Przygody z edycji dyskietkowej

Awatar użytkownika
Rikandur
Reactions:
Posty: 392
Rejestracja: 06 lipca 2013, 21:40
Has thanked: 36 times
Been thanked: 3 times

Post autor: Rikandur » 11 czerwca 2017, 16:01

Pytanko takie, gdzie mógłbym znaleźć te, dla mnie mityczne, scenariusze? Bo moje MiM-y szlag trafił lata temu I teraz z pamięci nie da rady wyskrobać. :o

A MiM-y online jakie dobra dusza mi tu dwa latka temu pokazała również szlag trafił a ja niemądry sobie KC-towych rzeczy nie skopiowałem.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 11 czerwca 2017, 16:22

Coz to prawdziwy skarb te MIMy i ja bym wlasnie zaczął od przeszukania downloadu w poszukiwaniu skarbu. ;)
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Rikandur
Reactions:
Posty: 392
Rejestracja: 06 lipca 2013, 21:40
Has thanked: 36 times
Been thanked: 3 times

Post autor: Rikandur » 12 czerwca 2017, 20:17

Suriel napisał(a):

Coz to prawdziwy skarb te MIMy i ja bym wlasnie zaczął od przeszukania downloadu w poszukiwaniu skarbu. ;)
Dźwięczny jestem Ci niezmiernie Surielu. Aczkolwiek z wielkim żalem stwierdzam że "Nieproszonego Gościa" oraz "Demonicznej Hordy" nie uświadczyłem.

A tak na marginesie, odtworzyłem przygodę Dors Sacana dla bandy *kaszlnięcie* drużyny bohaterków, od siedmiu boleści, po angielsku bo to niemoty Polskiego nie znające ... I kurde bele narzekała banda że za dużo się w "Dark Souls" nagrałem i mi to poziomy trudności pokićkało!

Drużynowo zdołali nie zginąć, a nawet wynajęli się na gladiatorów dla orkowego właściciela Karczmy.
Biedne elfie dziewczę jakie niby mieli ratować jest ich czirliderką. I hobbit ją uwiódł. /-/

Teraz mnie nękają o więcej "cool, hardcore adventures!" I bidny ja nie chcę potencjalnych konwertytów do KC, zmodyfikowałem wszystko do k20 bo to byli D&D-owcy, zagranicznych ... jak zmajstrować takie, proste I łatwe do wzbogacenia przygody mi idzie kiepsko. Stąd klasyki.

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 12 czerwca 2017, 20:23

Nie, żebym się tak jakoś reklamował, ale może poprowadzić im remake "Świątyni Morglitha"?

http://www.krysztalyczasu.pl/articles.p ... cle_id=446

Awatar użytkownika
Rikandur
Reactions:
Posty: 392
Rejestracja: 06 lipca 2013, 21:40
Has thanked: 36 times
Been thanked: 3 times

Post autor: Rikandur » 12 czerwca 2017, 21:59

Keth napisał(a):

Nie, żebym się tak jakoś reklamował, ale może poprowadzić im remake "Świątyni Morglitha"?

http://www.krysztalyczasu.pl/articles.p ... cle_id=446
Odpowiedzialności jak hobbit spróbuje przelecieć strzygę nie biorę! Zakichani zagraniczni fani Wiedźmina. :P

ODPOWIEDZ