Podsumowanie roku 2016

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 15 stycznia 2017, 15:52

Nie chcąc zakładać dodatkowych wątków pomyślałem sobie, że możemy tutaj nakreślić pewne ramy, w obrębie których moglibyśmy tworzyć w bieżącym roku. Zależy mi, aby w 2017 na mainie pojawiło się więcej aktualizacji, bo (jak już gdzieś wspominałem) zmieszczenie na jednym ekranie życzeń wielkanocnych i bożonarodzeniowych napawa mnie depresyjnymi emocjami. Jest nas dostatecznie wielu, żeby tchnąć w portal nieco więcej życia.

Widzę następujące systemy w naszym kręgu zainteresowań (kolejność przypadkowa, nie chciało mi się ustawiać ich alfabetycznie): Wampir, Kult, Warhammer 40.000, Żelazne Królestwa, Degenesis, DrecarE, Kryształy Czasu. Do tych siedmiu gier proponowałbym publikować teksty w najbliższych miesiącach. Opowiadania, scenariusze, recenzje, rozszerzenia - co tam komu pasuje. Znajdą się jacyś chętni prócz Suriela i Koszala?

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 15 stycznia 2017, 15:58

Mam wciąż w planach przynajmniej trzy artykuły do DE. Nawet przypominajkę sobie nakleiłem na monitor. ;)

Tylko, że jak zwykle pracuję zrywami. Jak dostanę weny pewnie je popełnię w krótkim czasie. Teraz siedzę trochę w innych tematach (znów mam event artystyczny w lutym), więc jak tylko będę miał więcej przestrzeni zajmę się DE. Na razie pomysły dojrzewają... ;)
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 15 stycznia 2017, 17:02

Jeszcze jeden art do KC zamierzam w tym roku popełnic na temat tworzenia historii
Losowanej rzecz jasna. Oprócz tego może się szarpne na recenzje Kultu jeśli wyjdzie w tym roku.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
deliad
Reactions:
Posty: 3638
Rejestracja: 28 marca 2010, 10:24
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/deliad
Has thanked: 5 times
Been thanked: 52 times

Post autor: deliad » 15 stycznia 2017, 19:25

Kilka słów z mojej strony. W tym roku wpadałem na stronkę KC głównie z przyzwyczajenia. Wiele się zmieniło. Portal coraz bardziej odchodzi od tematyki KC. Cóż, może po prostu napisaliśmy wszystko co było do napisania. A w rozwoju systemu każdy wybiera swoje własne ścieżki, które innym nie odpowiadają. Zamiast KC triumfuje Świat Mroku za którym nie przepadam.
Z pozytywnych spraw warto wspomnieć o grze przez Skype. W tym roku nic nie wyszło mimo, że Ghasta coś zapowiadał. W poprzednim roku graliśmy trochę z Avnarem i Oggym. Kilka sesji było naprawdę super. Jednak gra w późnych godzinach była trochę męcząca. W każdym razie gdyby byli chętnie do prowadzenia to chętnie pogram.

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 18 stycznia 2017, 21:40

Keth napisał(a):
Podejrzewam, że w roli Katana wystąpi sam Władimir Władimirowicz!
Nie obędzie się też bez budowy Labiryntu Śmierci pod Kremlem. Moskwa zacznie przyciągać więcej turystów i ruszy produkcja krasnoludzkiego spirytusu, który stanie się jednym z głównych towarów eksportowych. AS za sprzedaż licencji będzie mógł zrealizować wszystkie swoje plany, wśród których nie ma jednak ZE KC :(
Mój skromny dorobek jako gracza w PBF: http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=35

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 20 stycznia 2017, 09:06

deliad napisał(a):
(..)W tym roku nic nie wyszło mimo, że Ghasta coś zapowiadał. (..)
Sam jestem zawiedziony. Przeczytałem całą kampanię, nawet zacząłem generować statystyki npców, ale grupa zdarzeń losowych z końca roku pogrzebała plany na prowadzenie rpgów. Aktualnie nie zapowiada się, że będzie lepiej.

Nie mam teraz nawet czasu na rozwój pisanej w międzyczasie gry komputerowej, a dotarłem do momentu gdy trzeba oprogramować walkę i wiele więcej nie zostało ze strony stricte programistycznej. Życie...

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 20 stycznia 2017, 09:27

A gra w jakiej konwrncji, jedynej slusznej? :D:D
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 23 stycznia 2017, 13:41

Założyłem temat co do tego tematu -> http://www.krysztalyczasu.pl/forum/view ... post_75545
Na razie mechanik kctowa to za wysoki próg jak na moją prostą grę.

Grę, której teraz nie mam jak skończyć. :]

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 24 stycznia 2017, 07:29

Z sukcesów, niewątpliwie Kryształkon. Chwała organizatorom i uczestnikom za przybycie i zabawę.


Cieszy mnie ten wpis. I pewnie w tym roku uda się znów jeśli będą chętni. Więcej szczegółów niebawem jak już się ogarnę to wrzucę wątek
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

ODPOWIEDZ