Status PBFów

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 21 marca 2016, 13:12

W tym temacie proszę informować o zmianach statusów sesji, a więc:

- o sesjach zamkniętych (abym mógł przenieść je do Zakończonych)
- o sesjach urwanych, wstrzymanych bądź nieudanych (by odnalazły drogę na Wysypisko)
- a także o sesjach, które chcecie reanimować z wysypiska, abym mógł przenieść je do Aktualnych PBF.

Podając informację o zmianie statusu sesji, proszę o podanie pełnego tematu, pod jakim znajduje się na forum, a także o podanie tematu technicznego, abym mógł oba topiki przenieść razem.
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 30 czerwca 2017, 14:58

Moi drodzy, na forum zapanowało wakacyjne rozprężenie (co jest sytuacją normalną i nie powinno budzić niczyjego zdziwienia). Myślę jednak, że warto teraz spojrzeć w stronę Mistrzów Gry i poprosić o deklaracje w sprawie bieżących sesji. Ja na pewno dalej pociągnę Okna Duszy korzystając z zaginięcia Deliada, jeszcze dzisiaj wrzucę też nowy post do Czarnego Świtu. Widzę, że TTA stara się ciągnąć dalej Oxan i sądzę, że jest zdeterminowana w zamiarze normalnego zakończenia scenariusza. Stanęły w zamian sesje wampirze. Część z nich tylko śledziłem, więc nie odczuwam tego zbyt mocno, ale poprosiłbym Lightstroma o deklarację odnośnie Orleanu, bo nie wiem, czy ta przygoda zostanie faktycznie reaktywowana (a byłoby super, bo jak na razie grało mi się bardzo dobrze).

Tak więc drodzy Mistrzowie, jak się sprawy u Was mają? Co będziemy jeszcze grać, a co zamykamy?

Awatar użytkownika
lightstorm
Reactions:
Posty: 882
Rejestracja: 25 października 2014, 09:40

Post autor: lightstorm » 03 lipca 2017, 00:26

Zamierzam reaktywować Orlean, a także przyspieszyć fabułę w CbN na tyle ile to będzie możliwe. Odpuściłem sobie forum na jakiś czas, ale zamierzam wrócić do regularnej gry. Dziś rozmawiałem z zmarłym na temat Orleanu i zdecydowaliśmy, że będziemy dalej grać. Tym bardziej że zmarły zmienił pracę i będzie miał sporo wolnego czasu.

Nie będę ukrywał, że za przestoje w sesjach najbardziej odpowiedzialni są sami gracze. Ja jako nowy MG w PBF nie jestem za proksowaniem nieobecnych graczy. Wolę takiego ukatrupić, niż odgrywać czyjąś postać.

Przesłanie dla MG na tym forum. Fala opada, ale następna fala rośnie :)
[center]To rule in blood is to rule in truth. Ventrue Clan Motto[/center]

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 03 lipca 2017, 13:45

Choć co prawda MG do Wąpierza nie jestem, wszystkimi odnóżami popieram pomysł kontynuowania sesji w tym temacie! I wspieram każdego MG w tym zakresie, gwarantując, że będę pisał regularnie.

A pytanie z innej beczki:
Czy Kroczący w Ciemności powinien trafić do zakończonych sesji? Dajcie znać, to przeniosę.
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

ODPOWIEDZ