DeG - Czarny Świt

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 01 czerwca 2016, 17:21

Moi drodzy, mamy poważny kłopot. Namakemono niestety jednak nie będzie mógł wziąć udziału w zabawie, zablokował go nawał obowiązków w pracy i odpowiedzialnie nie chce narażać nas na uciążliwe lagi w postowaniu. W związku z powyższym postać sędziego Nikodemusa, szeryfa Koronapanu, pozostała nieobsadzona. Jest to rola na tyle klimatyczna i na tyle istotna dla składu drużyny, że nie chciałbym pozostawiać jej statusu NPC. Tym samym przydałby się nam dodatkowy gracz, doświadczony i regularnie bywający na forum. Czy macie jakiegoś kandydata, którego moglibyśmy do jutra zmolestować o deklarację udziału?

namakemono
Reactions:
Posty: 1552
Rejestracja: 26 października 2012, 07:18

Post autor: namakemono » 01 czerwca 2016, 17:58

Szanowni, bardzo przepraszam za wycofanie się w ostatniej chwili. Cholernie żałuję, bo system jest naprawdę świetny i decyzję podjąłem naprawdę z bólem serca. I zdaję sobie sprawę, że nieprędko uda mi się zagrać w ten system i w takim towarzystwie. Jak napisał Keth, wybrałem mniejsze zło. Po pierwsze, nawał pracy nie pozwolił mi się dostatecznie przygotować do gry; po drugie, wizja przyszłości jest niepewna i w ciemnych barwach, jeśli chodzi o mój czas. Do tej pory postowałem głównie z pracy, a teraz praktycznie straciłem tą możliwość. Gdybym na siłę próbował ciągnąć grę, to albo wkurzalibyście się na mnie za lagi, albo doprowadziłbym do spektakularnej sytuacji znanej z Fallouta. Życzę Wam udanej zabawy, ale w sumie jestem o to spokojny, bo wiem, że będzie przednia.

Ja ze swej strony pytałem Kamienia i Trihikiliusa, ale obaj odrzucili propozycję również z powodu nadmiaru obowiązków.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Reactions:
Posty: 132
Rejestracja: 02 listopada 2011, 19:26

Post autor: Jarlaxle » 14 lipca 2016, 18:50

No i spalili nam studnię :D

Wrażenia po pierwszym akcie mam bardzo pozytywne.
Fajny świat. Tajemniczy. Różnorodny.
Ponieważ podręcznik przeglądałem tylko pod kątem tworzenia postaci, nie czytałem wnikliwie opisów świata spoza terenu gry, opisów innych nacji czy kalendarium. Dzięki temu prawie nic nie wiem o apokaliptykach, dziwnej zarazie i mam radość z odkrywania świata wraz z Draganem :).

Mechanika prosta. Osobiście nie mogę pozbyć się skojarzeń z WoD. Na początku wydawała się zakręcona (siakieś triggery itp.), ale teraz wydaje się przejrzysta, a nawet intuicyjna.

Dla systemu i MG piątka z plusem i fallusem!
Nie mogę się już doczekać drugiego aktu.
Tomasz "Jarl" Ordycz - dziennikarz (PBF Kl?twa Burzy)
Dragan - Polanin, klanowy my?liwy (PBF Czarny ?wit)
Tiberius - Tactical Marine of Raven Guard (PBF Cie? Ob??du)

Awatar użytkownika
dretch
Reactions:
Posty: 660
Rejestracja: 07 czerwca 2010, 13:24
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Post autor: dretch » 15 lipca 2016, 09:48

Wow - Keth! Bardzo mi się podbał wstęp. Nie wykorzystałem potencjału postaci. Zastanawiam sie czy warto było tak ją rozwinąć, ale końcowo świetnie mi się grało rudzielcem. W następnej części pojawi się więcej przemyśleń o Eleni ;) Jestem dostępny od 8 sierpnia.
Rudzielec z Koronapan o imieniu Gerard (Anabaptysta, Borka)
http://www.degenesis.com/character-en/i ... a6aa74c071

**
ECO - Stra?nik miejski Ostrogaru
http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=353

--
Je?eli pad?e?, szybko wsta?, bo jeszcze Ci dokopi?.

Araven
Reactions:
Posty: 8334
Rejestracja: 13 lipca 2011, 14:56
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post autor: Araven » 24 lipca 2016, 13:48

Witam, jak można chętnie bym dołączył w miejsce Waylandera, o ile MG i drużyna nie ma nic przeciwko.Mechaniki nie znam, czytałem recenzję Ketha założenia świata mi się podobają. Postacią Waylandera bym zagrał dalej by nie komplikować.

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 25 lipca 2016, 15:23

Nie musisz wskakiwać w postać Waylandera, niech Snowid siedzi sobie spokojnie w Koronapanie. Pomyśl o własnym bohaterze, chociaż wyboru dużego nie masz: albo klanyta (myśliwy, wojownik, tropiciel) albo anabaptysta w jednej z dwóch wersji (asceta bądź orgiastyk). Masz do wyboru dwie nacje: Polanina albo Borkanina - poproszę o szybkie info, co Ci przychodzi na myśl!

Dla objaśnienia, anabaptyści to wyznawcy religii nakazującej walkę w imieniu Boga przeciwko Demiurgowi, upadłemu aniołowi, przez którego knowania ludzie utracili raj w dniu karzącego Eshatonu. Asceci to rolnicy i rzemieślnicy, orgiastycy to paramilitarna gałąź kultu.

Araven
Reactions:
Posty: 8334
Rejestracja: 13 lipca 2011, 14:56
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post autor: Araven » 25 lipca 2016, 16:39

Polanin Wojownik z elementami tropienia , przetrwania. Proszę o zrobienie postaci mechaniczne. Dołączyłbym 01 sierpnia do gry, jak zdążymy z postacią do tego czasu.

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 23 marca 2017, 22:52


ODPOWIEDZ