Druk na żądanie

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 13 lutego 2014, 16:48

Chociaż od razu widać, że będzie to ogromna praca, pomyślałem sobie nad opcją wydania w taki sposób zbioru opowiadań ze świata KC, napisanych na podstawie rozegranych dotąd sesji PBF. Obejrzałem to, co mamy w naszych archiwach i przyszła mi na myśl następująca kompilacja:

- "Łuski na oczach"
- "Droga donikąd"
- "Grzechy ojców"
- ewentualnie "Sprawy rodzinne".

Oczywiście projekt taki wymagałby ogromnych nakładów pracy, bo wiele fragmentów opowieści trzeba by napisać na nowo, ale ciekawi mnie, ile osób byłoby zainteresowanych efektem końcowym (czyt. wydrukiem na kredowym papierze).

Awatar użytkownika
deliad
Reactions:
Posty: 3638
Rejestracja: 28 marca 2010, 10:24
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/deliad
Has thanked: 5 times
Been thanked: 52 times

Post autor: deliad » 13 lutego 2014, 17:35

Spawy rodzinne czekają jedynie na zakończeni. Jeżeli każde tekst będzie ta dobry to sukces murowany.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 13 lutego 2014, 23:39

Keth to bardzo zacna inicjatywa i ja pewnie na coś takiego bym się skusił, jednak raczej z powodu wyjątkowości niż z rzeczywistej potrzeby. Coś takiego trafiłoby pewnie na półkę obok scenariuszy. Jednak mi coraz bardziej chodzi po głowie stworzenie czegoś co się przyda np. jeszcze raz przeredagowanie tworzenia postaci do KC, zrobienia księgi potworów w wersji pełnoprofesjonalnej, księga religii, profesjonalna wersja Żyjącej Orchii, księga magii, Atlas Orchii itd. itp. Raczej coś co przydatnego dla nas z punktu widzenia graczy. Wiem, że stworzenie podręcznika jest raczej nierealne i bardzo drogie, jednak wydawanie niewielkich przeredagowanych i profesjonalnie złożonych partii materiałów do KC wydaje się być w naszym zasięgu.:|

P.S. Keth a może pomyślisz o jakimś materiale do IK? To sugestia pewnego podpowiadacza z boku, który nie koniecznie ma ochotę się ujawnić.:D

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Połączony z 19.02.2014 12:38:05:
Dzisiaj otrzymałem broszurki. Powiem, że robią wrażenie. Cena troszkę niższa niż poprzednio, a według mnie jakoś lepsza. Druk na kredzie chyba robi lepsze wrażenie. Mam nadzieję, że Ci którzy będą mieli szansę zobaczyć zamieszczą tutaj również recenzję.

Dodatkowo w tej drukarni jest możliwość zamówienia grafik do tekstu. Nie znam jeszcze cen, ale może można pokusić się o zrobienie czegoś na prawdę przyzwoitego, co posłuży nam graczom przez dłuższy czas.

P.S. Widziałem jak wyglądają materiały z folią na okładce i następnym razem mam nadzieję, że pokusimy się na tę opcję.

Póki co polecam, tym którzy jeszcze się nie zdecydowali, bo może się okazać, że zabraknie.
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2014, 12:38 przez czegoj, łącznie zmieniany 1 raz.

leobardis
Reactions:
Posty: 451
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:02

Post autor: leobardis » 21 lutego 2014, 16:44

Noooooo!
Scenariusze w takim wydaniu robią ogromne wrażenie, aż chce się "misiować" .
Nie dość , że wykonanie rewelacyjne to i oprawa nie pozostawia żadnych wątpliwości . Polecam , polecam :)
[center]Nie dostaniesz drugiej szansy, by zrobi? dobre pierwsze wra?enie.[/center]
[center]Obrazek[/center]

El Bragh
Reactions:
Posty: 58
Rejestracja: 31 października 2013, 21:54

Post autor: El Bragh » 21 lutego 2014, 19:49

i ja się dorzucam

Awatar użytkownika
Oggy
Reactions:
Posty: 766
Rejestracja: 13 lipca 2009, 15:05
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/Oggy
Has thanked: 24 times
Been thanked: 10 times

Post autor: Oggy » 02 marca 2014, 17:40

Dotarły "Pazur" oraz "Konfrontacja". Niestety nie ma mnie w kraju więc widziałem tylko przez skypa ale żona mówiła ze wyglądają pięknie.
astrolog/alchemik 10/10 POZ

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 03 marca 2014, 15:53

Chciałem tylko poinformować również tutaj, iż na tę chwilę w magazynach wyczerpał się nakład Konfrontacji i Pazura. Od tego momentu posiadamy już tylko Lustro. Szkoda tylko, że nakład się rozszedł a recenzji jak na lekarstwo. Może jeżeli będzie zainteresowanie zdecydujemy się na dodruk. Na tę chwilę dzięki akcji drukowania udało nam się zebrać na serwer, choć wyjątkowo długo to trwało (jeszcze tylko koszal dopłaci i niektóre vipy i będzie komplecik). Boję się, że będziemy musieli opracować znów jakąś porządny tekścik, bo inaczej to raczej z datkami będzie krucho.

El Bragh
Reactions:
Posty: 58
Rejestracja: 31 października 2013, 21:54

Post autor: El Bragh » 04 marca 2014, 23:58

Broszurki bardzo fajne, jedyna rzecz do której bym się przyczepił to mała czytelność mapek. W niektórych kolory się za bardzo zlewają no i nie będę ukrywał że nie jestem fanem tego typy map.

ODPOWIEDZ