Konkurs na herb :)

Hauerine
Reactions:
Posty: 753
Rejestracja: 16 września 2009, 22:01
Kontakt:

Post autor: Hauerine » 03 listopada 2009, 22:01

Ogłaszam konkurs na herb Hargary Czarnej.

Zwycięzca otrzyma jakiegos profita jak będzie kiedyś u mnie grał jako u MG, więc warto :D
Ostatnio zmieniony 03 listopada 2009, 22:01 przez Hauerine, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wasut
Reactions:
Posty: 743
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 18:16
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Post autor: wasut » 04 listopada 2009, 12:59

..będę mógł być astralnym-wojownikiem-z-klingą-duszy-kapłanem-półbogiem?

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 04 listopada 2009, 13:28

zapomniałeś dodać, że najlepiej aranem lub karanem a może kendrem:P No tego to by chyba nawet Venar nie przełknął.:D
Ostatnio zmieniony 04 listopada 2009, 13:30 przez czegoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Hauerine
Reactions:
Posty: 753
Rejestracja: 16 września 2009, 22:01
Kontakt:

Post autor: Hauerine » 04 listopada 2009, 13:41

Tia, i jszcze rodowy miesz artefaktyczny o cechach: "miecz o właściwościach mieszanych, rzuć dwa razy i zsumuj efekty" :P

A serio to w wolnych chwilach pisze Frakcje Dobra i mam dla nich pomysł na herb. Mam tez cos w rodzaju pomysłu na Herb Hargary Szarej, a tu te mroki takie niedowartościowane, nawet herbu im nie dałem :)

el Silvaran
Reactions:
Posty: 48
Rejestracja: 27 października 2009, 22:28

Post autor: el Silvaran » 04 listopada 2009, 13:43

Ja proponuję jako herb runiczne oznaczenie czarnoksięskiego czru "ciemność",względnie innego(runiczne,czyli to dodawane do opisu czaru w MiM-ie,udało im się to jak mało co).
Orki nie myj? si?,wi?c ?mierdz?.
Je? Kas-Handila pustoszy Tagar? czarn?.

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 04 listopada 2009, 21:15

Wznoszący się do lotu, z rozwiniętymi skrzydłami na całą szerokość czerwony smok (widok od przodu), na jego tle atakująca kobra (np. od podbrzusza do dolnych partii szyi) a wszystko wkomponowane w czarne języki ognia.
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

Hauerine
Reactions:
Posty: 753
Rejestracja: 16 września 2009, 22:01
Kontakt:

Post autor: Hauerine » 05 listopada 2009, 14:24

Silvaran:
Ja proponuję jako herb runiczne oznaczenie czarnoksięskiego czru "ciemność"
Niezłe, bo proste. Tylko czy nie za proste ?

venar:
Wznoszący się do lotu, z rozwiniętymi skrzydłami na całą szerokość czerwony smok (widok od przodu), na jego tle atakująca kobra (np. od podbrzusza do dolnych partii szyi) a wszystko wkomponowane w czarne języki ognia.
Dobre, ale dość skomplikowane. Pomysł z kobrą nie ejst zły, byc moż widziałbym tam nawet wiecej kobry. Czerwony smok jest w zasadzie związany z najnowszą historia miasta, nie bardzo mi sie widzi w herbie.

Chyba, że ktos ma jakis pomysł na opowieśc, legende z przesżłości z kórej mógłby wynikac motyw smoka (lub jakiś inny) w herbie ?

Czarne języki ognia - super, nie myslałem o tym wczesniej, podobają mi się :)

Chciałbym, zeby ten opis, który dąłem był traktowany jak ogólny zarys, każdy MG, który z niego w większym czy mniejszym stopniu skorzysta i tak ozywi go na sesji na własny sposób :)

Jakies inne propozycje :P ?
Ostatnio zmieniony 05 listopada 2009, 14:25 przez Hauerine, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 05 listopada 2009, 19:26

Też pomyślałem że to może być skomplikowane, ale chciałem oddać potęgę oraz przesłanie jakie ma to miasto. Możemy zrezygnować ze smoka lub zostawić np. tylko głowę ale nie da to takiego efektu wizualnego. A języki ognia przyszły mi do głowy gdy zastanawiałem się nad tłem całego herbu. Nawet zastanawiałem się aby całość była w symbolach rodów rządzących ale tu już chyba zbytnie przegięcie :)
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

ODPOWIEDZ