Zmiany na portalu...

nospe
Reactions:
Posty: 189
Rejestracja: 20 listopada 2008, 15:08
Kontakt:

Post autor: nospe » 19 marca 2012, 22:31

Hej,

nie byłem na portalu przez długi czas, ale teraz co widzę to mnie przeraża;) Warhammer?! Ja rozumiem, że są fani tej gry, ale potraktował bym to jako osobny projekt, a nie strona podstrona KC - ktoś nowy wejdzie i pomyśli, że KC to Warhammer lub jakiś dodatek do niego, albo odwrotnie, że Warhammer to dodatek do KC:D
Mój browar - SPECJAL, mój linuks - PLD, moje RPG - KC.

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 20 marca 2012, 08:57

Ten mechanizm działa następująco: aktywne osoby nie mogą liczyć na odzew ogółu po swoich publikacjach, więc zaczynają zajmować się czym innym. I takimi właśnie drogami wkrada się do nas chaos.
Mój skromny dorobek jako gracza w PBF: http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=35

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 20 marca 2012, 11:54

Zmiany na portalu są i raczej muszą być. Niestety samo KC przynajmniej na razie nie jest na tyle interesujące, żeby przytrzymać starych użytkowników, nie mówiąc już o nowych. Jeśli KC odżyje to wyłączenie tego, czy innego panelu załatwia się jednym kliknięciem, a może się okazać, że portal całkiem zmieni tematykę. Na razie zostaje po staremu z ta różnicą, że zostajemy otwarci na ewentualne nowe tematy.

nospe
Reactions:
Posty: 189
Rejestracja: 20 listopada 2008, 15:08
Kontakt:

Post autor: nospe » 20 marca 2012, 12:09

Nowe tematy są OK, ale na stronie krysztalyczasu.pl ? - sama nazwa wskazuje na KCki, do tego jest tu dość dużo dyskusji i materiałów dotyczących KC. Moim zdaniem wasze zmiany wprowadzają wszystko, a zarazem nic - będzie tu wszystko, ale w tak małej ilości, że to jest nic - lepiej pod projekty prowadzić na osobnych stronach, lub stworzyć portal o tematyce RPG, w którym jest tyle systemów ile użytkowników będzie je chciało sobie pisać/opisywać.

Rozwój jest dobry, ale nie na siłę i w kilku na raz kierunkach biorąc główny argument: bo chcemy użytkowników zatrzymać:)

Jeśli chcecie zrobić z tego portal o całym RPG to lepiej przenieść stronę do archiwum (old.kryształyczasu.pl) i stworzyć na nowo kopiując z tego portalu to co się przyda;)

Nie wiem jak inni, ale od początku portal był dla mnie nie czytelny bo za dużo jest na jednej stronie tabel i odnośników oraz menu (pisałem kiedyś nawet o tym) - mała aktywność użytkowników to okazja na rewolucyjne zmiany:)
Mój browar - SPECJAL, mój linuks - PLD, moje RPG - KC.

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 20 marca 2012, 15:27

Te przedrostki Tan- przed nazwami uzerów przeszkadzają w identyfikacji. Od razu rzuca się w oczy tan-, dopiero potem drugi człon nicku. Nie wiem czy to ma sens...

nospe
Reactions:
Posty: 189
Rejestracja: 20 listopada 2008, 15:08
Kontakt:

Post autor: nospe » 20 marca 2012, 15:50

Dokładnie - trochę irytujące rozwiązanie z tym TAN_nick ;) Już lepsze by było: tan nospe - gdzie tylko nospe się podświetla ;)
Mój browar - SPECJAL, mój linuks - PLD, moje RPG - KC.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 20 marca 2012, 19:59

ok, kasuję tanów pozostawię kolorki.

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 20 marca 2012, 20:00

Spox, od razu będzie bardziej przejrzyście.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 02 października 2018, 23:15

Mam luźne pytanie. Czy da się załatwić żeby You Tube znów działał (był wyświetlany jak widok i odpalany ze strony) a nie tylko jako link?
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

ODPOWIEDZ