Gra ktoś coś jeszcze...?

Smarq
Reactions:
Posty: 9
Rejestracja: 13 listopada 2020, 10:17
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Gra ktoś coś jeszcze...?

Post autor: Smarq » 13 listopada 2020, 10:31

Witka,

Daaaawno nie grałem już w Kryształki :) i coś mnie tak napadło, aby poszukać ludzi, którzy może jeszcze się tym zajmują?

Szukam raczej poważnej grupy. Nie chodzi mi o wiek (chociaż sam jestem grubo 30+). Chodzi mi o to: Kilka ostatnich sesji jakie grałem przez ostatnie parę lat miało pełno wrzutów czy 'dowcipów' z naszego świata, ale chyba najgorsze było jak notorycznie MG i bardziej doświadczeni gracze rozmawiali o mechanice systemu czy nawet statystykach NPC - w trakcie rozgrywki! :D Teksty typu 'a, on jest poziom 20 to nie mam szans na cios krytyczny, spróbuję czegoś innego', na co MG by zarzucił 'ta, i do tego ma specjalizację w czymś tam', lol itd. To to, to raczej nie ;-)

EDIT (dzięki BAZYL :) ):

Szukam grupy grającej, albo chcącej zacząć grać, do której mógłbym dołączyć jako gracz. Wyłącznie online, przez Skype, albo inny software.

Pozdrawki
Ostatnio zmieniony 13 listopada 2020, 11:15 przez Smarq, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
BAZYL
Site Admin
Reactions:
Posty: 473
Rejestracja: 24 listopada 2008, 23:16
Nickpage: https://krysztalyczasu.pl/profile/bazyl
Has thanked: 58 times
Been thanked: 58 times
Kontakt:

Re: Gra ktoś coś jeszcze...?

Post autor: BAZYL » 13 listopada 2020, 11:06

Są ludzie, którzy grają - ale czego szukasz? Ekipy do wspólnego grania? Online? Na forum? Na żywo? Czy tylko ludzi do pogadania? A może sesji KC do oglądania? Trochę za mało precyzyjnie napisałeś.

Kobold
Reactions:
Posty: 11
Rejestracja: 20 lutego 2021, 18:23
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Re: Gra ktoś coś jeszcze...?

Post autor: Kobold » 20 lutego 2021, 23:21

Smarq pisze: 13 listopada 2020, 10:31 Witka,

Daaaawno nie grałem już w Kryształki :) i coś mnie tak napadło, aby poszukać ludzi, którzy może jeszcze się tym zajmują?

Szukam raczej poważnej grupy. Nie chodzi mi o wiek (chociaż sam jestem grubo 30+). Chodzi mi o to: Kilka ostatnich sesji jakie grałem przez ostatnie parę lat miało pełno wrzutów czy 'dowcipów' z naszego świata, ale chyba najgorsze było jak notorycznie MG i bardziej doświadczeni gracze rozmawiali o mechanice systemu czy nawet statystykach NPC - w trakcie rozgrywki! :D Teksty typu 'a, on jest poziom 20 to nie mam szans na cios krytyczny, spróbuję czegoś innego', na co MG by zarzucił 'ta, i do tego ma specjalizację w czymś tam', lol itd. To to, to raczej nie ;-)

EDIT (dzięki BAZYL :) ):

Szukam grupy grającej, albo chcącej zacząć grać, do której mógłbym dołączyć jako gracz. Wyłącznie online, przez Skype, albo inny software.

Pozdrawki
Witaj Smarq

Organizujemy sesje gry w najblizszych dniach.

Kobold

ODPOWIEDZ