Przedstaw się

Pyrtles
Reactions:
Posty: 6
Rejestracja: 19 listopada 2009, 08:56

Post autor: Pyrtles » 19 listopada 2009, 12:14

Witam serdecznie wszystkich. Przemek, rocznik 77. Z KC od 4 numeru MiM, przez następne 11 lat. Głównie, początkowo a potem już jedynie, jako MG. Widzę, że dokopaliście się do Tawerny.rpg gdzie przez jakiś czas z Hilironem się uzewnętrznialimśy, co bardzo miło wspominam włącznie z BAZYL'em którego pozdrawiam. Aktualnie kości zawiesiłem na wieszaku z powodu braku czasu i drużyny. Potem w ramach uzależnienia od fantastyki przebrnąłem przez sporą porcję gier online, a w tak zwanym międzyczasie zgłębiam literaturę fachową i kolekcjonuję (nie grywam) skaveny z wfb. Miło zobaczyć, że nasz "wymarły" system jeszcze gdzieś się "tli". Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 19 listopada 2009, 14:25

Pyrtles napisał/a:
Miło zobaczyć, że nasz "wymarły" system jeszcze gdzieś się "tli". Pozdrawiam i trzymam kciuki.
Tli się? Ależ skąd, kolego Pyrtlesie, on tutaj wręcz płonie! :)

Koel Kobalt
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 20 listopada 2009, 13:31

Post autor: Koel Kobalt » 20 listopada 2009, 20:23

Czesc Krzysiek sie nazywam jestem uzalezniony od 16-tego roku zycia a KC zazywam od czasu wyjscia nr4 MIM-a ,wiek lat 31. Jesli chodzi o inne systemy to gralem prawie w wszystko :D

Hauerine
Reactions:
Posty: 753
Rejestracja: 16 września 2009, 22:01
Kontakt:

Post autor: Hauerine » 20 listopada 2009, 21:19

4 nr MiM był przełomowy i dla mnie. Kupilismy go ze względu na dodatek do planszowej "Magii i Miecz". Okzało się, ze oprócz tego dodatku było tam pełno opisów do jakiejś innej gry i za nic nie mogliśmy rozkminic o co chodzi. Nastepnie znajomy odkupił nr 1 MiM od kolegi, który jakimś sposobem był w jego posiadaniu, a w kiosku pojawił się nr. 5 MiM. Dało to już jakąś podstawę do pierwszych prób z tą dziwną grą bez planszy. W międzyczasie zamówiłem wtysyłkowo numery 2 i 3, a nastepnie pojawił się w kiosku nr 6 MiM. Wtedy mysleliśmy, że to poczatek wydawania systemu w odcinkach, a okazało się, że się mylimy.

avnar
Reactions:
Posty: 1137
Rejestracja: 29 kwietnia 2009, 20:39
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Post autor: avnar » 20 listopada 2009, 22:16

Ah te wspomnienia:). Ja nie mogę zapomnieć numeru 3 i opisu Ostrogaru:), A jak ja czekałem na 4. Nawet pociągiem się do Katowic z Częstochowy wybrałem bo myślałem że tam dostane. To były czasy. Naprawdę szkoda że Mag zabił ten system.... Pociesza mnie jedynie to że takiej ekipy, jaka jest zarejestrowana i aktywna na stronie, nie było nigdy. Tak że chłopaki admini, Wasza strona przerosła Giraffa wielokrotnie, tylko tak dalej trzymać.

Hauerine
Reactions:
Posty: 753
Rejestracja: 16 września 2009, 22:01
Kontakt:

Post autor: Hauerine » 22 listopada 2009, 13:58

Ah te wspomnienia
Ja nie moge zapomnieć jakie problemy były z kostkami. Na szczęscie el Silvaran miał dodatek do planszowej MiM - jaskinię i tam dostał piekna, czarną k10. Ja miałem planszówke "Robin Hood" gdzie znajdowała się moja "artefaktyczna", niebieska k10. Poza tym nie było gdzie tkaich kostek dostac. Dopiero w Warszawie w czasie lata z RPG kupiłem 3 kolejne k10, niestety okazało się, ze sa fatalnej jakości. Plastik po prostu się kruszył, krawedzie się obłupywały, a cyfry zacierały. Tymczasem mój niebieski artefakcik słuzy do dziś. Nadal ma białą farbe na cyfrach, tylko krawędzie się nieco wygładziły :)

Feamor
Reactions:
Posty: 60
Rejestracja: 23 października 2009, 01:50

Post autor: Feamor » 22 listopada 2009, 19:53

Czołem! Radek, rocznik 1979, w Kryształy, jako jedyny słuszny system, gram od 1995. Po tym prawie 10 lat przerwy, dużo grania i znowu przerwa, aż do tego roku. Obecnie moje granie z Ekipą odbywa się przez Skype - wychodzi bardzo ciekawie, tylko nieco słabiej niż tradycyjnie.

Przemo
Reactions:
Posty: 174
Rejestracja: 22 czerwca 2009, 18:03

Post autor: Przemo » 25 listopada 2009, 16:53

Przemo, rocznik 80. Do KC wróciłem po wielu latach emigracji. Witam wszystkich.

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 06 grudnia 2009, 17:34

Dużo ludzi i co najbardziej cieszy - niemal wszyscy "w leciech posunięci", po 30-tce. To zdecydowanie podnosi poziom forum, w zestawieniu chociażby z innymi forami, gdzie często dominuje młódź nastoletnia.

Glinthor
Reactions:
Posty: 14
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 11:50

Post autor: Glinthor » 14 grudnia 2009, 12:12

Witam wszytkich. Faktycznie średnia wieku powyżej 30-ki.

Glinthor rocznik 78 z KC od 4 numeru MiMa. To był pierwszy system który poprowadziłem i w który zagrałem. Potem było AD&D ale do KC zawsze będę miał sentyment i z chęcią w nie zagram.

garfields
Reactions:
Posty: 167
Rejestracja: 05 października 2009, 10:20

Post autor: garfields » 04 stycznia 2010, 12:13

Mrufon napisał/a:
Dużo ludzi i co najbardziej cieszy - niemal wszyscy "w leciech posunięci", po 30-tce. To zdecydowanie podnosi poziom forum, w zestawieniu chociażby z innymi forami, gdzie często dominuje młódź nastoletnia.
Sadząc po poziomie wielu postów niekoniecznie - :) ale wygładza się powoli ich poziom :)

Marecki
Reactions:
Posty: 6
Rejestracja: 17 stycznia 2010, 14:06

Post autor: Marecki » 17 stycznia 2010, 14:25

Witam
Świeżo się zarejestrowałem to się przywitam.
Mam na imię Marek,23 lata i jestem z Łodzi.

Pierwszy raz grami RPG spotkałem się pod koniec podstawówki i były to "Kryształy Czasu". Po podstawówce temat ucichł na kilka ładnych lat. Jakiś rok temu z dwoma kolegami z którymi znam się z pewnego pubu na nowo wyrósł temat RPG i od razu się okazało że każdy z nas zna "KC". Niestety po kilku próbnych sesjach coraz trudniej było się jakoś dogadać i umówić termin kolejnej sesji a poza tym było nas tylko 3. Minął kolejny rok i teraz chyba w końcu uda nam się uruchomić machinę RPG,gdyż już każdy z nas ma już poukładane życie i prace, dlatego na pewno będzie łatwiej o czas . Jest nas już 3 grających i MG. Gramy w zmodyfikowane KC. Nie wiem do końca na czym polegają wszystkie zmiany , ale przede wszystkim jest to świat w którym funkcjonujemy.
Stworzony samemu przez naszego MG - Malinę.

Pozdrawiam

Denver
Reactions:
Posty: 1660
Rejestracja: 14 stycznia 2010, 11:26

Post autor: Denver » 17 stycznia 2010, 18:34

No to teraz ja. Darek, lat ponad 30. Jestem z Łodzi. Wracamy właśnie z bandą równolatków (mniej więcej) do prowadzenia sesji. Po tak długiej przerwie, że nie pomnę ile trwała.

Erunestian1
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 24 stycznia 2010, 05:35

Post autor: Erunestian1 » 24 stycznia 2010, 05:53

Witam wszystkich,
Mam na imię Rafał i gram w KC od 14 roku życia. Owszem były też różne inne systemy, długo by wymieniać, ale zawsze Kryształ były są i będą na pierwszym miejscu.

lynx
Reactions:
Posty: 1
Rejestracja: 08 lutego 2010, 16:01
Kontakt:

Post autor: lynx » 08 lutego 2010, 16:23

lynx
w życiu nie grałem
rozglądam się

ODPOWIEDZ