PBF - Cień obłędu

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 11 grudnia 2016, 15:38

Lecimy takim kręgiem, by strzelać mogła prawa burta. Leonatos, Ragnar, Tiberius z broni bolterowej do krotoksów, a Kheton wali w skrajną od lewej strony bestię rakietami. Jeśli pójdzie dobrze, mamy szansę wyeliminować z działania trzy platformy artyleryjskie (bo Tiberius ze zwykłego boltera raczej krotoksa nie załatwi). Templariusz w tej samej chwili odpala plecak i skacze prosto na pozycje gwardzistów, by wesprzeć ich w walce wręcz i zainspirować do większego zaangażowania!

Postaram się napisać jeszcze fabularkę, ale jeśli nie zdążę, niech MG na mnie z liczeniem nie czeka.

P.S. Czy aktualne przyrzeczenie dające premię +10 do BS/WS dotyczy się Tau jako gatunku czy Dominium Tau jako państwa? W pierwszej wersji nie mamy bonusu, w drugiej jak najbardziej, bo krooty to część armii Tau.
Obrazek
A tak moi drodze wygląda jeździec krootoxa. Nie chcecie dostać z tej giwery. Podpowiedź brzmi: jeśli nie możesz zabić grubego to zabij chociaż chudego ;)

Keth: ładujesz przeciwpancernym czy odłamkowym?

el
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2016, 16:22 przez Keth, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 11 grudnia 2016, 16:51

Teraz wiem z czym mamy do czynienia. Dziękuję za focie.
Kosze serią przynajmniej jednego. Czy to nie jest cel duży? A przez to z bonusami do trafienia? Czy jesteśmy już w trybie squad?
Cel jest tłuściutki, jeszcze nie wiem czy będzie +10 czy +20 za strzelanie w niego. Ale pewnie jest w stanie łyknąć co najmniej ze dwa bolty zanim łaskawie zejdzie. Możesz też strzelać w operatora, bez bonusu ale za to pierwsza kula zapewne będzie ostatnią.

Przewiduję też obustronną karę -20, nie jest łatwo trafić w pędzącego speedera ale strzelanie z takiej puszki na krótki dystans to też sztuka.

I znów obie strony dostaną pewnie +10 za strzelanie na krótkim zasięgu (na pewno działko i H. Bolter, czy zwykły Bolgtun też to muszę jeszcze sprawdzić.

Co do squad mode: jeśli Kargan poleci rzezać to na pewno wypadnie. Co do reszty muszę doczytać jak to działa.

el
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2016, 17:19 przez Suriel, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

el009
Reactions:
Posty: 273
Rejestracja: 15 listopada 2015, 10:46

Post autor: el009 » 11 grudnia 2016, 17:39

Doczytałem co i jak z tym squad modem i powiem wam, że nie ma lekko. Albo poświęcacie całą turę na wejście w ten tryb podczas gdy xenos tłuką ze wszystkiego, albo każdy z was ryzykuje test który ma 30% szans na sukces a porażka oznacza zmarnowaną turę, albo działacie niezależnie od siebie.
Chyba nawet wiem co wybierzecie :D
Rogue Trader - Magos Eksplorator Diomedes
Degenesis - Bayer Werk (Scrapper)

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 11 grudnia 2016, 18:00

Nie bez powodu podpytywałem, czy mogę chwilę przed dolotem wejść w tryb autopilota, aktywować squad mode i ponownie przejąć stery, Mistrzu :P

Inne ważne pytanie - jakie właściwie ability mamy dostępne w tym trybie? Tylko Go to Ground, Dig in oraz Stronghold z tytułu przyrzeczenia apotekariusza czy też jakieś dodatkowe? Bo te trzy pierwsze niczego nam nie dają w aktualnej sytuacji taktycznej.
Primo: w tryb drużynowy musi wejść, jeśli dobrze rozumiem podręcznik, każdy marine, nie tylko dowódca
Secundo: trzeba to przeprowadzić w walce, za akcje, Twoja propozycja to było gięcie zasad
Tertio: każda specjalizacja ma zdolność działającą w trybie solo i squad, oprócz tego te z przysięgi
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2016, 18:14 przez Keth, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kargan
Reactions:
Posty: 1420
Rejestracja: 22 listopada 2012, 13:44
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

Post autor: Kargan » 11 grudnia 2016, 18:00

Baraban, 100.827.M41

Sytuacja taktyczna wyświetliła się wszystkim Marines na wyświetlaczach ich hełmów. Zwrot jaki wykonał Land Speederem apotekariusz uświadomił Eriasowi natychmiast zamiary ich dowódcy. Rozkazy nie było potrzebne bo w określonych sytuacjach taktycznych Space Marines rozumieli się bez słów.

- Imperator strzeże Bracia ! - rozległo się w słuchawkach odbezpieczających swoje boltery Marines - Śmierć Xenos !

Templariusz odbił się od stopni Land Speedera w mocnym wyskoku i już będąc w powietrzu wydał myślowy rozkaz systemom sterowania turbinami swego odrzutowego plecaka. Na niebie rozbłysły płomienie wylotowe a nad głowami walczących rozległ się huk spalanej mieszanki promethium. Kciukiem opancerzonej rękawicy Erias przełączył obwód siłowy swojego energetycznego ostrza a drugą ręką dobył boltowego pistoletu. Wszystko to w niecałe półtorej sekundy, wykonując jednocześnie na niebie lekki łuk, którego koniec kierował go w stronę walczących na barykadzie gwardzistów.

- Na chwałę Imperatora, boga Ludzkiego dominium ! Ja jestem jego tarczą i jego mieczem, jam jest jego pomstą na podłych xenos ! - z ustawionego na pełną moc wokalizera Eriasa rozległ się jego okrzyk - Miecz Imperatora jest między wami żołnierze !

Wykorzystując dysze kierunkowe swojego plecaka wciąż przyśpieszający swój lot w dół Templariusz w ostatniej chwili odwrócił ich ciąg co błyskawicznie odwróciło go o dziewięćdziesiąt stopni w pionie. Wyciągnąwszy przed siebie jedną nogę Marine odpalił jeszcze raz główne dysze w krótkim, półsekundowym cyklu co wyhamowało go nieco tuż przed lądowaniem. Opancerzona stopa marine wbiła się w chrzęstem w głowę zamierzającego się swoim bagnetem Kroot'a a cała jego postać złożyła się jak papierowa zabawka wbita w grunt impetem szarży. Amortyzując lądowanie drugą nogą Erias wykonał lekki przyklęk po czym wyprowadził szerokie cięcie od siebie swoim energetycznym ostrzem jednocześnie mierząc do jednego z przeciwników po lewej ze swojego boltowego pistoletu.

- Bez strachu ! Bez litości ! Bez żalu ! - bojowy okrzyk Czarnych Templariuszy przetoczył się po barykadzie a lufa boltowego pistoletu plunęła ogniem.
Erias w boju :) Mam nadzieję, że MG potraktuje te pierwsze trupy "fabularnie" ;) Wylądowałem w środku starcia, po naszej stronie barykady. Wszelkie bonusy za szarżę z plecakiem of course :) Trzeba pamiętać, że te obrażenia to wbijamy hordzie - pamiętam, że było coś z tym w naszej pierwszej przygodzie z Kethem ? Na razie walczę z tym co widzę, próbując wypatrzeć ich szefa. W razie czego - duel ;)

p.s. czy moje Hate do Tau dotyczy też Krootów ?
Jeden martwy, zostało 299 dwd;
Horda ma abstrakcyjną wartość magnitude, w tym wypadku 35. Zadaje się obrażenia hordzie zmniejszającej jej magnitude, traktuje się ją jako jednego przeciwnika. Im mniej punktów ma horda tym słabsze jej ataki i większa szansa że podda tyły.

Hate na Tau dotyczy Tau. Krooty to osobny gatunek połączony z nimi dość luźnym sojuszem. O ile na drony Tau mógłbym Ci przyznać hate mimo że faktycznie nie należą do rasy to na Krootów nie dostaniesz :P
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2016, 18:20 przez Kargan, łącznie zmieniany 1 raz.
]|[ Innocence Proves Nothing ]|[

Medea Trix: WS 28, BS 44, S 32, T 29, AG 41, INT 29, PER 40, WP 32, FEL 33 (12 wounds, 2 fate points)
Erias Kantar (Black Templar Marine): WS 53, BS 37, S 40, T 42, AG 51, INT 45, PER 45, WP 46, FEL 40 (23 wounds,4 fate points)

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 11 grudnia 2016, 18:30

No dobra co tu myśleć. Lecimy trybem solo. Wale do dużego, malego i po wszystkim co wraże i się rusza serią. Taka jest moja deklaracja. Proszę doliczyć mi +10do Bs z tytuł solo. Turlaj waść.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

el009
Reactions:
Posty: 273
Rejestracja: 15 listopada 2015, 10:46

Post autor: el009 » 11 grudnia 2016, 18:42

Wszyscy w solo mode
Keth: prowadzi brykę i walki rakietą
Kargan: spada na wroga z pieśnią na ustach
Suriel: zaciska palec na spuście ładując serię w paskudę z działkiem
Jarl: próbuje odstrzelić operatora działka (taka akcja wydaje mi się najbliższa deklaracji)
maciej: otwiera ogień z boltera do kolejnej bestii

Zostawiam wam jeszcze 3 godziny na ewentualną korektę deklaracji, koło 22 porzucam co trzeba i podam wyniki losowania a fabularkę wygeneruję jutro.
Rogue Trader - Magos Eksplorator Diomedes
Degenesis - Bayer Werk (Scrapper)

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Reactions:
Posty: 132
Rejestracja: 02 listopada 2011, 19:26

Post autor: Jarlaxle » 11 grudnia 2016, 19:15

Tiberius zmiarkował, że ubicie tych wielkich bydlaków wymaga większej siły ognia. Jednak przez miesiące walk podjazdowych nauczył się, że finezją i precyzją niejednokrotnie więcej można zdziałać niż samą tylko brutalną siłą.
Krooty miały "artylerię samobieżną", ale by ją unieszkodliwić nie musiał zabijać ciągnika. Wystarczyło zdjąć operatora.

Uchwycił pokraczną sylwetkę xenosa w oku celownika i przez moment czekał na czysty strzał.
- Quoth the Raven: Nevermore! - mruknął i nacisnął spust wysyłając posłańca śmierci.
ja wohl! finezja uber alles ;)
celuję w operatorów:
krakeny, żeby zasięg był x1,5 i penetracja 8
pełna akcja na mierzenie przez celownik, by nie było kar za zasięg
+10 BS za bolter mastery i +2 do obrażeń
Tomasz "Jarl" Ordycz - dziennikarz (PBF Kl?twa Burzy)
Dragan - Polanin, klanowy my?liwy (PBF Czarny ?wit)
Tiberius - Tactical Marine of Raven Guard (PBF Cie? Ob??du)

maciej
Reactions:
Posty: 1374
Rejestracja: 29 marca 2012, 21:53

Post autor: maciej » 11 grudnia 2016, 19:46

Ragnar namierzył pierwszego strzelca krootoxów. W wizjerze hełmu zamigotały czerwone runy.
-ZA RUSSA I WSZECHOJCA!!-krzyknął donośnie Kosmiczny Wilk,z jego gardła wydobył się dziki pierwotny zew fenrisjańskiego wilka. Ciężki bolter plunął ogniem,pociski pomknęły w kierunku namierzonych celów.

Reszta tak jak na pw. Na pewno Mighty shot. Na pewno +5 BS ze zbroi. Reszty nie pamiętam także wyedytuje później.
"Mieli do wyboru wojn? lub ha?b?, wybrali ha?b?, a wojn? b?d? mieli tak?e"

el009
Reactions:
Posty: 273
Rejestracja: 15 listopada 2015, 10:46

Post autor: el009 » 11 grudnia 2016, 20:58

No to lecimy z kostkologią, zaczynamy od inicjatywy:

Kheton 3+10=13
Ragnar 4+6=10
Tbierius 5+6=11
Erias 5+9=14
Leonatos 4+4=8

Krootoxy 4x2+6=14
Horda krootów 4x2+9=18

Gwardziści 3+4=7

I już mamy pierwszą sprawę z głowy. Najpierw ostrzałem powita was horda krootów, potem ich artyleria równocześnie ze szturmem Eriasa. Dalej Kheton, Tiberius, Ragnar i Leonatos.

No to pozdrowienia od xenos. Horda atakuje każdego kogo zobaczy a więc wszystkich oprócz Eriasa który jest jeszcze z bezpiecznej strony Speedera. Magintude 35 więc trochę zaboli.

BS 35, modyfikatory jednakowe dla wszystkich. Zasięg ustalam na 65 metrów więc modyfikator 0, -20 za szybko lecący obiekt, ostatecznie BS15.
Cele i rezultaty:
Kheton: 94, haniebne pudło
Leonatos: 90, Imperator czuwa
Ragnar: 80, Krootowie potrzebują chyba szkolenia strzeleckiego
Tiberius: 16, tuż nad głową
Gwardziści w walce wręcz, WS 42 wynik 57, bez strat

Może więksi bracia wykażą się większą skuteczności. Grubaski rozliczam niezależnie, jest ich 3, będę losował cele rzutek d5 zgodnie z kolejnością jak wyżej, 5 oznacza ostrzał barykady.

Numer 1: 5, nie lubi gwardzistów, odległość 90m, BS35, +10 zasięg, +10 semi-auto, razem 55, wynik 35 oznacza 2 trafienia. Kilku gwardzistów oddało życie. Magnitude IG spada z 15 do 13.

Numer 2: 4, Nie spodobał mu się Tiberius, odległość 70m, BS 35, zasięg +10, +10 semi-auto, -20 za ruch, razem 35, wynik 41, po raz drugi oszukujesz śmierć

Numer 3: 2, upatrzył sobie Leonatosa, modyfikatory jak poprzednio, 35, rezultat 31, trafienie w pierś. Penetracja działka 6, zostaje Ci 2 pancerza, osłania Cię kadłub Speedera więc dorzucam 4, 8 bonusu z wytrzymałości, zanegujesz 14 obrażeń. Działko strzela za 3d10+8, łącznie 22, 8 ran na czysto. Zwykły człowiek zostałby przebity na wylot, tak jak 4 następnych za nim. Ty dostałeś poważną ranę. Poproś apotekariusza to Cię pozszywa.

Pora na odpłatę synów Imperium.

Pierwszy szarżuje Erias. WS 53, +10 za szarżę, +5 za jakość broni. Łącznie 68, wynik na kostkach 42. Horda traci 1 magnitude za trafienie, 1 dodatkowe za 2 sukcesy i jeszcze jedno z zasady power weaponów. Spada z 35 do 32. Z zasady specjalnej assaulta dostają jeszcze d5 trafień i spadają do 31. 4 to nie 25% więc bez testu morale.

Pora na Khetona i jego nalot. BS 38, cel na bliskim zasięgu +10, uroczo tłuściutki +20 ale poruszasz się z dużą prędkością, -20. Razem 48, na kostkach poleciało 45. Wybuch rakiety zmiótł operatora "jedynki", nawet nie będę za nieszczęśnika rzucał. Z kolei 6 obrażeń nie zrobiło wrażenia na bestii. T bonus 10. Otrząsnęła się nieco zdezorientowana eksplozją i brakiem pilota, sprawdźmy czy zda test morale. 86 do WP 25, pozbawiony jeźdźca potwór rzuca się do ucieczki.

Pora, aby Tbierius spróbował pozbyć się drugiego operatora. BS 39, +10 przycelowanie, +10 krótki zasięg, +10 bolter mastery, -20 za szybki ruch. Razem 49. Wynik 07. Headshot. 22 obrażenia, pancerz dla krakenów nie istnieje, 19 netto wchodzi. Głowa xenosa zniknęła, razem z karkiem i połową klatki piersiowej. "Dwójka" praktycznie unieszkodliwiona, krootox stoi zdezorientowany.

Następny jest ragnar który próbuje "poczęstować" operatora "trójki" który zranił Leonatosa. BS 48, 20 za full-auto, +10 za zasięg, +5 z pancerza, -20 za ruch. 58 ostatecznie. 68 na kostkach. Kroot się pochylił i bolt trafił w bestię. 29 obrażeń na kostkach, z tego 15 pochłania wytrzymałość i netto wchodzi 14. 16 z mighty shotem. Za mało by powalić kolosa.

Żądny zemsty Leonatos mierzy z boltera. 51 BS, 20 full auto, 10 zasięg, 20 za rozmiar celu, -20 za ruch, -5 z historii pancerza. 76 końcowo. 51 na kostkach, 3 trafienia. 19, 23, 26 obrażeń, netto 4, 8 i 11, razem 23 rany. Jeźdźcowi nie uda się opanować rozwścieczonej ranami bestii. Zostaje zrzucony z jej grzbietu i ginie stratowany a poczwara umyka w puszczę.

Gwardziści, poderwani pojawieniem się herosów, rzucają się na wroga. WS 35, wynik 66. Ich ataki zostają odparte.

Podsumowując: unieszkodliwiliście krootoxy. Dwa z nich na stałe, jeden nadal jest w pobliżu i ktoś może zająć miejsce zdjętego jeźdźca. Pozostaje tylko rozwiązać problem krootów których pogłowie Erias zredukował do skromnych 280!

Czekam na dalsze deklaracje, jutro fabularka z dzisiejszej rundy i niebieskie rozliczenie kolejnej.
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2016, 23:03 przez el009, łącznie zmieniany 1 raz.
Rogue Trader - Magos Eksplorator Diomedes
Degenesis - Bayer Werk (Scrapper)

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 11 grudnia 2016, 22:11

Z góry uprzedzam, że nie znam się na mechanice bo gram pierwszy raz ale... Czy nie powinnismy dostac z Ragnarem jaiegos bonusa z tytulu umiejjki solo? Chyba pojazd można liczyć jako zasłonę "cover". Deklaracja w post #66.
Czytałem, zastanawiałem się. Mam wątpliwości czy Speedera uznać za cover. Gdybyście stali razem z gwardzistami za barykadą to jak najbardziej, ale wasze kabrio mnie nie przekonało. Mielibyście po +10 BS. W tym przypadku Ragnar trafiłby i zabił jeźdźca a seria Leonatosa trafiłaby jednym dodatkowym strzałem. Tak czy siak paskuda numer 3 zostałaby wyeliminowana z walki. Mogę wam dopisać po tym dodatkowym strzale ale to niczego nie zmieni ;)
Ok tak tylko pytałem bo myślałem że gdzieś to ucieklo.
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2016, 22:40 przez Suriel, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Kargan
Reactions:
Posty: 1420
Rejestracja: 22 listopada 2012, 13:44
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

Post autor: Kargan » 11 grudnia 2016, 22:33

Rozumiem, że bonusu z tytułu Hate Tau nie dostajemy dla Krootów ? ;)


p.s. zapomniałem doczytać o cechach Assault Marine: dopisuję sobie jeszcze (tzn. wybieram) Wings of Angel :)

The Assault Marine may add 20 metres the movement rate
of his Jump Pack with a successful Challenging (+0) Pilot
(Personal) Test. When making a Charge whilst using this
ability, the Space Marine adds an additional 1d5 Damage to
any melee attacks. This ability only functions when in Solo
Mode.

Dodatkowe 1d5 obrażeń jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Mam takoż pytanie czy MG pamiętał o

Two-Weapon Wielder - Attack twice when wielding two weapons.
Kargan 3 razy zmieniałeś początkowe skille. Jaka jest ostateczna wersja?
Na k5 wyszło 1, doliczę.
A bo to mylące - masz skile z tytułu bycia Space Marine, masz skile z tytułu bycia Black Templarem i skile z tytułu bycia Assault Marine... dużo tego :P

Za BT mam: Zealous, Righteous Zeal
Za Assault Marine: Pilot (darmówka do plecaka), Special Abilities: Angel of Death (czyli mam Swift Attack Talent) i mogę wybrać jedno z dwóch: Wings of angels albo Wrathful descent.
Jakoś o tym nie doczytałem - mea culpa. No to biorę Wing of Angels bo słabo będzie z moją koherencją wobec reszty oddziału...

Two-weapon Wielder (Melee) wykupiłem za 200 punkciorów i mam wpisane na kartę od początku :)

O czymś zapomniałem ?
Wydawało mi się że koniec końców zrezygnowałeś z duala. Spoko, dorzucę ;)
Kuźwa masz rację :( :( :( dorzucę sobie pokutę jak wrócimy do bazy - przecież zamieniłem na Interrogation...patrzyłem nie na kartę a w zapiski w pliku tekstowym. OK zapomnij o tym dualu :P

... przesłuchiwań mi się kurwa zachciało...
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2016, 22:59 przez Kargan, łącznie zmieniany 1 raz.
]|[ Innocence Proves Nothing ]|[

Medea Trix: WS 28, BS 44, S 32, T 29, AG 41, INT 29, PER 40, WP 32, FEL 33 (12 wounds, 2 fate points)
Erias Kantar (Black Templar Marine): WS 53, BS 37, S 40, T 42, AG 51, INT 45, PER 45, WP 46, FEL 40 (23 wounds,4 fate points)

maciej
Reactions:
Posty: 1374
Rejestracja: 29 marca 2012, 21:53

Post autor: maciej » 11 grudnia 2016, 23:33

Skoro ciężka kawaleria xenos zeszła Ragnar wykorzysta spadochron grawitacyjny by zdesantowac się w takim miejscu by móc prowadzić ogień z broni ciężkiej
Ostatnio zmieniony 12 grudnia 2016, 06:16 przez maciej, łącznie zmieniany 1 raz.
"Mieli do wyboru wojn? lub ha?b?, wybrali ha?b?, a wojn? b?d? mieli tak?e"

el009
Reactions:
Posty: 273
Rejestracja: 15 listopada 2015, 10:46

Post autor: el009 » 11 grudnia 2016, 23:55

Nieśmiało przypominam, że możecie wyskoczyć na spadochronach grawitacyjnych. Nie tak spektakularni jak Erias ale zawsze. Tego wariantu nie polecam pilotowi, speeder może się jeszcze przydać.
Rogue Trader - Magos Eksplorator Diomedes
Degenesis - Bayer Werk (Scrapper)

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Reactions:
Posty: 132
Rejestracja: 02 listopada 2011, 19:26

Post autor: Jarlaxle » 12 grudnia 2016, 02:44

No to tak:
Tiberius będzie pilnował trzeciego ciągnika i zdejmie każdego, kto zechce się dosiąść.
Gdy rozwalimy tego kroota to rozważy skok z pistolcem w jednej i mieczem w drugiej dłoni, przy czym na lądowanie nie wybiera losowego motłochu, ale strategiczne punkty, np. najsłabszy w tym momencie punkt barykady.
btw: gołe BS Tiberiusa to 49 nie 39 :o
Już bardziej mu głowy nie mogłeś odstrzelić, sorry. Sprawdzę jak wrócę do domu, w pracy nie mam waszych kart.
Ostatnio zmieniony 12 grudnia 2016, 07:38 przez Jarlaxle, łącznie zmieniany 1 raz.
Tomasz "Jarl" Ordycz - dziennikarz (PBF Kl?twa Burzy)
Dragan - Polanin, klanowy my?liwy (PBF Czarny ?wit)
Tiberius - Tactical Marine of Raven Guard (PBF Cie? Ob??du)

ODPOWIEDZ