Głosowanie na najlepszego arta

Wszystko związane z KC-towcem
koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 19 kwietnia 2017, 19:17

Nie no oczywiście, że nie... a ..ale małą magiczną pochwę (+2 do trafienia podczas walki w tłoku z malaukami) mogłeś wrzucić.
Malauk winien mie? opisan? w bestiariuszu cech? specjaln?- Malauckie szcz??cie.
Opis- masz szcz??cie, jeste? Malaukiem.

Tan Darugar Gladiator
Reactions:
Posty: 42
Rejestracja: 27 kwietnia 2015, 07:39

Post autor: Tan Darugar Gladiator » 22 kwietnia 2017, 23:08

Trochę niepokojące jest, że na tylu zarejestrowanych użytkowników portalu zagłosowało tylko kilkanaście osób. warto by zweryfikować ilu na prawdę jest użytkowników a ile "użytkowników" to boty. Co chwilę widzę nowego użytkownika na portalu i tyle z tego, że cyferka większa o kolejną duszyczkę ... choć raczej bota. A swoją drogą kieruję taki skromny apel do " żywych" forumowiczów. Może byście ruszyli swoje 4 litery i chociaż zagłosowali !? :o . Z pewnością o wiele bardziej motywuje kogoś do wysiłku i napisania czegoś, poświęcenia czasu i energii życiowej gdy widzi, że ktoś się tym zainteresował. Jesteśmy niedobitkami wśród dinozaurów rpgowych i powinniśmy się wzajemnie motywować jeśli chcemy przetrwać. Bogowie i Półbogowie wszak żyją dopóki mają wyznawców i pamięć o nich nie zgaśnie. Jeśli nie będzie komu tworzyć nowych materiałów to przyszłość portalu ( i nie tylko) stanie się bleknącym znakiem zapytania. Ze swojej strony wszystkim autorom prac chwała i i podziękowania a wasze imiona osobiście wydrapię na murze Katańskiego Pałacu :/cyk

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 23 kwietnia 2017, 22:20

Zbliżamy się ku finałowi zatem jeśli ktoś jeszcze nie oddał "głosa" zapraszam do kliknięcia.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 24 kwietnia 2017, 09:38

@Tan Darugar Gladiator
Od dawna wiadomo, że jakakolwiek aktywność twórcza służy głównie satysfakcji autora z wykonanej pracy. Cieszę się, że przynajmniej odbył się konkurs, choć uczestników było zaledwie trzech.
Mój skromny dorobek jako gracza w PBF: http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=35

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 24 kwietnia 2017, 21:25

[center]OGŁOSZENIE KATANA![/center]

Uwaga, uwaga! Niniejszym ogłasza się, ze zwycięzcą w tegorocznym turnieju pisarstawa w stylu dowolnym, na temat nieumarłych jest....

RA-TA-TA-TA-TAM! (to były werble, gdyby ktoś nie wiedział)

Tekst Deliada pod zacnym tytułem TRUPIARZ!

Gratulujemy! Teraz odbędzie się oficjalne wręczenie złotego prosięcia przez samego Katana, który na ten szczytny jakże moment zejdzie z firmamentu i osobiście da pooglądać złote prosie, po czym zabierze je ponownie w niebiosa, do specjalnego skarbczyka. Ale nie lękajcie się! Cudowne prosie powróci jeszcze w kolejnej odsłonie nowego konkursu za parę miesięcy.

/Musicie to sobie wyobrazić.Nagle niebo się chmurzy, przybywa sam KATAN, ściska dłoń z każdym kto brał udział w konkursie a z Deliadem nawet robi misiaka, po czym pokazuje złote prosie i wraca na niebiesia. /

Pamiętajcie, jeśli jesteście ciekawi jak działa w grze ta nowa profesja to zatrważające losy krasnoludzkiego trupiarza (który przypadkiem jest tu z nami na inauguracji) możecie śledzić w PBfie pt. Kroczący w Ciemnościach.

Link tutaj --> http://krysztalyczasu.pl/forum/viewthre ... post_77782

A zatem, zostaje nam jeszcze jedna rzecz, salwa na cześć zwycięzcy. Jako że w Kryształach Czasu broni palnej nie ma, musimy się zadowolić salwą z łuku. Wykonają ją w zupełnie losowym kierunku, ci wspaniali i błyszczący elficcy łucznicy.

[center]OGNIA![/center]
[center]
Obrazek[/center]
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 24 kwietnia 2017, 22:46

Ja mogę tylko pogratulować Deliadowi. Osobiście miałem nadzieję, że będzie trochę poważniej, ale cóż dobrze, że było z kim porywalizować. Oczywiście koszalowi gratuluję również. Dobra robota chłopaki.

Awatar użytkownika
dretch
Reactions:
Posty: 660
Rejestracja: 07 czerwca 2010, 13:24
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Post autor: dretch » 24 kwietnia 2017, 22:58

Gratulacje!
Rudzielec z Koronapan o imieniu Gerard (Anabaptysta, Borka)
http://www.degenesis.com/character-en/i ... a6aa74c071

**
ECO - Stra?nik miejski Ostrogaru
http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=353

--
Je?eli pad?e?, szybko wsta?, bo jeszcze Ci dokopi?.

Awatar użytkownika
deliad
Reactions:
Posty: 3638
Rejestracja: 28 marca 2010, 10:24
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/deliad
Has thanked: 5 times
Been thanked: 52 times

Post autor: deliad » 25 kwietnia 2017, 07:35

Dzięki. Salwa elfów była raczej mało losowa...

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 25 kwietnia 2017, 08:17

Podobno każdy sukces jest okupiony bólem. Niechęci rasowe są żenujące, następnym razem będą strzelały krasnoludy.
Gratukuje wszystkim uczestnikom raz jeszcze.
Ostatnio zmieniony 25 kwietnia 2017, 12:23 przez Suriel, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 25 kwietnia 2017, 13:43

Gratuluję Wygranej Deliadowi i dziękuję Czegoju za i Twój wkład. Głosów było blisko, a gdybym zagłosował na siebie to miałbym wyższe szanse :D:D:D Potraktowałem to nieco lekko i z radością twórczą, ale przyznam, że w ostatniej chwili poczułem nutkę rywalizacji i ochotę na prosiaka:D
Cieszę się, że napisało nas trzech, nieco ubolewam, że nie więcej. A teraz jak to po konkursie mam jeszcze jeden trupi pomysł. Może ktoś jeszcze? Suriel?
Malauk winien mie? opisan? w bestiariuszu cech? specjaln?- Malauckie szcz??cie.
Opis- masz szcz??cie, jeste? Malaukiem.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 25 kwietnia 2017, 13:45

Ja na pewno dodam temat. Mam poukladany w głowie i muszę tylko mieć czas by przelac na papirus.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 25 kwietnia 2017, 14:14

Hehe, tyle co my tu na forum mamy w forumowych głowach to pewnie żadna szuflada nie pomieści. Też mam, muszę jakoś usystematyzować pracę i po kolei pisać.
Malauk winien mie? opisan? w bestiariuszu cech? specjaln?- Malauckie szcz??cie.
Opis- masz szcz??cie, jeste? Malaukiem.

ODPOWIEDZ