PBF - Absencja!

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 26 października 2017, 18:18

Kochani, od jutra wieczora znikam na parę dni, aż do piątku następnego tygodnia (ewentualnie czwartku wieczorem). Jadę do Polski załatwić kilka ważnych urzędowych spraw. Będę zaglądał na portal z komórki, ale zdecydowanie wątpię w to, bym zdołał coś obszerniej napisać. Czarny Świt ruszy ponownie dopiero po moim powrocie, natomiast jeśli się sprężycie z deklaracjami, mogę jeszcze jutro w ciągu dnia popchnąć fabułę w Oknach Duszy (przy dobrych pomysłach i odpowiednio szybkich reakcjach na moje wpisy może zdążycie przed moim wyjazdem połączyć siły z Eco w Burat-arze).

Awatar użytkownika
8art
Reactions:
Posty: 6267
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 17:38
Has thanked: 121 times
Been thanked: 81 times

Post autor: 8art » 02 listopada 2017, 17:36

Przez najblizszy tydzien lub dwa moja aktywnosc forumowa moze znacznie spasc w zwiazku z aktywnoscia zawodowa. Powinienem zagladac na forum i moze nawet cos tam napisze, ale niczego nie gwarantuje. Prosze nie zabijac moich postaci.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 02 listopada 2017, 21:28

Zabijać? Po co? Jest tyle różnych pomysłów co wyslany przez Ketha ogr może zrobić z postacią, że zabijanie to istne marnotrawstwo.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
8art
Reactions:
Posty: 6267
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 17:38
Has thanked: 121 times
Been thanked: 81 times

Post autor: 8art » 05 listopada 2017, 21:50

Wygląda na to że w najbliższym czasie więcej będę klikał w packet tracerze niż na forum. Myślę, że taki stan może się utrzymać gdzieś do drugiej połowy listopada. Będę się starał czytać i pisać chociaż w technicznym, ale o dłuższe wpisy może być ciężko

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 11 grudnia 2017, 14:17

Ostatnie dni zajmują moją głowę myśli na temat najstarszego czlonka mojej rodziny, który najwyrazniej powoli nas opuszcza. Moja aktywność w sesjach spadnie, póki sytuacja się nie wyklaruje.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 12 grudnia 2017, 14:01

No i niestety się wyklarowalo, do piątku włącznie ze wzgkedu na sprawy rodzinne prawie mnie nie będzie. Uprzejmie proszę o ulgowe traktowanie w sesjach do tego czasu.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 14 grudnia 2017, 17:30

Święta już na wyciągnięcie ręki, toteż mój dostęp do portal znacząco zmaleje. Ostatnie dni to masakryczny młyn w pracy, to przecież okres zwiększonej sprzedaży dla wielu producentów żywności.

Wyjeżdżam do Polski 22 grudnia po południu i wracam do siebie dopiero 4 stycznia. Od 5 stycznia powinienem być normalnie dostępny. W okresie pomiędzy najpewniej nie będę w stanie niczego zrobić w przygodach PBF (najwyżej w trybie offline podłubię sobie w tworzeniu postaci do sesji Sigila). Chciałbym zatem cały wolny do 22.12 czas poświęcić na probe zamknięcia przygody "Czarny Świt" - dużo już nie zostało, tydzień to całkiem realny przedział czasu na dobrnięcie do finału. Wszystkie inne aktywności na portalu raczej dopiero po 4.01.2018.

Awatar użytkownika
dretch
Reactions:
Posty: 660
Rejestracja: 07 czerwca 2010, 13:24
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Post autor: dretch » 16 grudnia 2017, 09:24

Super Keth! Czekam na finał świtu :)
Rudzielec z Koronapan o imieniu Gerard (Anabaptysta, Borka)
http://www.degenesis.com/character-en/i ... a6aa74c071

**
ECO - Stra?nik miejski Ostrogaru
http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=353

--
Je?eli pad?e?, szybko wsta?, bo jeszcze Ci dokopi?.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 16 grudnia 2017, 18:17

Dretch, skoro tak nie możesz się doczekać to... Nagle skyszysz wystrzal, kula snajpera rozwalila ci głowę na drobną miazge. Co robisz?
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
dretch
Reactions:
Posty: 660
Rejestracja: 07 czerwca 2010, 13:24
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Post autor: dretch » 18 grudnia 2017, 21:11

zbieram "muzk" i idę dalej bo jestem "zombi-eco".

ps. juto i pojutrze jestem w delegacji Krk->Olsztyn->Białystok->Krk mam plan ruszyć Pokusę, ale nie wiem czy dam radę napisać coś więcej do Świtu czy Okien.
Rudzielec z Koronapan o imieniu Gerard (Anabaptysta, Borka)
http://www.degenesis.com/character-en/i ... a6aa74c071

**
ECO - Stra?nik miejski Ostrogaru
http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=353

--
Je?eli pad?e?, szybko wsta?, bo jeszcze Ci dokopi?.

Awatar użytkownika
8art
Reactions:
Posty: 6267
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 17:38
Has thanked: 121 times
Been thanked: 81 times

Post autor: 8art » 21 grudnia 2017, 23:18

Okejo. Nadszedl w koncu ten czas aby aby odwiedzic kraj ojczysty. Bede w Polsce do 8 stycznia, takze z moja aktywnoscia moze byc roznie. Postaram sie zagladac na forum, ba, moze nawet bede regularnie postowal, ale niczego nie obiecuje.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 09 stycznia 2018, 09:30

Seria mocno niefortunnych zdarzeń pomieszała mi szyki. Muszę się pilnie wyprowadzić ze stancji a dom jeszcze nie wykończony więc się przez tydzień będę błąkal po znajomych. Potem sie przeprowadzam, czyli dwa tygodnie z życia wyjęte. Wczoraj kolega mial wypadek więc dochodzi pół etatu w pracy (oczywiście nie płacone ekstra). Zatem na czas od trzech tygodni do dwoch miesięcy jestem nie czynny erpegowo i prywatnie. Czas poukładać wszelkie ważne klocki które się nieco rozsypuja. Wszelkie projekty zawieszam, za co z góry przepraszam. C`est la vie. :|
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
8art
Reactions:
Posty: 6267
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 17:38
Has thanked: 121 times
Been thanked: 81 times

Post autor: 8art » 09 stycznia 2018, 14:57

Wroce do regularnego postiowania za kilka dni. Wrocilem do Anglii z grypa zoladkowa i na razie to mam mocno przesrane...

Awatar użytkownika
Nanatar
Reactions:
Posty: 641
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 155 times
Been thanked: 116 times

Post autor: Nanatar » 15 stycznia 2018, 22:26

Najbliższe decyzję i wpisy fabularne muszę wstrzymać do czwartku.

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 14 lutego 2018, 19:05

Nie ma mnie i nie będzie od 15 do 19. Może przy odrobinie szczęścia zdążę napisać jutro do MD, na co liczę. Ale by tak się stało, drodzy gracze, musicie rozdać swoje PD, więc do dzieła!
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

ODPOWIEDZ