryka: "Kuhwa, ta pizda tu lezie". Jak ktoś nie pamięta, to było wtedy jak ochmistrz zabawy i chowanki na burdeliku urządzał. Ja pamiętam i oddaje cześć wybitnemu wieszczowi. Godnie się prezentuje na tej grafice, zaprawdę.
Orki nie myj? si?,wi?c ?mierdz?.
Je? Kas-Handila pustoszy Tagar? czarn?.

el Silvaran
Reactions:
Posty: 48
Rejestracja: 27 października 2009, 22:28

Post autor: el Silvaran » 25 stycznia 2014, 11:21

A swoją drogą co to za lala z Majeranem? Bo nie czarodziwka. Ma ktoś jej namiary? To pytałem ja, Fidelo.
Orki nie myj? si?,wi?c ?mierdz?.
Je? Kas-Handila pustoszy Tagar? czarn?.

VanDeiMin
Reactions:
Posty: 41
Rejestracja: 02 lipca 2013, 23:59

Post autor: VanDeiMin » 31 stycznia 2014, 14:43

Tan Nae Bae'M (wym: najii baee m' ) Tancerka i aktorka przybyła z Millei. Pomimo młodego wieku ma spore doświadczenie. Na koncie dwa występy przed Cesarzową Patrycją (Rola Hamadriady w balecie "Uprowadzenie Róży Nassairu" ). Obecnie związana dwuletnim kontraktem z yarmieńskim teatrem "Ga-Ug Rin" (Właściciel na przekór panującej modzie, nazwał swój teatr w języku orków).
Znawcy twierdzą, że mała ma talent oraz wrażliwość i może zrobić karierę, aczkolwiek jej umięjętnośći wokalne pozostawiają wiele do życzenia. Na razie musi zadowalać się drugoplanowymi rolami, jak np. rola Harpii Riggriany w "Ślubie Kairovana", głównie za sprawą boskiej Tan Dillian Florino , która zazdrośnie strzeże statusu gwiazdy w "Ga-Ug Rin".
-
-
Kopalnie krasnoludzkie nie pracuj? w ?wi?to Dro?d?y.

el Silvaran
Reactions:
Posty: 48
Rejestracja: 27 października 2009, 22:28

Post autor: el Silvaran » 31 stycznia 2014, 18:57

Fidelo: dobra arcykramarzu, masz u mnie małego plusa, odpuszczę ci trochę, tylko se nie myśl za dużo. Chyba do teatru się przejdę znowu, karwasz barabasz, ostatnio tam byłem jak wyszła historia z tym upiorem w teatralnych podziemiach, z którym ta cipa Patryk nie mógł sobie dać rady.
Orki nie myj? si?,wi?c ?mierdz?.
Je? Kas-Handila pustoszy Tagar? czarn?.

Patryk
Reactions:
Posty: 2
Rejestracja: 15 grudnia 2013, 18:33

Post autor: Patryk » 31 stycznia 2014, 19:05

Fidelo, nie przekręcaj wszystkiego, to nie był żaden upiór tylko nieszczęsny bard obłożony klątwą i nieszczęśliwie zakochany do tego, a Ty byś od razu na plasterki kroił. Trzeba było klątwę z niego ściągnąć, a jakbym Cię w ostatniej chwili nie zatrzymał mto by go najpierw wskrzeszać trzeba było.

Btw, wystawiają jeszcze "Ślub Kairovana"? Przepiękna sztuka, zobaczyłbym jeszcze raz.

el Silvaran
Reactions:
Posty: 48
Rejestracja: 27 października 2009, 22:28

Post autor: el Silvaran » 31 stycznia 2014, 19:15

Ty sam jesteś nieszczęsny, sieroto, a ja nic nie przekręcam. Od paru zadrapań jeszcze nikt nie umarł, a trzeba być ochmistrzem, żeby ściągać klątwę z upiora bez obezwładnienia go. Do teatru se łaź, tylko żebym cię koło mojej Nae nie zobaczył, bo się skończy dzień ochmistrza.
Orki nie myj? si?,wi?c ?mierdz?.
Je? Kas-Handila pustoszy Tagar? czarn?.

el Silvaran
Reactions:
Posty: 48
Rejestracja: 27 października 2009, 22:28

Post autor: el Silvaran » 31 stycznia 2014, 19:15

To byłem, ja, Fidelo.
Orki nie myj? si?,wi?c ?mierdz?.
Je? Kas-Handila pustoszy Tagar? czarn?.

VanDeiMin
Reactions:
Posty: 41
Rejestracja: 02 lipca 2013, 23:59

Post autor: VanDeiMin » 06 marca 2014, 14:23

Ponieważ rycerz Garret dużo czasu spędza w kuchni Krypty Khostrela, a ostatnio odbył nawet udane polowanie w okolicach wioski K'laam- Kir, dostarczając do spiżarni spory zapas świeżej dziczyzny i jajek, przedstawiam zamkowego kucharza: hobbickiego kapłana el Baltonena.
Kopalnie krasnoludzkie nie pracuj? w ?wi?to Dro?d?y.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 06 marca 2014, 15:10

Sorry, że się wcinam właściwie w już prawie prywatny wątek, ale czy nie myślałeś VanDeiMin, żeby sobie u nas prywatną galerię zrobić, jaką ma już mordimer00. W sumie rysunki w klimacie, może nasi użytkownicy chcieliby z nich skorzystać w swoich pracach. W sumie rysowników jak na lekarstwo. Może sam Szyndler chciałby coś wypożyczyć :P. W tym wątku tych prac raczej nikt nie dostrzeże, a moim zdaniem szkoda ich marnować. Pomyśl, bo może warto.:D Jakby coś to daj znać, to albo otworzę Ci prywatną galerię ogólną albo sam możesz sobie to zrobić pod adresem http://krysztalyczasu.pl/infusions/user ... /index.php

ODPOWIEDZ