Ostatnie partyjki

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 17 maja 2013, 04:52

W związku z tym, że grono osób, wśró któych można się podzielić wrażeniami, czy też ciekawymi sytuacjami z bieżących potyczek w Inwazję jest u mnie dość wąskie (jakieś 3-4 osoby, choć grywamy 2-3 razy w tygodniu po 4-5h)- pomyslałem, że będę się dzielił tym z Wami. Mam też nadzieję, na Wasze wpisy.

Sytuacja z dzisiaj: gram orkami, przeciwnik mocno rozbudowany imperium, wszędzie solidne kontrataki. Mam 10 zasobów przychodu, dobieram jednak łomot!!! (+2 dla wszystkich atakujących jednostek), totalną wojnę (wtasowujemy 10 kart ze stosu odrzuconych do talii, tasujemy i wyciągamy 10 kart- każdą z jednostek możemy położyć na stole, ale przeciwnik też może), a w ręce mam grzmocij ich (pozwala przeprowadzić dodatkową fazę pola bitwy. Na swoim polu bitwy mam totem gorka i gobliniego wodza, który dostaje młotka za każdą inną atakującą jednostkę.
Po przetasowaniu wyciągam 10 jednostek. W pierwszej fazie pola bitwy zadaję 57 obrażeń (byłoby więcej, ale kontratak ściąga kilku moich zielonych), w drugiej fazie atakuję za 41 "młotków".
Jak dla mnie to mój rekord "siłowy"- nigdy nie zadałem tyle obrażeń, Krasnoludami zdarzało się pod 40 stkę, ale gdyby nie kontrowanie przeciwnika, byłoby około 70ciu.
Ile najwięcej zadaliście obrażeń w walce?

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 17 maja 2013, 11:13

Już nie pamiętam, ale grając w kilka osób, często dochodziło do huraganowych ataków. Problem w tym, że grając dla fanu takie akcje jesteś w stanie zrobić, jednak w taliach turniejowych próżno szukać kart, które wymieniasz. Obecnie w orkach, króluje nie podzielnie orkowa legenda za 3 zasoby, która pozwala rzucać rzygi za darmo. Uwierz mi na słowo, ale to dla przeciwnika popłoch. W życiu żadne imperium się nie będzie rozbudowywać, widząc orki na stole i wiedząc, że przeciwnik ma tanią orczą legendę.

Swoją drogą - koszal grasz w https://signup.duelofchampions.com/?language=pl. Mogłoby Ci się spodobać. A.S.ów już wkręciłem. Jakby więcej osób było chętnych to można by jakiś turniej onlainowy zrobić. Pomyśl i poszukaj wśród znajomych. Zawsze to jakaś rozrywka. Można by w późniejszym okresie nawet ligę zmontować.

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 17 maja 2013, 11:26

Fakt- gram dla fanu. Turniejów nie lubię od czasów DT, czy KULTU, bo lubimy uzywać kart, które mamy, inaczej rozgrywka się szybko nudzi, gdy talie są te same i przeciwnicy też.
Tam kiedyś zajrzałem, do tego linku, ale jak mam mozliwość, to preferuję grę na żywca. Ostatnio chwilami już pawia rzucam na kompa, echh... zostanę przy WHI na stoliku.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 17 maja 2013, 11:34

Słusznie - tak tylko pytałem. A z octgona kiedyś korzystałeś do grania w inwazję, bo i tę ewentualność rozważam?

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 17 maja 2013, 14:59

Nie korzystałem, choć słyszałem, że jest coś takiego.

ODPOWIEDZ