Skąd pytam do licha? :)

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 14 grudnia 2010, 18:15

Ave!

Skąd wytrzasnęliście swoje nicki? Ktoś wam je nadał czy sami się w nie ubraliście?
Zacznę:

To się zaczęło na I roku studiów. Z niejasnych przyczyn kolega z drużyny (KC naturalnie) zaczął na mnie mówić Mrufcik. Dlaczego? Pojęcia nie mam. Ksywa ewoluowała i zrobił się Mruf/Mrufon. Tyle.
Wolałbym być Zmutowanym Szatanem Chaosu ale cóż - tak wyszło...

Awatar użytkownika
mastug
Reactions:
Posty: 1697
Rejestracja: 03 grudnia 2009, 23:24
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times

Post autor: mastug » 14 grudnia 2010, 18:36

swój wymyśliłem sam - chciałem żeby było KC'towy - najlepiej praworządny zły i jeszcze zawierał jak najwięcej liter z imienia i nazwiska :) ot tak powstał mastug

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 14 grudnia 2010, 18:41

Mastugi to rzeczywiście jakieś potwory z bestiariusza dyskietkowego do KC. Było coś takiego, choć nie widziałem osobiście.

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 14 grudnia 2010, 19:06

Mój powstał na pierwszego LARPa na jakiego się wybrałem. To był Necronomicon w podwarszawskiej Chomiczówce. Wcieliłem się wtedy w czarodzieja. Pamiętam że specjalnie przygotowałem sobie kostur na którym językiem runicznym wydziergałem to imię :)
I zostało do dziś...
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

nospe
Reactions:
Posty: 189
Rejestracja: 20 listopada 2008, 15:08
Kontakt:

Post autor: nospe » 14 grudnia 2010, 20:32

Epson = nospE :)

nick wymyślony na potrzeby IRCa:)
Mój browar - SPECJAL, mój linuks - PLD, moje RPG - KC.

kane
Reactions:
Posty: 30
Rejestracja: 08 sierpnia 2009, 00:41

Post autor: kane » 14 grudnia 2010, 20:44

Kane to mój ulubiony bohater Fantasy

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 14 grudnia 2010, 20:46

Za dużo pytań w dawnym czasie i tak się skończyło. Możecie zgadywać od jakiego słowa się zaczynały.:P
Nick czysto wirtualny, rzadko stosowany w rzeczywistości.

Denver
Reactions:
Posty: 1660
Rejestracja: 14 stycznia 2010, 11:26

Post autor: Denver » 15 grudnia 2010, 07:47

Jesteś śliczny jak dinozaur - rzekli mi koledzy w średniej.
najpierw z tego był Dino, a potem skutkiem serialowy Denver - ostatni dinozaur. i tak już zostało.
"Wikingowie dzielili rany na ?miertelne i nieistotne i znaj?c ich do?wiadczenie pewnie mieli racj?. " Oggy

leobardis
Reactions:
Posty: 451
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:02

Post autor: leobardis » 15 grudnia 2010, 09:22

Kiedyś, dawno, dawno temu ktoś namówił mnie abym zagrał w "Kryształy Czasu" :/dymek . Pomyślałem chorzy ludzie, siedzą sobie w kółeczku i opowiadają jakieś niestworzone historie - a... spróbuje , zobaczę... no i tak mi zostało do dziś. Jak losowałem mojego pierwszego bohatera , wszystko było ok. aż przyszło wymyślić imię :) pomógł mi generator imion i tak powstał "Leobardis" półelf ,profesji - łowca-mag (niestety mój bohater zginął na misji w wielkiej bitwie , były łzy...), ale imię zostało stąd mój nick.
Rozczuliłem się za bardzo co tam.
[center]Nie dostaniesz drugiej szansy, by zrobi? dobre pierwsze wra?enie.[/center]
[center]Obrazek[/center]

avnar
Reactions:
Posty: 1137
Rejestracja: 29 kwietnia 2009, 20:39
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Post autor: avnar » 15 grudnia 2010, 09:39

Ja swojego wyśliłem sam. Też na potrzeby bohatera. Moją ulubioną profesją jest rycerz i chciałem żeby miał fajne imię, nazwisko rodowe, herb, historię itd. Jak się po latach okazało, mój nick pojawił się nawet w DandD StormReach czy jakoś tak ;) Tam w lokacji dla początkujących można spotkać taką postać. Wracając jednak do bohatera, to świetnie mi się nim grało. Choć nie przypominało to wcale KCetów jakie znamy. Będąc pod wrażeniem Koła Czasu Jordana kotłowaliśmy się z przęklętymi po zniszczonym Orkusie, w poszukiwaniu pieczęci do więzienia Czarnego. Poszukiwaliśmy Graala i odpieraliśmy inwazję sharanów. Niestety postaci się umarło podczas wyprawy do zrujnowanego Ostrogaru, w ruinach pałacu Katańskiego. Do dziś pamiętam przygodę gdy jako władca kasztelu musiałem sobie poradzić z grupą elfich łowców nasłanych na moje tereny przez sąsiada. Goście byli tacy dobrzy że nawet sam MG nie wiedział jak ten problem rozwiązać. Mnie się udało, choć kosztowało to moją postać rok służby u potężnego czarnotrupa. Co jako rycerzowi i wyznawcy Graama nie specjalnie mi się podobało. Pamiętam też problem mechaniczny wspominany do dzisiaj. Mianowicie czy super zręczne Myrddrale (z koła czasu Jordana) mogą unikać lecąc, po dalekim skoku?? To były czasy, łezka się oku kręci i jakoś cieplej na duszy.

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 15 grudnia 2010, 09:41

A ja głównie znany i rozpoznawany jestem jako garfields - adres garfield był zajęty na o2 więc jak zakładałem skrzynkę powstał garfields i został.

A Ghasta - żeby ładnie komponowało się że światem kc (i tym że z bliżej nieznanej przyczyny nie mogłem zmienić hasła na koncie garfields na forum i się zalogować) :)
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2010, 09:42 przez ghasta, łącznie zmieniany 1 raz.

Strykk
Reactions:
Posty: 23
Rejestracja: 18 lipca 2010, 15:42

Post autor: Strykk » 15 grudnia 2010, 15:23

Stryk - główny bohater ksiązki o przygodach orków. HIi hi a po drugie bomuj ulubiony nick przewaznie jest zajęty ( satan ).

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 15 grudnia 2010, 15:33

Satan to wypasiony nick. Zawsze zajęty - mail też (wiem, bo chciałem).

Shadowrunner
Reactions:
Posty: 263
Rejestracja: 24 stycznia 2009, 18:27

Post autor: Shadowrunner » 16 grudnia 2010, 17:07

Skąd wytrzasnęliście swoje nicki?
Bo Bladerunner było już zajęte :)
"-Kat An!!! - najg?o?niej jak mog?a, sykn??a ci??arna orczyca.
-Kacie! Jeszcze raz spróbujesz mnie podgryza?! - doda?a uderzaj?c wielk? niczym bochen chleba pi??ci? w swój nabrzmia?y brzuch."
[sic!]

vampire1308
Reactions:
Posty: 435
Rejestracja: 30 listopada 2008, 21:34

Post autor: vampire1308 » 31 stycznia 2011, 21:08

a mój się krystalizował i tak z czasem i dłuższym graniem wyszło szydło z worka,ale tak serio jak niektórzy mnie zobaczą jeszcze teraz to będą wiedzieli wszystko:) mówię o wypadzie....:P:P:P

ODPOWIEDZ