Charleston by Night - techniczny

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 02 grudnia 2017, 12:29

Co masz na myśli mówiąc Jackporta? O "sesese...' na razie nie spytam.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
lightstorm
Reactions:
Posty: 882
Rejestracja: 25 października 2014, 09:40

Post autor: lightstorm » 02 grudnia 2017, 13:19

A kto według Ciebie wygrał główną nagrodę w Sali Sępów? Przecież nie Democritus :P
[center]To rule in blood is to rule in truth. Ventrue Clan Motto[/center]

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 02 grudnia 2017, 14:19

Cóż, moja postać nie uważa, by ją wygrała. Moja postać uważa, że wkroczyła z ramienia Klanu dokładnie na czas, by tą hańbiącą grę przerwać. I nie sądzę, by Namtar był skłonny do negocjacji w tej kwestii. /EVILS/
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 02 grudnia 2017, 18:30

I dlatego nie bardzo czuję się jak zwycięzca. Raczej jak ograny. W tym zakresie to raczej pozamiatane. Ake nadal można coś spróbować wyciągnąć od organizatorów.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 02 grudnia 2017, 18:48

Choć w sumie to nie jak ograny bo nic nie postawiłem.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 02 grudnia 2017, 19:59

No właśnie. Więc nic nie tracisz a zyskać zawsze coś możesz. Poza tym jeśli zirytujesz tych panów, będę mógł ich wreszcie pozabijać. /EVILS/
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 02 grudnia 2017, 22:34

H. już zyskał. Należąc do zwycięskiej koterii w tej dziwnej grze starszych. Nie wszyscy uczestnicy tej wspaniałej, relaksującej zabawy mieli to szczęścicie,. jedne popadł w obłęd i przypuszczalnie został zjedzony, to dopiero jest funn. Co najmniej jeden został skasowany w Elizjum. Przetrwać taką grę to już coś, a co dopiero wygrać. Prestiż sam w sobie wśród starszych jest wart więcej, niż ja jako gracz jestem w stanie wyciągnąć, na tym etapie moje wampirzenia. Gry w grze ale ostatecznie...

[center]It's all about the game and how you play it.
All about control and if you can take it.
All about your debt and if you can pay it.
It's all about pain and who's gonna make it.
[/center]

Klasyk /EVILS/
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 02 grudnia 2017, 22:46

A co do diabolizacji Sigilu, to się nie przejmuj. Odbijesz sobie z nawiązkaą na tej pannie z Sabatu co jest kołdunkiem z przerażającego klanu 3Misie. Poniżej wstawiam obraz członków tego klanu, byś poczuł odpowiedni respekt i grozę jaka czeka Namtara...

Obrazek

... no bo weź wbij w to jakoś zęby.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Zin-Carla
Reactions:
Posty: 162
Rejestracja: 06 maja 2015, 15:12
Kontakt:

Post autor: Zin-Carla » 03 grudnia 2017, 15:24

Ok widzę ze BJ i Horacy pragną rozmowy z owymi panami. Ja sie mogę do nich odezwać, a może nawet z BJ bo to reprezentatywny jegomość, ale jako gracz nie mam pomysłu o co, to be honest. Wiec jakie są wasze pytania? Możemy sklecić jakaś konwersacje razem i może wtedy tez mnie oświeci i ułożymy coś konstruktywnego, co przyniesie plony.

Rozumiem ze jako koteria wygraliśmy nagrodę... Wiec możemy wyskoczyć i powiedzieć dzień dobry wieczór to my. Aczkolwiek ja nie mam żadnego biznesu z tym zakołkowanym. Moze tylko cos sie od niego dowiedzieć. Gdzie a). jest wściekły i chce wszystkich pozabijać wiec wyjecie kolka może nie być cudowne b.) ja sie tam nie bede assamita mieszać ino mogę Namtarowi powiedzieć ze sie cieszę że udało mu sie spełnić swe klanowe obowiązki pomagając nam.

Co to jackpot? Musze sie wujka google zapytać.
Ostatnio zmieniony 03 grudnia 2017, 15:31 przez Zin-Carla, łącznie zmieniany 1 raz.
The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown

H.P. Lovecraft

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 03 grudnia 2017, 15:52

Po pierwsze należy złożyć głębokie uszanowanie organizatorom i podziękować za zorganizowanie gry n takim poziomie.
Po drugie odciąć się od zachowania Asamity względem organizatorów. Gróźby Namtara nue są grobami koteri Atra-hasisa tylko stanowiskiem Asamitow.
Po trzecie nuspokoic Namtara. Powtrzymac go od wyjmowania kolka temu... czemus.

Moze zacznijmy od zniorowego posta w technicznym tak jak z Goratrixem. Choć tam efekt... nie był zbyt powalający. Zwłaszcza dla Szczura.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 03 grudnia 2017, 15:53

No nie wiem, może można by się coś dowiedzieć od tych dwóch gości? Oni pewnie dużo wiedzą o tym co się dzieje w okolicy, ale nie mam pomysłu, jak to z nich wydusić...

Natomiast ruszanie zakołkowanego typa to zuy pomysł, bo Namtar dostanie od tego szału, uznając, że Niewierni mu włażą w klanowe sprawy z butami. Więc nie radzę gościa ruszać.


Suriel, ja nie diabolizuje klanów, które wyglądają dziwnie. Trzymisi, Kiasydów i Nosferatu po prostu zabijam. :P Nie chcę by mi jakieś kolce wyrosły, albo coś jeszcze gorszego...
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 03 grudnia 2017, 17:19

I Nosferatu... VVV ale mi ułożyło, no mormalnie kamień z serca.

No pewnie że wymusić ale wpierw musimy mieć pretekst jakiś w miarę elegancki by wylezc z krzaków do ludzi a nie tak... jakoś... z grubej rury od razu.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 04 grudnia 2017, 12:17

Co do tego odcięcia się od mego zachowania to może i racja, bo tych dwóch typa pewnie doskonale wie, że pracuję jako Wasz ochroniarz i pewnie podejrzewa, że reszta koterii siedzi w krzakach. Tak więc, jeśli nic nie powiecie, to pewnie uznają, że Wam pasuje to co mówię i robię, i jest to także Wasze stanowisko. :P
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
8art
Reactions:
Posty: 6267
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 17:38
Has thanked: 121 times
Been thanked: 81 times

Post autor: 8art » 04 grudnia 2017, 19:41

Za bardzo to nie wiem, co mozna powiedziec Kiasydowi, ale to co pisze Suriel wydaje sie dobrym poczatkiem. Mysle ze jesli rozmowa zaskoczy to trzeba ja prowadzic z perspektywy Koterii Wisdoma, a wiec probowac wyciagnac jak najwiecej o udziale Artahasisa w grze (oczywiscie nie mozna ufac takiemu klamcy jak Marconius, wiec skanowanie go nadwrazliwoscia jest jak najbardzoej na miejscu. Kazde zweryfikowane klamstwo to tez istotna informacja).

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 04 grudnia 2017, 20:08

No to startujemy. Nie ma co tracić czasu skoro tempo gry zlapalismy dobre. Zaatakujemy spódnicą, wdzięcznym głosem i pięknymi oczyma. A jak nie Namtar stoi w tle i się uśmiecha...
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

ODPOWIEDZ