Portal Paladynatowy

Awatar użytkownika
wasut
Reactions:
Posty: 743
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 18:16
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Post autor: wasut » 18 listopada 2014, 09:51

Skoro tam nie można to może tutaj Autor senior bądź junior pokwapią się o odpowiedź.
Jaki jest cel założenia forum wydawnictwa skoro nie pozwala się nikomu swobodnie założyć konta, napisać postu czy otworzyć tematu, posty, które się napisało nie dostają akceptacji pomimo braku jakiegoś hejtu czy nawet złośliwości. Dlaczego nie daliście nawet możliwości pisania PW. Po co wam forum skoro macie stronę do wyświetlania komunikatów i skrzynkę mailową do odpowiadania tylko na wybrane/wygodne maile.
Dzięki takiemu działaniu macie raptem kilku użytkowników (i to raczej z tych upartych na temat) bo nikt normalny bądź nowy nie będzie czekał nie wiadomo ile na rejestrację konta żeby się dowiedzieć, że nie może pisać. Dzięki temu Junior swoje opowiadanie publikuje tutaj, na forum które odmówiło "patronatu medialnego" zamiast u siebie, wygląda to desperacko w mojej opinii ale co tam...
To wasze forum to też ma być jakaś nieporadna próba serwowania lolkontentu, czy może siedzi za tym jakaś głębsza strategia, której ja maluczki nie potrafię dojrzeć?
Budowa forum to nie jest jakiś wielki wyczyn, szczególnie w zakresie założenia choćby tylko działów tematycznych, odwydawniczych etc. Stworzenie tablicy pochwalnej obarczonej tak daleko idącą cenzurą jest imo głupie, bo już nawet nie żenująco śmieszne jak inne twory.

Adannyel
Reactions:
Posty: 109
Rejestracja: 10 września 2014, 10:42

Post autor: Adannyel » 18 listopada 2014, 12:15

Nie znam się na prowadzeniu wydawnictwa, podobnie jak Wydawnictwo Paladynat. Mam dla Was jednak dobrą radę. Jeśli chcecie wyglądać choć trochę profesjonalnie, nie okłamujcie i nie mamcie ludzi. I jak słusznie zauważano nie róbcie z nas idiotów. W końcu to my sypnęliśmy groszem, żeby choć trochę podratować tę katastrofę.
Kłamiecie od początku, reklamując Sagę jako nową jakość fantasy polskiego Tolkiena. To między innymi dlatego ludzie drą z Was takiego łacha. Mamicie ludzi datami i nie dotrzymujecie terminów. Forum ruszyło z obsuwą, gadżetów nie ma (jasne, możecie powiedzieć, że "po 5 listopada oznacza i grudzień". Kłamiecie, że macie korektorów. To muszą być najgorsi korektorzy świata, bo książki są pełne literówek: pruchno, jednask, uksus. Nawet sam autor tego nie przeczytał, bo jakże mógł nie zauważyć zdania "Po zidentyfikowaniu są natychmiast zabijają niczym najgorsi fanatycy". Obrażacie inteligencję Arkadiusza, pisząc że przeczytał Sagę 15 razy i nie zauważył tych literówek. Chyba, że zauważył, ale mieliście to gdzieś.
Forum Paladynatu to jest obraza dla fanów. A obrazą ich inteligencji jest tłumaczenia wprowadzenia cenzury obawą o pojawianie się treści zakazanych i niemożność moderacji 2000 postów. 2000?! Znaczy w skali roku?
Dlaczego kłamaliście, mówiąc, że autor odpowie na co najmniej dwa pytania w niedzielę? Czy moje pytanie nie było skierowane do autora, nie było trafne i uprzejme? Chyba, że Artur dalej jest na mnie obrażony i nie dojrzał do zrozumienia, że to co napisałem to nie zlośliwości i czepialstwo, tylko głos kilku tysięcy ludzi?
Musicie zejść na ziemię i zrozumieć, że SoK to okropny potworek, który podoba się tylko fanom brzydoty. Nie obrażać się na cały świat i cichcem przeglądać forum.
Bo jak to dosadnie określiła moja koleżanka redaktor: "Autor wyrzygał tę książkę". Ale komuś to się podoba. Stąd było moje pytanie o dalsze plany.
Szanujcie fanów, bo oczywiście nikt nie wierzy w Strategicznego Sponsora. Wszyscy wiemy, że wtopiliście rodzinną kasę w ten projekt. Więc szanujcie nas, bo tylko my możemy podratować Wasz budżet. Wywaliłem już 120 zł, naraiłem Wam klientów za kolejne kilkaset i póki co dalej mam ochotę wywalać na to kasę, bo książka mi się podoba, można powiedzieć z "turpistycznego" punktu widzenia. Ale jak dalej będziecie tak bajerować, to wszyscy Was zostawią z wielkim rachunkiem do zapłacenia.
Lecz t? rozwa?cie smutn? okoliczno??:
Tacy poeci, jaka jest publiczno??!

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 18 listopada 2014, 12:40

@wasut @Adannyel, mili Panowie (i ewentualnie inni chętni pisać w tym wątku - tu mrugam do Mrufona :P ) Po co się w to wkręcacie jak was nie chcą? Nie zauważyliście, że nie warto?
Jest masa ciekawszych rzeczy, na które można poświęcić swój czas. Dajcie sobie spokój z tematem sagi o grafomanii, wydawnictwa czarnorycerat, żałosnymi forami i pustymi obietnicami.

Cisza i ignorowanie jest lepszym rozwiązaniem niż wasze darcie szat, bicie piany i inne, nie wnoszące nic nowego, akcje.

Awatar użytkownika
8art
Reactions:
Posty: 6267
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 17:38
Has thanked: 121 times
Been thanked: 81 times

Post autor: 8art » 18 listopada 2014, 12:56

Moja mama mówi: gadaj z dupą to cie osra wydaje mi sie ze to w tym przypadku trafne, jesli uznac milczenie albo belkot o konkurencji i czepailsrwie za osranie.

Szkoda czasu na wytykanie czegoklowiek. Nie nasza sprawa, to co autor robi ze swym godnym pozalowania dzielem, forum i innymi rzeczami. Tak sobie umyslil i tak robi, wolnosc ma A jak nie chce sluchac, widziec rad, sugestii, ma do tego prawo.

Lepiej skumulowac uwage nad czyms bardziej pozytecznym, niz gadaniu do gluchego.

Adannyel
Reactions:
Posty: 109
Rejestracja: 10 września 2014, 10:42

Post autor: Adannyel » 18 listopada 2014, 13:04

Co racja, to racja. Ale czasem warto zareagować, gdy ktoś obficie oblewa Cię strumieniem ciepłego moczu i jeszcze oskarża o niestworzone rzeczy. ;)
Lecz t? rozwa?cie smutn? okoliczno??:
Tacy poeci, jaka jest publiczno??!

Petryfikator
Reactions:
Posty: 55
Rejestracja: 03 listopada 2014, 10:08

Post autor: Petryfikator » 18 listopada 2014, 13:10

Wzorcowy post jaki na pewno będzie dopuszczony na stronie wydawnictwa:

"Wspaniały autorze, wspaniałe wydawnictwo, to które dostarczyło nam najlepszą książkę w polskiej literaturze, która jest ponad marną prozą Tolkiena, a jej czytanie po raz 10 dostarcza nam nowych doświadczeń... (tu wpisz co ci się podobało)

Mam pytanie, skąd ta genialność autora, ten cudowny styl, wspaniały zamysł, niesamowita zawiłość i przenikliwość pomysłów... (tu wpisz inne pochwały)

Jeżeli ja marny czytacz mogę wiedzieć... (tu napisz jedno losowe pytanie... ale takie nie bardzo odważne i raczej pochwalne niż konkretne)...

Dodam że jesteście wspaniali"

Lepiej dać sobie spokój i zająć się malowaniem figurek do IK. Nowa dostawa dotarła.

Ps. Paladynat to nawet nic nie robiąc, dostarcza LOLcontentu

Awatar użytkownika
8art
Reactions:
Posty: 6267
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 17:38
Has thanked: 121 times
Been thanked: 81 times

Post autor: 8art » 18 listopada 2014, 13:15

Adannyel napisał(a):

Co racja, to racja. Ale czasem warto zareagować, gdy ktoś obficie oblewa Cię strumieniem ciepłego moczu i jeszcze oskarża o niestworzone rzeczy. ;)
Najwyzej Cie zaleje swieza dostawa cieplego szczoszka. Po co robic z siebie idiote i sie znizac do czyjegos poziomu? Dla mnie to uwlaczajace wlasnej godnosci.

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 18 listopada 2014, 13:44

Mam wrażenie, że przedsięwzięcie takie jak prowadzenie wydawnictwa najzwyczajniej Szyndlerów przerosło. Ponieważ jednak większości dobrych rad nie słuchali już od dawna, pozostaje mi tylko wzruszyć ramionami.
Mój skromny dorobek jako gracza w PBF: http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=35

Petryfikator
Reactions:
Posty: 55
Rejestracja: 03 listopada 2014, 10:08

Post autor: Petryfikator » 18 listopada 2014, 14:04

Czyli wykonać "phi" i w własną stronę podążyć.

MrCzui
Reactions:
Posty: 157
Rejestracja: 08 września 2014, 13:17

Post autor: MrCzui » 18 listopada 2014, 14:36

Czyli tak- nie czytałeś/ nie kupiłeś- nie krytykuj... Było.
Czytałeś/ kupiłeś? -nie krytykuj bo nie znasz całości... Jest.
Tak to zrozumiałem.

Awatar użytkownika
wasut
Reactions:
Posty: 743
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 18:16
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Post autor: wasut » 18 listopada 2014, 15:30

ghasta napisał(a):
@wasut @Adannyel, mili Panowie (i ewentualnie inni chętni pisać w tym wątku - tu mrugam do Mrufona :P ) Po co się w to wkręcacie jak was nie chcą? Nie zauważyliście, że nie warto? (...)
Zapisałem się z prostej przyczyny. Stwierdziłem, że skoro otwierają forum, to coś chcą przekazać, skoro najbardziej im przychylna strona odmówiła "patronatu" to chcą mieć własne podwórko do serwowania swojego materiału, planów etc. Tak na chłopski rozum. To co powstało jest dla mnie niezrozumiałe toteż zadałem pytanie. Ze tam się nie da to skierowałem się tam gdzie czasem zaglądają.
A czemu w ogóle mnie tam zawiało...? No cóż, ... , temu samemu co tutaj chyba, lubię KC, taką bardzo toksyczną jednostronną przyjaźnią. Nie przeszło mi od 20 lat, sam się dziwię ale tak jest. A że poruszam się w prostactwie i dla mnie fakt, że jak ktoś mówi, że coś zrobi, to uważam, że to zrobi, a nie, że tylko mówi, to już mój ból.

Adannyel
Reactions:
Posty: 109
Rejestracja: 10 września 2014, 10:42

Post autor: Adannyel » 19 listopada 2014, 18:14

Łał. A można się dowiedzieć, czemu mój post powisiał dwa dni i znikł?
Lecz t? rozwa?cie smutn? okoliczno??:
Tacy poeci, jaka jest publiczno??!

Awatar użytkownika
8art
Reactions:
Posty: 6267
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 17:38
Has thanked: 121 times
Been thanked: 81 times

Post autor: 8art » 19 listopada 2014, 19:09

@ Addanyel
Boś nie godzien!

Admini czyszczą stare posty, bo im się zapycha serwer;)

Adannyel
Reactions:
Posty: 109
Rejestracja: 10 września 2014, 10:42

Post autor: Adannyel » 19 listopada 2014, 21:40

Mogliby od razu usunąć moje pytania, skorom nie godzien. ;) Amatorka... :P
Lecz t? rozwa?cie smutn? okoliczno??:
Tacy poeci, jaka jest publiczno??!

Awatar użytkownika
wasut
Reactions:
Posty: 743
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 18:16
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Post autor: wasut » 19 listopada 2014, 22:48

Uśpili twoją czujność, dla mnie pro. :P

ODPOWIEDZ