Salt Lake City Nights - techniczny

TatTvamAsi
Reactions:
Posty: 423
Rejestracja: 08 sierpnia 2015, 14:54
Been thanked: 3 times

Post autor: TatTvamAsi » 06 maja 2017, 13:19

Bardzo przepraszam współgraczy za ostatniego posta, za to, że nie wczułam się w postać i sytuację, co mogło wywołać zamieszanie i zaszkodzić grze. Nie ogarnęłam tego, jak ona mogłaby mieć w tej sytuacji, przez co wyszło źle. Poprawię jeszcze tego nieszczęsnego posta.

TatTvamAsi
Reactions:
Posty: 423
Rejestracja: 08 sierpnia 2015, 14:54
Been thanked: 3 times

Post autor: TatTvamAsi » 06 maja 2017, 20:53

w związku z niewczuwaniem się w postać, postanowiłam poprawić również poprzedniego posta, ponieważ już w nim emocje mojej postaci nie były adekwatne do udanego rzutu na podryw Amelii przez Hexena.

Ps. Aktualnie oba posty już poprawiłam.
Ostatnio zmieniony 06 maja 2017, 23:42 przez TatTvamAsi, łącznie zmieniany 1 raz.

Gohan
Reactions:
Posty: 81
Rejestracja: 29 listopada 2016, 15:24

Post autor: Gohan » 09 czerwca 2017, 23:10

Jutro popołudniu na 90% napiszę posta. Miałam pisać dziś, ale jednak nie starczyło czasu, więc sorry za zwłokę.

Ale na pociechę poklikałam wam znaczki pod postami cobyście więcej nie marudzili, że tego nie robię :P

Gohan
Reactions:
Posty: 81
Rejestracja: 29 listopada 2016, 15:24

Post autor: Gohan » 11 czerwca 2017, 08:29

Post wrzuciłam wczoraj żeby nie było, że ściemniałam, ale jak ktoś chcę coś do niego dodać (Sigil w kwestii zapalniczki? ktokolwiek odpowiedź na ostatnie pytanie? czy cokolwiek innego) to niech da znać to się wyedytuje, bo już wczoraj nie miałam siły pisać do was wszystkich PW z pytaniami.

Awatar użytkownika
lightstorm
Reactions:
Posty: 882
Rejestracja: 25 października 2014, 09:40

Post autor: lightstorm » 16 sierpnia 2017, 18:51

Odnośnie ostatniego posta. Drogi MG napisz coś więcej o tym facecie, który wyszedł zza drzwi. Jest uzbrojony? Kojarzę go? Wygląda na Kainitę?

To co mi napiszesz może zmienić moje działania. Na tą chwilę z tego co przeczytałem z posta Brujah przechodzi do akcji:

Łapę chłoptasia za gardło, podnoszę tak by stopy były 20 cm nad ziemią i przyciskam do ściany. Będę chciał uciąć z nim sobie krótką pogawędkę w stylu:

- Kim jesteś i co jest za tymi drzwiami...
[center]To rule in blood is to rule in truth. Ventrue Clan Motto[/center]

Gohan
Reactions:
Posty: 81
Rejestracja: 29 listopada 2016, 15:24

Post autor: Gohan » 16 sierpnia 2017, 19:32

No mam to samo pytanie, bo Chuck będzie miał odruch żeby kolesia zatrzymać, więc daj znać czy go kojarzy, bo to jedyna opcja żeby nie chciał tego zrobić w pierwszej sekundzie.
Oczywiście jak go Brujah złapie pierwszy to się pchać nie będę :P
Ale fakt, że fajnie by było wiedzieć czy go już widzieliśmy kiedykolwiek, jak u niego z bronią na wierzchu, czy jest postawny i czy może nie jest podejrzanie blady lub czy cokolwiek innego charakterystycznego nie rzuca się w oczy bez dłuższego przyglądania się.
Nawet nie wiem jak sobie ten płaszcz wyobrazić, bo równie dobrze może to być elegancki płaszcz, skórzany wytarty płaszcz, starodawny płaszcz nie pasujący do współczesnych czasów, peleryna czarodzieja. No cokolwiek więcej z opisu by się przydało.
I druga sprawa to jak wąski jest ten korytarz gdzie stoimy? Ile osób się mieści obok siebie? Czy stoimy gęsiego? I jeśli tak to w jakiej kolejności? Bo jeśli stoimy nie obok siebie to zapewne zatrzyma go pierwsza osoba z brzegu, a nie np. ostatnia...

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 17 sierpnia 2017, 09:54

Ja tylko deklaruję, że ponieważ jestem z przodu to przyklejam się do ściany schodząc z drogi wściekniętym Brujah i innym Pariasom, którzy by chcieli gościa trochę pociorać po tynku. Aczkolwiek chętnie znajdę się za jego plecami. Obserwuję wlot drzwi i jakby się tam coś działo to ostrzegę drużynę. Wyjmuję także obrzyna i trzymam pod płaszczem. Aha i stoję przy ścianie by mnie ktoś głupio nie postrzelił.
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Gohan
Reactions:
Posty: 81
Rejestracja: 29 listopada 2016, 15:24

Post autor: Gohan » 17 sierpnia 2017, 10:04

Gdzie tam wściekniętym... My po prostu jesteśmy towarzyscy i nie chcemy zmarnować okazji żeby poznać kogoś nowego :P

Frater_Terry
Reactions:
Posty: 352
Rejestracja: 13 stycznia 2015, 12:19

Post autor: Frater_Terry » 17 sierpnia 2017, 11:52

Rzeczywiście opis nie wyszedł jak powinien. Więc raz jeszcze.
Mężczyzna wybiega z pomieszczenia zaraz po tym jak otworzą się drzwi. Spieszy się mocno, i jeśli będzie trzeba, to odepchnie kogoś pod ścianę, byle zrobić sobie przejście. On naprawdę się spieszy. Ubrany jest w długi skórzany płaszcz, dżinsy i ciężkie buty. Nie jest pudzianem, ale nie jest też kurduplem i nie wygląda na kogoś komu się wchodzi w drogę. Dobrze zbudowany i przede wszystkim z misją w oczach.
Spoiler!
To jest ten typ z fancy kosą.

Gohan
Reactions:
Posty: 81
Rejestracja: 29 listopada 2016, 15:24

Post autor: Gohan » 14 września 2017, 23:16

Czy żeby dojść do tego dywanu muszę zbliżać się bardzo do tych płonących zwłok? Jeśli tak to czy potrzebuję znów rzutu na Odwagę?

Awatar użytkownika
lightstorm
Reactions:
Posty: 882
Rejestracja: 25 października 2014, 09:40

Post autor: lightstorm » 20 września 2017, 18:18

Black8 będzie chciał pogadać z Małym. Czekam na info od MG w jakim stanie on jest. Letarg, kołek czy coś bardziej paskudnego?
[center]To rule in blood is to rule in truth. Ventrue Clan Motto[/center]

ODPOWIEDZ