Błedy w wyglądzie menu

garfields
Reactions:
Posty: 167
Rejestracja: 05 października 2009, 10:20

Post autor: garfields » 08 października 2009, 09:49

Po zmianie skórki na Aer menu z lewej strony staje się nieczytelne i teksty linków zachodzą na siebie.
Proponuje poprawić css-a.

Obrazek


Na 90% pozostałe skórki też mogą taki efekt generować.
Ostatnio zmieniony 08 października 2009, 09:49 przez garfields, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 08 października 2009, 11:00

Proponuję zmienić skórkę. Już niedługo, mam nadzieję, raven doda znacznie większą liczbę skórek do wyboru. Jeśli ktoś będzie miał zastrzeżenia do któreś do zwyczajnie należy ją zmienić. Skórki są ściągane z różnych stron i nie będziemy się bawić w ich przerabianie.

Z aktualnie zaproponowanych błąd o którym wspominasz maja dwie skórki Aer i Phos
Ostatnio zmieniony 08 października 2009, 11:22 przez czegoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Shadowrunner
Reactions:
Posty: 263
Rejestracja: 24 stycznia 2009, 18:27

Post autor: Shadowrunner » 13 października 2009, 18:29

Proponuję zmienić skórkę.
i nie będziemy się bawić w ich przerabianie.
Nie ma to jak user-friendly podejście adminów ;)

A sprawdza w ogóle ktoś z was które skórki pasują a które się psują? Bo może po prostu nie ma sensu dawać tych skórek które wyświetlają się z błędami - skoro nie chce wam się ich poprawiać (tak, wiem że to czasem niewdzięczna robota babranie się w tym - ale może lepiej pójść na jakość, nie ilość). Ja przejrzałem wszystkie skiny - no i znalazłem może z 5-8 takich które poprawnie wyświetlają się na monitorach widescreen. Owszem - włączyłem taką, która działa prawidłowo i jestem zadowolony - no ale generalnie np. na erpg.pl nie bywało takich akcji że admini wrzucali coś co nie działało a potem mówili: to se zmieńcie jak wam nie pasuje :D B)

"-Kat An!!! - najg?o?niej jak mog?a, sykn??a ci??arna orczyca.
-Kacie! Jeszcze raz spróbujesz mnie podgryza?! - doda?a uderzaj?c wielk? niczym bochen chleba pi??ci? w swój nabrzmia?y brzuch."
[sic!]

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 13 października 2009, 19:56

Wynika z tego, że powinienem przeprosić. To ja zaproponowałem dodanie skórek mając nadzieję, że użytkownicy sobie wybiorą właściwą im pasującą. Po raz kolejny się pomyliłem. Przyzwyczajony do bylejakości supermarketu, gdzie wszystkiego jest dużo, gdzie sam musisz wybrać, co cię interesuje. Tutaj wygląda, że strona to nie supermarket nie chcecie dużo tylko mało i najlepiej, żeby ktoś wybrał za Was.

Przepraszam wszystkich, za to że muszą się "babrać" za nas ze skórkami. Mam nadzieję, że się bardzo nie ubabrali.

A przy okazji fajnie, że do nas zajrzałeś.
Ostatnio zmieniony 13 października 2009, 19:58 przez czegoj, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ