Ludzkie Frakcje

Hauerine
Reactions:
Posty: 753
Rejestracja: 16 września 2009, 22:01
Kontakt:

Post autor: Hauerine » 26 listopada 2009, 23:24

Malo uwag, komentarzy czy ocen. Widac temat nie chwycił. do tego niedawna wymiana zdan z czegojem... podsumowując: neutralnych przynajmniej na razie nie będzie.

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 27 listopada 2009, 00:58

Hauerine napisał/a:
Malo uwag, komentarzy czy ocen.
Masz ciekawe pomysły i potrafisz je interesująco prezentować, ale Twój kłótliwy i zaczepny charakter sprawiają, że większość komentatorów pomimo autentycznego uznania dla artykułów woli Cię omijać szerokim łukiem - ot i cała tajemnica.

Hauerine
Reactions:
Posty: 753
Rejestracja: 16 września 2009, 22:01
Kontakt:

Post autor: Hauerine » 27 listopada 2009, 11:54

Masz ciekawe pomysły i potrafisz je interesująco prezentować
To nie moje pomysły. To zebrane razem i nieco "ożywione" opisy profesji (łacznie ze szkoleniami na POZ i "stronnikami i posiadłościami"), czarów, przedmiotów magicznych, istot itp. wystepujących na Orchii.
Twój kłótliwy i zaczepny charakter
Popatrz na siebie. Jak się z czyms nie zgadzasz to rzucasz teksty o braku zdrowego rozsadku czy nieprzemyslanych rozwiazaniach, albo robisz ironiczno-zaczepne komentarze, zwykle bez poparcia argumentacją :)

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 27 listopada 2009, 12:27

Hauerine napisał/a:
Twój kłótliwy i zaczepny charakter. Popatrz na siebie. Jak się z czyms nie zgadzasz to rzucasz teksty o braku zdrowego rozsadku czy nieprzemyslanych rozwiazaniach, albo robisz ironiczno-zaczepne komentarze, zwykle bez poparcia argumentacją :)
Hi hi, faktycznie masz rację - trafił widać swój na swego :) Muszę przyznać, że uczę się od najlepszych: pewnie dlatego obaj jesteśmy na tym forum otaczani zauważalną niechęcią :D

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 27 listopada 2009, 12:39

Wiem, że to straszny offtopic, ale muszę wyjaśnić. Moją aura niechęci jest otoczony tylko jeden z Was.:@
A pod tym stwierdzeniem podpisuję się wszystkimi czterema kończynami (jeśli oczywiście dam radę):
Masz ciekawe pomysły i potrafisz je interesująco prezentować, ale Twój kłótliwy i zaczepny charakter sprawiają, że większość komentatorów pomimo autentycznego uznania dla artykułów woli Cię omijać szerokim łukiem - ot i cała tajemnica.
Na wszelki wypadek dodam już z góry (niektórzy mogą czytać między wierszami), że Keth nie jest z mojej rodziny, nie jest moim bliskim kolegą ani przyjacielem, poznaliśmy się na tym portalu i zwyczajnie mam podobne poglądy w tej kwestii. Musiałem to dodać.:D
Ostatnio zmieniony 27 listopada 2009, 12:47 przez czegoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 27 listopada 2009, 13:29

Ja tylko dodam od siebie, że zwyczajnie czekam na neutralnych, żeby mieć porównanie do pozostałych frakcji.
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

ODPOWIEDZ