Centrala PBF

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 08 października 2015, 11:36

Ja zaś chciałbym reaktywować dwie porzucone- bo nie ma co pisać inaczej- sesje. Przyznam szczerze, że oparłem część fabuły o gracza, który od dłuższego czasu nie zagląda na forum. Jest w tym sporo mojej winy, bo sam zrobiłem długą przerwę i się pewnie zniechęcił.
Chcę pociągnąć dalej CP2020, czyli Witebsk i jego tajemnice.
-tutaj jest wolny etat pełnego borga z mocno pojechanym oprogramowaniem.
Reaktywować Wampira Mroczne Wieki.
-tutaj dopiero za jakiś czas, może nawet dopiero po skończeniu Witebska jest do objęcia postać Trzymisiowego krzyżowca.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 08 października 2015, 12:38

Biorę krzyzowca w ciemno. Mozecie zapomnieć że Koszal składał propozycje. Juz nie aktualne :P
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Dobro
Reactions:
Posty: 2848
Rejestracja: 10 listopada 2012, 22:13

Post autor: Dobro » 08 października 2015, 13:27

Coś mi tam się obija w pamięci, ale już nie pamiętam, co to za sesja. Koszal, przypomnij.
Prowadz? sesje: ?mier? i ?ycie kami Ryby (L5K) - zawieszona
Mistyczny Lotos (Conan na zasadach Fate)
Moje postacie:
Ahmed Assad Omar - audytor finansowy (PBF Wybawiciel)
Olaf Vilbergson - m?ody zwiadowca (PBF Cienie na ?niegu)
Mikulas Tichy - m?ody medyk z Pragi (PBF - Memento Mori)

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 08 października 2015, 14:16

Miculas Tichy miał raczej dobrą pamięć. Memento mori
Ostatnio zmieniony 08 października 2015, 15:39 przez koszal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 08 października 2015, 21:37

Yarin, ja chyba bym się zdecydował na tę śmiertelniczą sesję WoD, ale na razie ustąpię miejsca innym chętnym, jeśli się znajdą. W razie potrzeby doskoczę na ostatnie wolne miejsce! (o ile nie masz nic przeciwko).

Octavian
Reactions:
Posty: 66
Rejestracja: 02 października 2015, 14:37

Post autor: Octavian » 08 października 2015, 21:52

Hej, chętnie wskoczę w jakąś sesję rozgrywaną tutaj.
Nie jestem wstanie rozmawiać przez mikrofon, ale będzie mi bardzo miło jeśli będę mógł sobie raz na dzień coś popisać.
System jest mi zupełnie obojętny.
Je?li chcia?by? ze mn? porozmawia?, a moje wypowiedzi uzna?e? za chaotyczne; uwa?asz, ?e nadu?ywam skrótów my?lowych lub z innego powodu potrzebujesz pomocy w nawi?zaniu ze mn? kontaktu, popro? o ni? moich przyjació? z Tawerny - Lew, ^IvE, huth.

Denver
Reactions:
Posty: 1660
Rejestracja: 14 stycznia 2010, 11:26

Post autor: Denver » 08 października 2015, 22:22

koszal - jak ruszy Witebsk, daj PW. Ja nadal jestem chętny ;)
"Wikingowie dzielili rany na ?miertelne i nieistotne i znaj?c ich do?wiadczenie pewnie mieli racj?. " Oggy

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 08 października 2015, 23:23

Octavian, naprawdę radzę zapoznać się wpierw z kilkoma sesjami, które aktualnie lecą - będzie Cię to kosztowało kilkanaście minut, ale dzięki temu poznasz styl gry PBF, który tutaj preferujemy. Różni się on na tyle znacząco od przykładu sesji na Tawernie, że być może będzie dla Ciebie nie do zaakceptowania (ze względu na to, że my przykładamy naprawdę wielkie znaczenie do formy literackiej, a takie posty wymagają sporego nakładu czasu).

Poniżej linki do kilku przykładowych sesji:

Lightstorm i "Charleston by Night" (WoD)
http://www.krysztalyczasu.pl/forum/view ... rowstart=0

Suriel i "Wybawiciel" (WoD)
http://www.krysztalyczasu.pl/forum/view ... rowstart=0

Sigil i "Cienie na śniegu" (DrecarE)
http://www.krysztalyczasu.pl/forum/view ... rowstart=0

Dobro i "Przeklęci korsarze" (Conan)
http://www.krysztalyczasu.pl/forum/view ... rowstart=0

8ART i "Bournemouth after Midnight" (WoD)
http://www.krysztalyczasu.pl/forum/view ... rowstart=0

Ja i "Znak Kobry" (CP2020)
http://www.krysztalyczasu.pl/forum/view ... rowstart=0

Jeśli uważasz, że dotrzymasz nam kroku i masz na tak pochłaniającą zabawę dość czasu, poszukamy dla Ciebie jakiegoś miejsca.

Yarin
Reactions:
Posty: 61
Rejestracja: 18 czerwca 2015, 14:08

Post autor: Yarin » 08 października 2015, 23:45

Keth - będę zaszczycony, jeśli u mnie zagrasz :) Na razie badam teren, czy są chętnie na śmiertelnego WoDa :) termin na pewnie nie październik

Octavian
Reactions:
Posty: 66
Rejestracja: 02 października 2015, 14:37

Post autor: Octavian » 10 października 2015, 19:47

Kilkanaście minut powiadasz.... Przepraszam ale kilkanaście minut to by to zajęło Stephenow Hawkingowi.
Zrobię tak, wyciągnę swoją przygodę na Tawernie i pozamykam inne sprawy. Będę regularnie tutaj zaglądał, lepiej się dzięki temu tez poznamy i przeczytam te przygody.
Oczywiście mogę przedstawić swoje krytyczne uwagi, ale od razu widać że traktujecie sprawę poważnie, może nawet zbyt poważnie, ale mi akurat by to odpowiadało.
Ładnie się przygotuje i jeśli już będę wiedział, że nie będę nikomu psuł zabawy wtedy się przypomnę. Widać, że w te sesje włożono mnóstwo pracy, nie będę sobie robił obciachu.
Ale dziękuję Keth, doceniam.
Je?li chcia?by? ze mn? porozmawia?, a moje wypowiedzi uzna?e? za chaotyczne; uwa?asz, ?e nadu?ywam skrótów my?lowych lub z innego powodu potrzebujesz pomocy w nawi?zaniu ze mn? kontaktu, popro? o ni? moich przyjació? z Tawerny - Lew, ^IvE, huth.

Awatar użytkownika
8art
Reactions:
Posty: 6267
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 17:38
Has thanked: 121 times
Been thanked: 81 times

Post autor: 8art » 26 października 2015, 22:42

To jeszcze dość odległa przyszłość, ale chodzi mi po głowie po zakończeniu BaM sesja w klimatach Scythe, kickstarterowej planszówki z grafikami Jakuba Różalskiego. Jeśli znajdzie się paru chętnych na klimat 1920 roku, wojny z bolszewikami, parowych mechów i takich fajerwerków, to może zaprowadze.
https://www.artstation.com/artwork/w8bBw
https://www.artstation.com/artwork/GvdP1

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 28 października 2015, 22:14

Sesja Rogue Trader

Wygląda na to, że Kargan jednak poprowadzi własny scenariusz zamiast mojego genialnego pomysłu, czego nie wybaczę mu naturalnie do końca życia! :P

Skoro tak, chyba dam się skusić i dołączę do reszty potencjalnych BG (o ile Kargan mnie w ekipie zechce). Proponuję zatem wrzucić do tego topiku listę kandydatów do zabawy oraz wybrane przez nich role, abyśmy wiedzieli, które pozostają jeszcze wolne! (przede wszystkim, co jeszcze pozostało wolne dla mnie).

Sesja Dark Heresy

Nie wiadomo oczywiście, czy którykolwiek sługa Świętego Oficjum zdoła opuścić Spectoris z życiem, gdyby się tak jednak miało stać, przewiduję dla komórki Septimusa nowe zadanie. Kto ewentualnie chciałby zagrać w kontynuacji "Bluźnierczej otchłani"? Kto chciałby dołączyć do agentów?

Wiem, że Maciej bawi się konceptem techkapłana. Nie mam nic przeciwko, ale muszę uprzedzić, że w mojej opinii gra czcicielem Omnimesjasza jest najtrudniejsza z wszystkich dostępnych ról, przede wszystkim ze względu na jego odczłowieczenie.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 28 października 2015, 22:31

Piszę się na kontynuację Bluźnierczej, bardzo polubiłem Hostera i ten klimat tajnej komórki nieodmiennie przywodzącym mi na myśl serial Nikita. Którego na marginesie nigdzie nie mogę z neta zassać.

Pisze się na Rogue Tradera, a jako że psychiczni z mocami mają spore wzięcie, zrobię tym razem zwłokę i poczekam, aż się powybierają Koszal und Maciej, Jeśli po ich wyborze nie ma psykerów a zostanie Rogue Trader to proszę uznać go za zajęty przeze mnie.

Keth, jeśli mogę Sneszal. Zróbmy użytek z twojej wiedzy o 40tce. Będzie okazja na wrzucanie ciekawostek o świecie, które tylko wykształciuch jego pokroju zna.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 28 października 2015, 22:36

Muszę się przyznać, że jestem rozdarty pomiędzy dwiema rolami, na które mam ochotę - to szeneszal właśnie oraz Void-master. Myślę, że pozostawię wybór Karganowi, niechaj jako MG zdecyduje, w której roli by mnie widział.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 28 października 2015, 23:25

Void "Majster" też dobra rzecz tym vardziej że rogue nie ma pilotowania statków, wiec kurde sorry ale nigdzie nie lecimy jak ktoś nie weźmie. ..
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

ODPOWIEDZ