Sesja na IRCu

rav
Reactions:
Posty: 20
Rejestracja: 08 kwietnia 2009, 20:33

Post autor: rav » 19 maja 2009, 09:05

Więc 1 sesje na Ircu mamy za soba.Mozna sobie robic jakies podsumowanko.Jakieś refleksje, pomysły aby ulepszyc jeszcze zabawe?.Co sie podobało a co było kaszaną?Co byście zmienili??

Jak dla mnie to byłem pozytywnie zaskoczony.Nie myslałem ze można w ten spoób tez sie ciekawie bawić.Podziekowania dla nospe który podjał sie tego wyzwania;)

Mówiłem juz chlopakom po sesji żeby dla lepszej zabawy podesłac troche wiecej informacji na temat swoich postaci.Mozna również na forum wrzucic ogólne rysy postaci biorących udział w sesji oraz historie co działo sie na niej aby postronni słuchacze wiedzieli kto i co sie dzieje?Moze ktos ma jakis talent w pisaniu proza;) z graczy i opowiedziałby co sie działo na sesji???Czytanie takiego loga z sesji to moim zdaniem troche udreka:P.Moglibysmy(gracze) podslyłac na forum równiez inne graficzne materiały abyśmy mogli sobie wyobrażic jeszcze bardziej nasze postacie-co w na to? .To tak na szybko co wczoraj przed spaniem przyszło mi do głowy.

nospe
Reactions:
Posty: 189
Rejestracja: 20 listopada 2008, 15:08
Kontakt:

Post autor: nospe » 19 maja 2009, 11:56

Moje uwagi:
- zanim zdecydujecie się na grę via IRC - połączcie się z ircem wg mojego poradnika, ew przez bramki, zapoznajcie się z ircem
- jak pisze MG-nospe podczas sesji to piszemy do MG-nospe, a nie do nospe - nospe i MG-nospe to ta sama osoba, ale aktualnie jestem na MG-nospe, a nie na nospe - nospe to moja sesja, która jest operatorem # i szefuje, a MG-nospe to MG
- polecam mini poradnik jak się zachować na ircu podczas sesji: http://oak.rpg.pl/~nospe/sesje/opis.txt
- jeśli masz opóźnienie na IRCu - tzw laga około 10sekund i więcej to gra dla Ciebie stanie się uciążliwa...
- jak łączysz się przez bramki i masz lagi to spróbuj połączyć się przez xchata - opis w poradniku

Jak połączyć się z IRCem za pomocą xchata:

http://nospe.orchia.pl/?go=net&i=irc

a tak przy okazji to było fajnie:)

pozdrawiam
Mój browar - SPECJAL, mój linuks - PLD, moje RPG - KC.

PrzemoC
Reactions:
Posty: 13
Rejestracja: 12 maja 2009, 18:12

Post autor: PrzemoC » 19 maja 2009, 13:40

No mam kilku minutowe nagrania z sesji, ale tylko pare minut, dosłownie urywki. A ogólnie sesja wyszła całkiem fajnie.; zwłaszcza tekst rav-a:) Ale mimo wszystko loga można nadesłać
Ostatnio zmieniony 19 maja 2009, 14:55 przez PrzemoC, łącznie zmieniany 1 raz.
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring;
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

ODPOWIEDZ