Gra przeglądarkowa KC

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 23 czerwca 2010, 13:28

Zastanawiam się, czy jest to możliwe do zrobienia i jakie byłyby tego koszta i konsekwencje. Jest kilka silników darmowych. Pytanie czy ktoś się na tyle na tym zna, żeby w to wejść. Znane mi darmowe silniki to:
Santic Engine
Vallheru
Ugamella (niestety ten ostatni chyba nie do wykorzystania)

Niestety u mnie za małe doświadczenie w tej kwestii, ale może są tutaj jacyś więksi znawcy. Proszę o jakiekolwiek komentarze, może wspólnie udałoby się zrobić jakiś ciekawy projekt.
Ostatnio zmieniony 23 czerwca 2010, 15:04 przez czegoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 23 czerwca 2010, 13:53

Valheru znam, kiedyś w coś grałem na tym silniku i niestety zniechęciłem się choć wiem że gier właśnie fantasy na tym silniku jest mnóstwo i ludzie w to grają, no cóż kwestia gustu.

Santic Engine nie znam, zerknę sobie na to.
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

Soth
Reactions:
Posty: 6
Rejestracja: 03 marca 2010, 13:44

Post autor: Soth » 30 czerwca 2010, 12:40

Jak coś to ja się pisze... Siedzę w stronach WWW więc PHP, HTML i CSS nie są mi obce... Jak będziecie coś wiedzieć to dajcie znać :)
"If history is to change, let it change!
If the world is to be destroyed, so be it!
If my fate is to be destroyed...
I must simply laugh!!" ~Chrono Trigger

Raven
Reactions:
Posty: 45
Rejestracja: 11 listopada 2008, 11:35

Post autor: Raven » 10 września 2010, 00:27

O tym temacie pisałem już kiedyś, z doświadczenia wiem że podstawą w realizacji takiego przedsięwzięcia są programiści i graficy. Pracy jest naprawdę mnóstwo, właściwie bez sztabu ludzi lub kasy nawet nie ma do czego podchodzić, no chyba że do wydanie gry ma nastąpić za 15 lat...
Cz?owiek z lasu...

ODPOWIEDZ