Konkurs na arta do KC

Wszystko związane z KC-towcem
Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 18 lutego 2017, 15:26

Jako że ostatnio robimy czarnotrupa to pidrazyl bym okolice tego watku a zatem sugeruje przyjąć tematycznie wokoło martwiakow i wsztstkiego co z nimi związane. To jestvtemat rzeka. Co wy na to?

Połączony z 19.02.2017 11:08:44:
Jeszcze jakiś termin by trzeba określić. Czy miesiąc dajmy na to byłoby ok Waszym zdaniem?
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2017, 11:08 przez Suriel, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
mastug
Reactions:
Posty: 1697
Rejestracja: 03 grudnia 2009, 23:24
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times

Post autor: mastug » 19 lutego 2017, 12:38

Może 2 m-ce ?

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 19 lutego 2017, 13:16

Może być czas zatem do 20 kwietnia. Czyli przed Wielkanocą . To nawet fajnie bo w sumie to w święta mały ruch a tak będzie co czytać.
Czas... START!
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 19 lutego 2017, 14:37

To może jakaś informacja na głównej. Byłoby miło, gdyby było wiadomo kto startuje, kto w jury, ile czasu, jakie kryteria i czy może wystartować ktoś spoza znawców forum. Trochę to jakoś dziwnie?

A może tak ma być? My sobie dla siebie. Niestety może to się wtedy odbić na jakości prac oraz na liczbie potencjalnych uczestników. Zastanówmy się, jak to ma wyglądać. Potem jakieś info na główną, jakiś czas pozbierać chętnych i wtedy może coś z tego wyjdzie.

Ci najbardziej aktywni będą zwyczajnie mieli trochę więcej czasu, bo już mogą zacząć dłubać.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 19 lutego 2017, 17:28

To wrzuć ogloszonko Czegoju. ;)
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
mastug
Reactions:
Posty: 1697
Rejestracja: 03 grudnia 2009, 23:24
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times

Post autor: mastug » 19 lutego 2017, 20:02

Może tym razem bez jury , zamiast tego głos ludu czyli ankieta?

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 19 lutego 2017, 21:16

W ten sposób więcej osób mogłoby wziąć udział. Popieram.
Malauk winien mie? opisan? w bestiariuszu cech? specjaln?- Malauckie szcz??cie.
Opis- masz szcz??cie, jeste? Malaukiem.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 19 lutego 2017, 21:33

Super pomysł, nie wiem dlaczego do tej pory tak nei było.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
deliad
Reactions:
Posty: 3638
Rejestracja: 28 marca 2010, 10:24
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/deliad
Has thanked: 5 times
Been thanked: 52 times

Post autor: deliad » 22 lutego 2017, 14:57

To jak organizujemy ten konkurs na dowolny materiał do KC, z możliwością oceny przez każdego na zasadzie ankiety? Kiedy rozpoczęcie i kiedy kończymy?

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 22 lutego 2017, 15:08

Tak. Prosiłem Czegoja o ogłoszenie ale widzę że i on zajęty jak i ja. Jak wrócę z orac gdzieś kolo 21 to napiszę jakowes lapidarne ogłoszenie w tej sprawie.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 10 marca 2017, 16:02

Mam dwa drobne pomysły, które w sumie nie nadają się na pełny art, ale jako takie ubogacenie świata. Jeśli macie takie drobiazgi można by z nich zrobić wpis.


Arena nieumarłych
Dla większość z mieszkańców Orchii kontakt z martwiakiem to szok. Wielu nie wierzy, że tak niesamowite istoty mogły powstać za sprawą mocy bogów. W wielu miejscach martwiaki uważane są za wynaturzenie, które trzeba zniszczyć wszelkimi możliwymi sposobami zaś łatwość z jaką czarnoksiężnicy osiągają kontrolę nad nieumerłymi nieodmiennie powoduje nieufność i często otwartą wrogość wobec osób tej profesji.
Jednak nawet i takie dziwy przyciągają osoby o spaczonych umysłach, są też i tacy, którym udaje się na tej niezdrowej ciekawości zrobić dobry interes.
Nie inaczej jest z jedną z najdziwniejszych aren jakie założono w podziemnych salach stołecznego Ostrogaru. Arena, na której żywi gladiatorzy stają nie przeciwko nieumarłym


Siła Dobrego
Krasnoludzko-ludzka spółka Siła Dobrego zaprasza wszystkich, którzy chcą ograniczyć koszta wykonania niekomplikowanych prac oraz wznoszenia nieskomplikowanych konstrukcji (noszenie drewna z lasu, usypywanie wałów, sprzątanie po bitwach).
Oferujemy obniżenie kosztów od 20 do 30 % w zależności od rodzaju wykonywanej pracy ze względu na to iż pracujemy 24 godziny na dobę.
Wykorzystujemy tylko całkowicie podległe martwiaki miękkogłowe, którymi sterują nasi wyspecjalizowani fachowcy.
Nasze dewizy to szybkość, niezawodność, bezpieczeństwo.
Nie mieliśmy nigdy skarg na naszych pracowników!

Ze względu na różnice światopoglądowe nie wykonujemy prac w pobliżu świątyń Asteriusza i Graama.

Awatar użytkownika
Oggy
Reactions:
Posty: 766
Rejestracja: 13 lipca 2009, 15:05
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/Oggy
Has thanked: 24 times
Been thanked: 10 times

Post autor: Oggy » 10 marca 2017, 21:37

Miałem podobny pomysł co ghasta, tyle że chodziło o zaserwowanie znudzonym elitom odrobiny emocji. Wykorzystując czar II kręgu animacja martwego można przekonac się jakie to uczucie spadać ze szczytu kamieniołomów w Górach Pięciu Twierdz, aż do chwili zderzenia z powierzchnią Dan Ugar. Albo jakie to uczucie wejść do hutniczego pieca, albo być połkniętym przez pytona tygrysiego. Oczywiście czarem będą mogły się posłużyć tylko osoby które potrafią odczytywać pergaminy lub czarnosięznicy (w ich przypadku to oczywiste)
astrolog/alchemik 10/10 POZ

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 13 kwietnia 2017, 23:08

Można głosować na zwycięski art, choć w sumie nagrody już odebrane :P
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 14 kwietnia 2017, 01:12

Nie wiem dlaczego, ale ja np. nie mogę głosować. Buuu mam nadzieję, że nie dla tego, że biorę udział w konkursie. W sumie nie zamierzałem głosować na siebie. Nie wiem czy to nie wina aktualizacji ankiety.

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 14 kwietnia 2017, 02:27

ja też nie mogę..
Malauk winien mie? opisan? w bestiariuszu cech? specjaln?- Malauckie szcz??cie.
Opis- masz szcz??cie, jeste? Malaukiem.

ODPOWIEDZ