Techniczny - Wirtualne Elizjum

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 08 lutego 2016, 14:26

Wow... A pojawiło Ci się to zdjęcie normalnie w albumie? Ja jak dodaje to mi wyświetla "no foto". :/
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 08 lutego 2016, 15:23

Widać, że jest to losowe. 8art też zamieścił zdjęcia bez problemów, natomiast ja mam podobnie jak Sigil. Czekam cały czas na jakąś pomoc, ale nie mam pojęcia czy da się przywrócić tę sprawność.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 08 lutego 2016, 15:45

Czegoj najwyraźniej strona się zrobiła kapryśna i teraz wybiera kogo lubi a kogo już nie :P

Sugeruję zdjątka umieścić na "wrzucajnet". Przynajmniej chwiliwo; przecież można je zawsze podmienić.

Co do oostaci to sugeruje założyć osobny wątek, tylko i wyłącznie na opisy z grafą. Z czasem jak się zrobi 30 czy 40 stron to by była makabra by znaleźć fotkę i opis jednej konkretnej postaci w eluzjum gdzie każdy gada.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 02 marca 2016, 14:43

Status w Elizjum:
Poniżej opisuję Status w Elizjum jako nową cechę pozycji. Jest to połączenie szacunku oraz wpływów jakimi cieszy się dana postać. Osoby o niskim statusie nie są znane czy lubiane i zwykle same muszą zabiegać o kontakty z innymi. Te o wysokim statusie stanowią autorytety w dziedzinie wiedzy, estetyki lub kultury. Każdy pragnie je poznać i móc przebywać w ich towarzystwie.


-1 - Ochrona! Kto go tu wpuścił?

0 - Kto to jest, do cholery?

* - Kilku Kainitów w Elizjum kojarzy twoją twarz;

** - Znasz wszystkich stałych bywalców a oni znają ciebie;

*** - Harpie lubią cię i często rozmawiają z Tobą. Barman pamięta jaką krew lubisz;

**** - Twoje opinia liczy się wśród innych Nieumarłych. Wiele młodszych osób często prosi Cię o porady;

***** - Twoje zdanie jest istotne dla każdego. Żadne wydarzenie w Elizjum nie obejdzie się bez twojej opinii i nawet Opiekun często się z nią liczy.
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 03 marca 2016, 20:44

Spoko. Myślę że najistotniejsze z poruszanych tu spraw należy teraz ująć w ramki i pod postacią spoilerów wkleić do pierwszego postu Elizjum SP.

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 23 czerwca 2016, 11:43

Terry, kup sobie wreszcie tego laptopa. Chciałbym pogadać z Twoją postacią, a nie mogę, bo Ciebie na razie na sieci prawie nie ma. :P
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

ODPOWIEDZ