Propozycja zmiany menu

garfields
Reactions:
Posty: 167
Rejestracja: 05 października 2009, 10:20

Post autor: garfields » 22 grudnia 2009, 08:39

W lewej belce menu mamy listę najnowszych tematów - a właściwie tematów gdzie ostatnio ktoś odpisał - czy można by tę listę poszerzyć o kilka pozycji, powiedzmy do 10 ? I automatycznie przekierować na ostatni post dodany w wątku a nie na początek tematu ? Zmiana niewielka a ułatwiająca życie.

I to co poniżej - czyli najciekawsze tematy (cokolwiek to znaczy) mogłoby zniknąć. Najczęściej i tak tę część menu ignoruje (przynajmniej ja tak robię ) a sposób oceniania przez silnik strony co jest najciekawsze to chyba znają tylko admini :)

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 22 grudnia 2009, 08:43

I automatycznie przekierować na ostatni post dodany w wątku a nie na początek tematu ? Zmiana niewielka a ułatwiająca życie.
8 tysięcy razy o to prosiłem :D :D Niestety chyba nic z tego - na razie - czegoj z tego co pamiętam ostatnio odpisał, że nie potrafi tego ustawić. Musimy poczekać.

garfields
Reactions:
Posty: 167
Rejestracja: 05 października 2009, 10:20

Post autor: garfields » 22 grudnia 2009, 09:43

Mrufon napisał/a:
I automatycznie przekierować na ostatni post dodany w wątku a nie na początek tematu ? Zmiana niewielka a ułatwiająca życie.
(..) czegoj z tego co pamiętam ostatnio odpisał, że nie potrafi tego ustawić. Musimy poczekać.
Na jakim silniku jest oparta ta strona - mogę dopisać te kilka linijek kodu ;p

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 22 grudnia 2009, 09:47

Na jakim silniku jest oparta ta strona - mogę dopisać te kilka linijek kodu ;p
Zaapeluj do sumienia ADM, może dadzą szansę.
Ja znam tylko silniki benzynowe, diesla i elektryczne... :(

Hans696
Reactions:
Posty: 210
Rejestracja: 10 stycznia 2009, 11:05

Post autor: Hans696 » 22 grudnia 2009, 09:50

U dołu strony zwykle jest wszystko opisane..
Windswept landscape, desolated mountain plateaus..

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 22 grudnia 2009, 09:59

Tego typu kwestie to do Ravena - on jest tym "technicznym"
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 22 grudnia 2009, 11:31

Strona jest na PHP-Fushion, ale z tym zmianami to trzeba poczekać. Bo mogą okazać się zbędne. Po rozmowie z Ravenem wyszło kilka tematów, które trzeba rozwinąć. Możliwa jest przesiadka na inne oprogramowanie, a to spory zabieg. To zaczyna sobie nie radzić.

Przy okazji:
I automatycznie przekierować na ostatni post dodany w wątku a nie na początek tematu
Ten sam efekt możesz osiągnąć klikając w panelu dolnym po zalogowaniu. Zakładka nowe posty i automatycznie przekierowuje Cię na ostatni post. Robienie czegoś podobnego to chyba zbędna sprawa. Panele boczne są dla gości. Wprawni użytkownicy chyba raczej powinni korzystać z dolnego panelu, dużo przydatniejszy.
Ostatnio zmieniony 22 grudnia 2009, 11:57 przez czegoj, łącznie zmieniany 1 raz.

nospe
Reactions:
Posty: 189
Rejestracja: 20 listopada 2008, 15:08
Kontakt:

Post autor: nospe » 22 grudnia 2009, 19:05

czegoj napisał/a:
...
Możliwa jest przesiadka na inne oprogramowanie, a to spory zabieg.
...
Powodzenia - wiem jak czasami jest to duży problem;p
Mój browar - SPECJAL, mój linuks - PLD, moje RPG - KC.

ODPOWIEDZ