Centrala PBF

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 23 grudnia 2011, 17:41

Kochani, założyłem ten wątek po to, by różni Mistrzowie Gry mogli w jednym topiku prowadzić rekrutacje do nowych sesji, zgłaszać absencje lub poruszać uniwersalne kwestie techniczne. Jeśli zatem nowy MG będzie chciał od teraz szukać graczy (np. Araven do Earthdawna), zapraszam tutaj zamiast do shouta lub nowego topiku założonego tylko w celu ogłoszenia o rekrutacji do jednej sesji.

Jeśli o moje ogłoszenia chodzi, ze względu na absencję 8ART-a wstrzymuję bieg akcji w sesjach "Kieł i pazur" oraz "Droga donikąd". Są Święta, więc doskonale rozumiem, że wszyscy mamy obecnie nieco inne priorytety, a same sesje raczej na tak krótkim przestoju nie ucierpią. Wyjątkiem jest tutaj "Płonąca granica", gdzie praktycznie dotarliśmy do finału i gdzie chciałbym mimo wszystko na bieżąco ciągnąć przygodę.

Dodatkowo ogłoszenie na przyszły rok. W styczniu planuję skoncentrować się na dwóch sesjach: to "Kieł i pazur" w pełnym wymiarze czasu oraz nowa przygoda osadzona w świecie Żelaznych Królestw (gdzie mam jeszcze dwie wolne role - zgłoszenia na PW).

Araven
Reactions:
Posty: 8334
Rejestracja: 13 lipca 2011, 14:56
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post autor: Araven » 23 grudnia 2011, 17:59

Dzięki Keth. Ja w styczniu ruszam z Earthdawnem proszę się deklarować co do udziału w Pbf. Keth może Ty zagrasz? Startowo do III kręgu adeptami zagracie. Można grać rasami z dodatków, ale po uzgodnieniu ze mną bo niektóre są bardzo egzotyczne.;) . Czterech maksymalnie 5-ciu graczy byłoby ok. Proszę nie czytać wydanych przygód i zapoznać się wstępnie z systemem ale to nie jest konieczne. postacie mogę zrobić dla tych co nie mają czasu na to czasu. Deliad i Mordimer oraz Tzeentch już się zapisali. I moja wizja Earthdawna niekoniecznie jest ortodoksyjna, dużo bardziej mroczna i apokaliptyczna niż heroiczna.

Aktualni chętni:
1. Deliad
2. ????????
3. Tzeentch
4. Goldwin
Ostatnio zmieniony 01 stycznia 2012, 18:03 przez Araven, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
deliad
Reactions:
Posty: 3638
Rejestracja: 28 marca 2010, 10:24
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/deliad
Has thanked: 5 times
Been thanked: 52 times

Post autor: deliad » 23 grudnia 2011, 19:12

Ja się zgłaszam do Earthdawna. Jeszcze nie mam koncepcji postaci, ale coś wymyślę.

Awatar użytkownika
mordimer00
Reactions:
Posty: 2226
Rejestracja: 07 stycznia 2011, 09:44

Post autor: mordimer00 » 23 grudnia 2011, 19:49

mogę spróbować w Eartha jakby co:-)))
"Stara?em si? tak ?y?, abym w godzinie ?mierci móg? si? raczej cieszy? ni? l?ka?..."

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 23 grudnia 2011, 20:35

Pomysł wątku jak najbardziej słuszny, jednak trzeba go będzie regularnie czyścić, aby nieaktualne już ogłoszenia go nie zaśmiecały.
Mój skromny dorobek jako gracza w PBF: http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=35

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 23 grudnia 2011, 20:45

Przez wzgląd na natłok obowiązków muszę z żalem odmówić udziału w sesji Earthdawnu, ale z uwagą będę ją śledził. Aravenie, nie zapomnij podać ilości wolnych ról oraz nicki już zaakceptowanych graczy.

Słuszna uwaga, Treant - będę starał się utrzymać porządek w topiku!

tzeentch
Reactions:
Posty: 466
Rejestracja: 05 czerwca 2009, 12:51

Post autor: tzeentch » 24 grudnia 2011, 09:08

Wiem, że nie wydaję sie zbyt aktywny, ale z Earthem mam same dobre wspomnienia. Chętnie bym zagrał.

Araven
Reactions:
Posty: 8334
Rejestracja: 13 lipca 2011, 14:56
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post autor: Araven » 24 grudnia 2011, 10:51

tzeentch napisał(a):
Wiem, że nie wydaję sie zbyt aktywny, ale z Earthem mam same dobre wspomnienia. Chętnie bym zagrał.
Luzik. Wszyscy chętni niech pomyślą nad postaciami i dadzą mi znać na PW.

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 26 grudnia 2011, 21:15

Z dniem dzisiejszym zamknąłem rekrutację do sesji Żelaznych Królestw, zatwierdzając drużynę w składzie bardzo początkujących i niedoświadczonych pebeefowców o nickach 8ART, Araven i Deliad! Za zgłoszenia bardzo dziękuję. Start przewiduję gdzieś na połowę stycznia 2012 (więcej szczegółów w PW, które właśnie rozesłałem do graczy).

W międzyczasie polecam uwadze materiały pomocniczne wklejane do topika Iron Kingdoms RPG. Dorzucę tam kilka innych tekstów przetłumaczonych z oryginalnych podręczników, żeby dać Wam przynajmniej pobieżne wobrażenie tego świata przed rozpoczęciem przygody.

Mordimerze, jest jakaś szansa na ciąg dalszy "Wichrów wojny"?

Araven
Reactions:
Posty: 8334
Rejestracja: 13 lipca 2011, 14:56
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post autor: Araven » 27 grudnia 2011, 13:05

Witam. Jak tam znajdzie się czwarta chętna Osoba do pbf-a w Earthdawnie jaki ruszy w styczniu? Aktualni chętni mają jakieś preferencje co do tego kim by chcieli zagrać? Czekam na jakies deklaracje w tej sprawie. ;) z drugiej strony trzech herosów to w sam raz, ale i 4-tego można zwerbować. :/uklon

Goldwin
Reactions:
Posty: 645
Rejestracja: 08 kwietnia 2009, 19:36

Post autor: Goldwin » 28 grudnia 2011, 23:54

Jak wystarczy Wam laik i zielony to mogę się pisać z braku chętnych i dla uzupelnienia teamu. Ale jak ktoś się znajdzie to nie będę się obrażal :)

Araven
Reactions:
Posty: 8334
Rejestracja: 13 lipca 2011, 14:56
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post autor: Araven » 29 grudnia 2011, 08:48

Earthdawn (Araven)

Witamy zacnego Goldwina w ekipie Pbf na Earthdawna.

Panowie tworzycie:

Postać do V-go kręgu włącznie z talentami z V-go kręgu, poniżej szczegóły. Zmiana w kosztach i ilosci talentów i umiejek oraz kręgu postaci z jakimi zaczynacie.

Cechy startowe jest ich 6 będą takie 19, 17, 15, 13, 11, 11 plus modyfikatory rasowe nic nie losujecie rozdzielacie wg uznania. Najwyższy talent maksymalnie na VII poziomie. Przyjmujemy, że zaczynacie V-ty krąg, można mieć wszystkie talenty z tego kręgu. Macie pulę 60 punktów na talenty (koszt 1 -za poziom I, 2- za poziom - II, 3-za III, 6-za IV, 8-V poz. 10-VI poz. i 12 -VII poziom.

Poza podstawowymi dyscplinami można grać Zwiadowcą lub Powietrznym Żeglarzem.


Oraz 25 pkt. na umiejętności koszt teraz jak talentów - maksymalnie 8 umiejek (6 poziom umiejki maksymalnie), potem zgodnie z podręcznikiem będzie rozwój i umiejetności i talentów. Muszę zatwierdzić talenty i umiejki, można własne umiejki proponować. :)

Pozdrawiam. To mamy komplet. Jak zrobicie postacie to po Nowym Roku możemy zaczynać.

W razie niejasności co do tworzenia postaci proszę pytać.
Ostatnio zmieniony 05 stycznia 2012, 15:32 przez Araven, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 29 grudnia 2011, 18:54

Iron Kingdoms (Keth) - sesja "Pazur w mroku"

Znamy już tożsamości trzech bohaterów:

Araven - Ivan Karakov, myśliwy z żyłką do polowania na potwory.
Deliad - Ivash Nazarko, myśliwy z zadatkami na łotra.
8ART - Volkh Wilimov, myśliwy o niezdrowym zainteresowaniu machinami parowymi.

Trafiło się nam dwóch Ivanów i chociaż mnie osobiście to nie przeszkadza, jeśli któryś z BG zechce zmienić imię, niech da znać. Karty postaci zrobimy w najbliższych dwóch tygodniach, będę wysyłał stosowne PW do poszczególnych graczy.

Poniżej wkleiłem mapę Zachodniego Immorenu. Akcja rozgrywać się będzie w okolicach Tverkutska, na północy.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 30 grudnia 2011, 00:43 przez Keth, łącznie zmieniany 1 raz.

Araven
Reactions:
Posty: 8334
Rejestracja: 13 lipca 2011, 14:56
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post autor: Araven » 29 grudnia 2011, 19:57

To ja zmienię imię na jakieś inne, dam znać na PW.


[KETH] Nie ma problemu, Deliad już zmienił swoje!
Ostatnio zmieniony 30 grudnia 2011, 00:43 przez Araven, łącznie zmieniany 1 raz.

Araven
Reactions:
Posty: 8334
Rejestracja: 13 lipca 2011, 14:56
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post autor: Araven » 01 stycznia 2012, 18:05

Witam. Mam wolne miejsce w planowanym Pbf-ie na Earthdawna bo zacny Mordimer zrezygnował z braku czasu. Znajdzie się jakiś chętny? Poza podstawowymi dyscyplinami można grać Zwiadowcą lub Powietrznym Żeglarzem.
Ostatnio zmieniony 01 stycznia 2012, 22:41 przez Araven, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ