KC-towiec nr 2

Wszystko związane z KC-towcem
Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 09 grudnia 2009, 09:51

Ok, jak tylko zredaguję go czy je do postaci zdatnej do publikacji (bez skrótów myślowych, z chronologią i ładem, by intryga była klarowna dla odbiorcy) to zapuka do czegojowej poczty.

A coś na temat prawdopodobnych terminów?

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 09 grudnia 2009, 10:20

O terminach jeszcze nie mogę. Na razie deliberujemy nad koncepcją numeru. Trzeba mocniej to przemyśleć, żeby znów nie dostać się pod ogień tak miażdżącej krytyki. Co do Twojego pomysłu Mruf to jak najbardziej za. Pytanko - a nie dałoby się jakoś tego najpierw zamieścić na portalu? Jako art lub w dziale download, może jako załącznik w pliku na forum. Dlaczego? Ponieważ, miałoby szansę przeczytać to szersze grono i zwrócić uwagę na ewentualne niedociągnięcia. Do KC-towca wolałbym brać już teksty, które przejrzało trochę zacnych umysłów znających system. Jeśli nie będą mieli uwag znaczy tekst jest ok. Wszak wiadomo, że najpierw idzie krytyka, potem ewentualnie pochwały. Dlatego, jeśli tekst nie ma komentarzy znaczy, że jest ok.

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 09 grudnia 2009, 10:25

Pewnie, że się da. Dawno nie byłem na portalu - czy mogę sam to wrzucić czy najpierw ma zaliczyć Twoją pocztę?

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 09 grudnia 2009, 10:34

Jak Ci wygodniej. Jeśli nie jest to olbrzymie to w art wejdzie i możesz zrobić to sam poprzez dodanie pliku. Tylko jak będziesz kopiował tekst to kopiuj z notatnika. Niestety kopiowany z worda dorzuca sporo krzaczków i potem i tak trzeba to poprawiać ręcznie. Możesz też założyć temat na forum, tylko musisz zobaczyć, gdzie możesz dodać załącznik (teraz nie pamiętam) i wtedy dodać w formie pdfa, doc albo rara. Jak chcesz, to możesz również przesłać mi i wtedy ja to dodam w zależności od formy, do według mnie najlepszego miejsca. Tutaj niestety jesteś narażony na mój wybór.:D

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 09 grudnia 2009, 10:49

Wyślę jednak Tobie, bo będą grafiki, nie wiem czy je skopiuję z notatnika.
Tutaj niestety jesteś narażony na mój wybór
Za Rydzyk uję ;)

Zablokowany