Czy rzeczywiście Polak potrafi?

kaceto
Reactions:
Posty: 222
Rejestracja: 30 sierpnia 2013, 11:28

Post autor: kaceto » 07 października 2014, 22:58

Ciekawe:
- ile będziemy czekać na zbiórkę na KC
- jaki będzie próg
- jaka będzie cena najtańszej wersji podręcznika (obojętne czy papier czy elektroniczna), przydała by się jakaś ekonomiczna.

Bo na ogrom gadżetów zapewne można liczyć.

Jak będzie zbiórka na 30 000zł z PDF za 80zł, pięknie wydany papier za 140zł no to czarno to widzę :/

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 07 października 2014, 23:02

Koniec. Melex nie sypnął połową melona, by się na wieki unieśmiertelnić :(

69 osób zrzuciło się łącznie na kwotę 7174 zł (ok. 13,04% wymaganej puli). :/pupa

Połączony z 07.10.2014 23:22:03:
kaceto napisał(a):
Jak będzie zbiórka na 30 000zł z PDF za 80zł, pięknie wydany papier za 140zł no to czarno to widzę :/
I znowu czarnowidztwo. Dosyć tego dwd;/-/zloD

Cała saga to łącznie 26 książek. Złota Edycja KC to podręcznik podstawowy (może podzielony na części ze względu na objętość) + dodatki. Nie sądzę, aby szybko uzbierało się więcej niż 10 książek. Podstawka może być właśnie relatywnie tańsza niż dodatki. Wszystko zależy też od ilości zainteresowanych.

Oczywiście kupię tradycyjną formę, bo na PDF Artur będzie mógł mi złożyć podpis... elektroniczny.

Połączony z 07.10.2014 23:27:56:
Adannyel napisał(a):

Kwestia jest taka, że prywatne rozmowy nic nie dają, chociaż list podpisany przez kilkaset osób też nic by nie dał. Racja. Po prostu pan Artur musi na własnej skórze poczuć katastrofę wydawniczą. Wtedy może coś do Niego dojdzie.
Nie rozmawiałem jako pojedyncza osoba prywatna, lecz namaszczony :D przez najbardziej aktywnego założyciela portalu reprezentant naszego grona.
Ostatnio zmieniony 07 października 2014, 23:27 przez Treant, łącznie zmieniany 1 raz.
Mój skromny dorobek jako gracza w PBF: http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=35

MrCzui
Reactions:
Posty: 157
Rejestracja: 08 września 2014, 13:17

Post autor: MrCzui » 08 października 2014, 09:28

Pięknie wydany papier za 140? Brzmi nienajgorzej.

List to pomysł, w mojej opinii, nietrafiony- niby co mamy Arturowi unaocznić? To że niewielu z nas jest zainteresowanych SoK? To że w sferze naszych życzeń jest prawdziwa, poważnie traktująca graczy/fanów edycja KC RPG? To chyba już wie...

Może styl pisania Artura nie trafia do nas, ale może trafi do młodszych czytelników, dla których póki co Tolkien czy Martin to literatura mało zrozumiała, trudna do docenienia. Czego Arturowi życzę.
Spektakularnego sukcesu mu nie życzę ;) bo wyjdzie na to że jestem Buc, czarnowidz i się nie znam :).
A z drugiej strony- niech SoK się sprzedaje na zdrowie.

A teraz z innej beczki- czy gdyby strategicznym sponsorem okazał się na przykład bank to moglibyśmy liczyć na towarzyszącego Katanowi- (na przykład) Bankusa Begieżetnika? ;)

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 08 października 2014, 10:45

Cenię Artura za wyobraźnię ale za tę pisaninę nikt nie powinien płacić. Może wtedy zrozumie, że do pisania to trzeba mieć choć minimalny talent. Z samego sentymentu nie będę płacił 1500 za wszystkie tomy. Sorry.

ODPOWIEDZ