Konkurs na scenariusz-1 edycja

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 18 września 2010, 14:12

Pytanie - co zrobić aby było lepiej? Odpowiedź - na przykład konkurs na scenariusz. Niech ADM postara się o jakąś nagrodę, uzerzy nadeślą senariusze i heja. Wszyscy na tym zyskamy, portal się ruszy, my będziemy mieli wgląd w fajne scenary dla własnego użytku :) - wszak się je tu opublikuje. Sam swój nadeślę oczywiście.

Można też zrobić konkurs na najlepszy dodatek autorski, uzera (i zwycięzca np. przez miesiąc ma ranking "Katan" ). Trza działać.

Da się?
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2010, 20:30 przez Mrufon, łącznie zmieniany 1 raz.

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 19 września 2010, 19:56

Chłopaki, przez lata grania każdy nazbierał kilka (co najmniej) scenariuszy. Wystarczy zamiast gnić z cipsami przed kompem, obrobić je w wordzie (ale nie cipsy), maznąć rysunki w kartografie - i wysłać.
Strona urośnie (przygody to SÓL każdego systemu, rzecz po prostu bezcenna), autor dostanie sygnaturkę "KATAN" czy jakąś nagrodę, czy cuś innego wymyślonego przez ADM. Reszta będzie mogła ściągnąć i poprowadzić u siebie. Czy to nie przemawia do was, Mistrzowie? Podrapcie się po starych głowach, poszarpcie brody i powiedzcie szczerze - "nie mamy nic, przez lata tyraliśmy, ale robota poszła na marne".

Ave!


ZGŁASZAM SIĘ JAKO PIERWSZY:

1. Mrufon
Ostatnio zmieniony 19 września 2010, 20:03 przez Mrufon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mastug
Reactions:
Posty: 1697
Rejestracja: 03 grudnia 2009, 23:24
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times

Post autor: mastug » 19 września 2010, 21:14

Nie zgłaszam się do tego konkursu ze względu na kilka przyczyn:
1) chcę dokończyć program do prowadzenia walki
2) chcę stworzyć w miarę przyzwoitą przygodę na wyjazdowy zlot forumowiczów.
3) Zgłosiłem sie do uzupełniania żyjącej orchii
4) Zgłosiłem się do opiniowania białych miejsc na mapie

Dlatego pomimo dosypywania piasku do klepsydry nie starczy mi czasu na więce .. przynajmniej narazie ...

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 19 września 2010, 21:29

Szkoda szlachetny mastugu. trudno jednak - szukajmy dalej. Myślę, że wkrótce będziemy mieli parę osób. Wtedy rozpiszemy zasady, ustalimy słowa klucze, których trzeba będzie się trzymać (np. intryga, mord w tle, zdrada, miłość, etc.)

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 21 września 2010, 12:07

Prawda jest taka, panowie, że nic tak nie zachęca do odwiedzania portalu jak kilkanaście gotowych scenariuszy. To największe dobro, bo nie trzeba tracić dni na ich przygotowanie, można grać częściej i bez stresu związanego z bylejakością przygody.

Ponownie apeluję o uczestnictwo. Zobaczycie jak przyjemnie będzie wypełnić zakładkę "Przygody" scenarami z konkursu. Będzie dużo postowania w związku z regułami, okolicznościami towarzyszącymi, całą tą sferą organizacyjną. Żeby portal żył musi jeść ;)

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 22 września 2010, 07:37

No dobra, spróbuję obrobić scenariusz, który poprowadziłem na Avangardzie i go wrzucę do oceny. Niestety, Keth miał mi pomóc zrobić opisy do tego scenariusza jednak z powodu nawału prac chyba się to nie uda więc nie ciskajcie gromów za mocne niedoróbki. Podobnie może być z mapkami czy rysunkami no ale cóż "Nikt nie jest doskonały..."
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 22 września 2010, 08:09

No i brawo za decyzję.
Mapki to nie problem - można je szybko i łatwo zrobić w kartografie.

Mniej jak 5 osób nie ma sensu. Czekamy dalej.

Jak będzie CO NAJMNIEJ 5 osób, to napiszę coś o regulaminie i zasadach, tak jak to widzę. Trzeba też będzie powołać wtedy komisję oceniającą. Ja się z niej z automatu wyłączam, bo swojej pracy oceniał nie będę :)
Ostatnio zmieniony 22 września 2010, 12:25 przez Mrufon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
BAZYL
Site Admin
Reactions:
Posty: 473
Rejestracja: 24 listopada 2008, 23:16
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/bazyl
Has thanked: 58 times
Been thanked: 58 times
Kontakt:

Post autor: BAZYL » 22 września 2010, 13:14

Jeśli mi czas i obowiązki pozwolą, to też coś napiszę. Nie dla nagród czy sygnaturek, tylko dla zdrowej rywalizacji. Mam tam jakieś pomysły, chętnie się podzielę - tylko trzeba przelać je na kompa.

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 22 września 2010, 14:27

No to jest nas trzech. Kto jeszcze? No panowie jeszcze kilka osób i zaczynamy mówić o konkretach.

leobardis
Reactions:
Posty: 451
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:02

Post autor: leobardis » 23 września 2010, 13:46

Zbierałem się , zbierałem i...dołączam się do konkursu a na stół wyłożę "Ciemna Strona" - scenariusz specjalnie przygotowany na Avangardę.
[center]Nie dostaniesz drugiej szansy, by zrobi? dobre pierwsze wra?enie.[/center]
[center]Obrazek[/center]

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 23 września 2010, 14:32

Hopla! To już 4 osoby.

No?

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 24 września 2010, 10:09

Czas na wstępne ustalenia, choć jeszcze nie mamy kompletu zgłoszeń. Chciałbym by było nas nie mniej niż 5, choć to 5 to i tak słaba, żenująca kwota...

-chciałbym zamknąć zbieranie scenariuszy do KOŃCA LISTOPADA. Kilka dni na lekturę i oceny i ogłoszenie około połowy grudnia.
-trzeba przycisnąć ADM ;) w temacie bonusów, nie muszą być rzeczowe, bo jak zechcę książkę to se kupię sam :)
-wszystkie scenary zostaną opublikowane na forum do ściągnięcia


Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 24 września 2010, 10:36

Dziś będzie spotkanie 3/4 ADM więc poświęcimy temu tematowi chwilkę lub dwie ;)
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 24 września 2010, 11:11

Poświęćcie mu k10 chwilek (premiowane), w KC nie ma kostek k2 i k3 ;)

Może jakiś dział - "Wydarzenia forumowe" czy cuś? (gdzie można zawrzeć nasze sprawy związane z wyjazdem i konkursy).

Awatar użytkownika
Oggy
Reactions:
Posty: 766
Rejestracja: 13 lipca 2009, 15:05
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/Oggy
Has thanked: 24 times
Been thanked: 10 times

Post autor: Oggy » 24 września 2010, 22:23

Jeżeli termin składania prac do konkursu upływa dopiero z końcem listopada to też się zgłaszam. Jeżeli będziecie chcieli zakończyć go szybciej, to nie dam rady. Tak więc deklaracja jest warunkowa.
astrolog/alchemik 10/10 POZ

Zablokowany