Sprawy Rodzinne - druk na żądanie

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 15 marca 2016, 10:09

Może warto jakąś ankietę w tej sprawie zrobić. Chociaż obawiam się, że wynik będzie bardzo tendencyjny, bo będą głosowali głównie biorący udział w zabawie. Sądzę, że niestety mało jest osób, które czytają całość. Na to potrzeba hektolitry czasu.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 15 marca 2016, 10:18

Ja oprócz sesji w które gram śledzę też dwie w Dracare. Owszem w Cieniach mocno odpadlem ze względu na brak czasu ale coś tam zaglądam nadal. Można ankietę zrobić. Warunek musi być jednakoz taki że sesja musi być zakończona.

Przecież nie trzeba znac sesji by głosować pod warunkiem że bedzie jakas krutja zahawka o czym ta czy tamta sesja była. Tak zeby glosujacy wiedzieli na co oddają głos a z drugiej strony by nie zdradzać fabuły i nie psuć zabawy.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 15 marca 2016, 10:23

To mam dla Ciebie robotę Suriel jak będziesz się nudził (zresztą jakby ktoś inny chciał to tez polecam, a wdzięczność moja będzie ścigać). Wypisz wszystkie zakończone sesje u nas na portalu, subiektywnie rzucając okiem na te które warto opracować. Dopisz do tego prowadzącego i w jakim uniwersum, a ja obiecuję zrobić z tego ankietę portalową i namówić gawędziarzy, żeby tym zajęli się w pierwszej kolejności. Będzie można lobbować. Pomożecie?

Edyta: temat zrobił nam się zupełnie offtopowy, ale chyba Ci co chcieli to już zamówienie złożyli i tak nie liczyłem na więcej jak 10 egz. Może jak zainteresują się ankietą, a gawędziarze wykonają dobra robotę, następnym razem będzie więcej.
Ostatnio zmieniony 15 marca 2016, 10:36 przez czegoj, łącznie zmieniany 1 raz.

namakemono
Reactions:
Posty: 1552
Rejestracja: 26 października 2012, 07:18

Post autor: namakemono » 15 marca 2016, 10:41

Jest cała masa fajnych pbfów godnych przegawędziarzowania. Problem polega na tym który wybrać. Dla mnie pewnym istotnym kryterium jest długość. Czym krótsze, tym lepiej, bo na dłuższą metę w tym samym czasie wyjdzie więcej produktów. Na przykład Boskie Potyczki są naturalną kontynuacją losów Gusłka, poza tym w klimacie KC, ale jak dla mnie są po prostu za długie.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 15 marca 2016, 12:12

Wszystkiego nie zrobue ale kilka może i pykne w wwekend czemu jie.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
deliad
Reactions:
Posty: 3638
Rejestracja: 28 marca 2010, 10:24
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/deliad
Has thanked: 5 times
Been thanked: 52 times

Post autor: deliad » 15 marca 2016, 17:44

Grzechy ojców mają zaledwie 40 kilka stron. Możne Gawędziarze wzięli by tego pbf-a na celownik?

ODPOWIEDZ