Nazwa nowego projektu

Run Habas Ne
Reactions:
Posty: 401
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 05:53

Post autor: Run Habas Ne » 17 lipca 2011, 09:50

Kalendarium nie może być zrobione po łepkach.. a co więcej nie może opisywać świat. Kalendarium ma opisywać suche fakty historyczne.

P.S. miło by było gdybyć Mruf czytał więcej niż ostatni post w danym temacie
Dura lex sed lex

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 17 lipca 2011, 10:24

Kalendarium nie może być zrobione po łepkach.. a co więcej nie może opisywać świat. Kalendarium ma opisywać suche fakty historyczne.
Wiem co to jest kalendarium. Niemniej nie uważam by dla gry było równie istotne jak opis świata. To na opisie się stale bazuje prowadząc sesje. Skupienie się na kalendarium to IMO para w gwizdek.
miło by było gdybyć Mruf czytał więcej niż ostatni post w danym temacie
Kula w płot :) Przeczytałem ale na niektóre tematy mam odmienne zdanie.

Run Habas Ne
Reactions:
Posty: 401
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 05:53

Post autor: Run Habas Ne » 17 lipca 2011, 12:03

Wiem co to jest kalendarium. Niemniej nie uważam by dla gry było równie istotne jak opis świata. To na opisie się stale bazuje prowadząc sesje. Skupienie się na kalendarium to IMO para w gwizdek.
Skoro wiesz co to jest, to również wiesz do czego służy.
Ma być szkieletem dla projektu. Opis świata już mamy - jest nie zmienny bo bazujemy na świecie KC. To co się będzie zmieniać zostanie zaznaczone w kalendarium jako wydarzenia mające wpływ na świat (czy to w dziedzine dyplomacji, czy geografii czy czego tam jeszcze)
Rozpoczynamy od kalendarium i to już jest ustalone.
Kula w płot Przeczytałem ale na niektóre tematy mam odmienne zdanie.
Szkoda, bo wydaje się jakbyś właśnie nie czytał, albo za nic miał te wszystkie wypowiedzi i nie stosujesz się nawet do porządku jaki tu panuje ..
Dura lex sed lex

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 17 lipca 2011, 12:16

RHN - nie ustawiaj użytkowników. Czy mam za nic wypowiedzi czy nie to moja sprawa. Na pewno mam o niektórych sprawach zdanie krytyczne i wyrażę je - podoba Ci się to czy nie.

Jeśli rozpoczynacie od kalendarium i jest to ustalone to ok. Kolejny raz napiszę - wyraziłem swoje zdanie odnoście wagi kalendarium, jeśli Ci się ta opinia nie podoba - Twoja sprawa. Niemniej zdanie wyrazić prawo mam, jak każdy. Nie musi zostać ono uwzględnione.

ODPOWIEDZ