Co zrobić aby było lepiej ?

Never
Reactions:
Posty: 333
Rejestracja: 09 stycznia 2010, 00:07

Post autor: Never » 23 stycznia 2011, 20:51

O nie.
Nie chce Was zmuszać do pracy, sądziłem, że jeżeli narzekacie na brak aktywnych ludzi, to nie problemem byłoby przy spotkaniu z grupa RPG swoją powiedzieć. " Chłopaki w KC coś się dzieje, jak będziecie mieli czas wbijcie na www.krysztalyczasu.pl.Tylko tyle, o nic więcej mi nie chodziło taki pomysł rzucony mimochodem. Nie miałem na celu Was zmuszać do czegokolwiek czy wykorzystywać. Bez przesady:).

Co do Adminów, wiem Treant, jaki oni kawał dobrej roboty odwalają. Ja nie mam na co narzekać:). Ale to ja, Wy jesteście tutaj dłużej.

Wiem, to nie jest miłe dawać komukolwiek reprymendę, w dodatku być może nieuzasadnianą. Ja bym na Waszym miejscu bym wolał tego uniknąć. Admini się starają, nie mam do tego żadnych wątpliwości;).

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 24 stycznia 2011, 07:28

Nie będę się usprawiedliwiał zbyt mocno. Prawdą jest, że nie uczestniczę zbyt mocno w życiu portalu mnie je więc od 4 miesięcy. Czy należy się akurat mnie reprymenda? Być może. Na szczęście mam również kilka plusów w temacie "Co zrobić by było lepiej".
Moje najbliższe plany, a właściwie to również czegoja i leo (bo nie wyobrażam sobie by to się odbyło bez nich) będą wiadome już niedługo. W tym tygodniu chcę się spotkać z ASem i porozmawiać bardziej szczegółowo o tym oraz o jego uczestnictwie na KryształKonie (Mrufon termin!!!).

Co do nowych osób w administracji to wpierw zastanowiłbym się nad tym co się dzieje z obecnym składem i go okroił :(

Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 24 stycznia 2011, 12:57

Dziś podam termin. Dopiero wróciłem z Poznania i ledwo składam się do kupy po wczesnej pobudce. Zastanowię się i wpiszę wreszcie ten termin.

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 28 stycznia 2011, 18:00

Co z tym PHPfusion? Czy coś się w tej materii dzieje adymini?

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 28 stycznia 2011, 22:25

absolutnie nic, czyli standardzik );(

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 01 lutego 2011, 10:40

Tak mi się wydaje że artykuły dodawane przez userów powinny być dostępne z głównego menu (tam gdzie info o konkursie itp) czyli ogólnie listy newsów.

Wchodząc na stronę ma się wrażenie że się nic nie dzieje - ostatni news jest sprzed miesiąca, a w tym czasie pojawiło się kilka fajnych opracowań. A info o pucharze jest niby aktualne ale nie wygląda to dobrze.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 01 lutego 2011, 12:21

Co za problem, żeby user wysyłając arta, wysłał również newsa (jak zrobił to Keth z żyjącą Orchią). Jeśli ciekawie zareklamuje to na pewno się na głównej stronie pojawi. Na razie nie ma nic wstrząsającego, żeby informować ogół społeczny KC-tów.

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 01 lutego 2011, 12:29

czegoj napisał/a:
Co za problem, żeby user wysyłając arta, wysłał również newsa (jak zrobił to Keth z żyjącą Orchią). Jeśli ciekawie zareklamuje to na pewno się na głównej stronie pojawi. Na razie nie ma nic wstrząsającego, żeby informować ogół społeczny KC-tów.
Da się to jakoś zlinkować później news-art? Nie widzę takiej opcji - czy ew. robi to admin?

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 01 lutego 2011, 13:57

zawsze da się to zlinkować. Nie pamiętam, czy jest to możliwe z panelu użytkownika. Zawsze może linka dać w postaci nielkikalnej. Ewentualnie admin zatwierdzający zmieni na postać klikalną.

Never
Reactions:
Posty: 333
Rejestracja: 09 stycznia 2010, 00:07

Post autor: Never » 01 lutego 2011, 23:40

Pierwszy dam tutaj komentarz po konferencji.

Będzie lepiej z KC, czuję to. Na razie wstawcie zdjęcia, hehe ciekawie będzie.

Awatar użytkownika
mordimer00
Reactions:
Posty: 2226
Rejestracja: 07 stycznia 2011, 09:44

Post autor: mordimer00 » 02 lutego 2011, 08:01

a może zamiast pisać, że będzie lepiej coś dodasz w końcu albo napiszesz co ma się zmienić, prosimy o więcej informacji

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 02 lutego 2011, 09:47

Trochę ja powiem. Wczoraj zobaczyłem tajemniczą szufladę z materiałami. Jak mi starczy czasu to dodam dziś zdjęcie. Dodatkowo nadmienię, że ja nie mam takiej szuflady w domu, co byłaby w stanie pomieścić liczbę materiałów, którą wczoraj miałem okazję zobaczyć. Oczywiście nie odpowiadam za jakoś, bo miałem stanowczo za mało czasu, żeby się zapoznać z całością, ale muszę przyznać, że wizualna strona robi wrażenie. Jest tego masakrycznie wiele i jeśli Artury zrealizują kiedyś swoje plany to może będzie szansa żebyśmy wszyscy zobaczyli to na własne oczy.

Na razie proszę jednak o nie zabijanie ducha kreatywnego tworzenia użytkowników portalu, ponieważ jeśli autorzy znajdą linie porozumienia z użytkownikami (a mam wrażenie, że jest co raz bliżej) to będą mieli całą kopalnię wiedzy i natchnienia do własnego tworzenia lub niecnego wykorzystania materiałów już powstałych (oczywiście żart).:D
Ostatnio zmieniony 02 lutego 2011, 10:37 przez czegoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mastug
Reactions:
Posty: 1697
Rejestracja: 03 grudnia 2009, 23:24
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times

Post autor: mastug » 02 lutego 2011, 10:10

a więc ONA jednak istnieje - mity i legendy okazują się prawdą - koniecznie wrzuć zdjęcie - fajnie będzie zobaczyć to na własne oczy

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 02 lutego 2011, 10:10

Nic dziwnego, że nie mogłeś się zapoznać z tymi materiałami - od dawna wiedziałem, że są spisane w wymarłym już języku :D
Mój skromny dorobek jako gracza w PBF: http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=35

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 02 lutego 2011, 10:11

Schodzicie z tematu, załóżcie jakiś typu ' Tajemnicza Szuflada z KC' albo 'Szuflandia KC'

ODPOWIEDZ