Sesja na Tawernie

Octavian
Reactions:
Posty: 66
Rejestracja: 02 października 2015, 14:37

Post autor: Octavian » 06 października 2015, 09:09

To jakiś nielubiany użytkownik ten secutor?
Możesz cuitkę dla mnie rozwinąć problem, proszę.
Je?li chcia?by? ze mn? porozmawia?, a moje wypowiedzi uzna?e? za chaotyczne; uwa?asz, ?e nadu?ywam skrótów my?lowych lub z innego powodu potrzebujesz pomocy w nawi?zaniu ze mn? kontaktu, popro? o ni? moich przyjació? z Tawerny - Lew, ^IvE, huth.

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 06 października 2015, 11:13

Widzę ghasta, że odnosimy podobne wrażenia z lektury. ;)
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Octavian
Reactions:
Posty: 66
Rejestracja: 02 października 2015, 14:37

Post autor: Octavian » 06 października 2015, 11:19

Czyli rozmawiamy za moimi plecami, traktując rozmowę w kategoriach rywalizacji, o czym niewątpliwie świadczy wpis o pojedynku.
Chciałem po prostu zaprosić ludzi do gry, ponieważ mam akurat czas na jej prowadzenie, a wyszła totalna drama - jedna wielka porażka.

ale jak mawiał poeta.
"Jeśli nie chcesz mieć swego udziału w klęskach, nie będziesz go miał również w zwycięstwach" Antoine de Saint-Exupéry

Nie próbujcie proszę dorabiać ideologii, do moich intencji.
Je?li chcia?by? ze mn? porozmawia?, a moje wypowiedzi uzna?e? za chaotyczne; uwa?asz, ?e nadu?ywam skrótów my?lowych lub z innego powodu potrzebujesz pomocy w nawi?zaniu ze mn? kontaktu, popro? o ni? moich przyjació? z Tawerny - Lew, ^IvE, huth.

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 06 października 2015, 11:36

Nie, Octavian, rozmawiamy zupełnie otwarcie, przed Tobą i nie kryjemy się z tym. Nikt Ci nie zabrania zobaczyć o co chodziło z wpisami secutora. Wciąż są ona na forum, można je znaleźć i przeczytać. Słyszałeś może taki skrót: RTFF? Warto skorzystać... Ja tak zrobiłem. Ty widać wolisz czuć się urażony. Ale to Twój wybór, prawda? Wątpię, by ktokolwiek poza Tobą tym się przejął...

A poza tym pożyczanie cytatów z czyiś podpisów uważam za dość żenujące...
Ostatnio zmieniony 06 października 2015, 11:48 przez Sigil, łącznie zmieniany 1 raz.
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
Kargan
Reactions:
Posty: 1420
Rejestracja: 22 listopada 2012, 13:44
Has thanked: 8 times
Been thanked: 7 times

Post autor: Kargan » 06 października 2015, 12:12

Sigil napisał(a):

A poza tym pożyczanie cytatów z czyiś podpisów uważam za dość żenujące...
Pomijając dyskusję to akurat jest słaby argument. A ten "cytat z podpisu" to należy do właściciela ? Czy może ktoś wykupił
sobie na niego abonament ? :P
]|[ Innocence Proves Nothing ]|[

Medea Trix: WS 28, BS 44, S 32, T 29, AG 41, INT 29, PER 40, WP 32, FEL 33 (12 wounds, 2 fate points)
Erias Kantar (Black Templar Marine): WS 53, BS 37, S 40, T 42, AG 51, INT 45, PER 45, WP 46, FEL 40 (23 wounds,4 fate points)

Octavian
Reactions:
Posty: 66
Rejestracja: 02 października 2015, 14:37

Post autor: Octavian » 06 października 2015, 12:22

Nie wiem czym jest RRTTTGF i nie chce wiedzieć ;)
Nie czuję się urażony, po prostu nie chce ustawiać się w roli sprzedawcy.
Nie staram się nikogo przekonać że "mój produkt" jest najlepszy.
Mam teraz czas na prowadzenie przygody, masz obiekcje co do samego pomysłu, coś jest nie jasne - WAL.
Nie podoba się, szukasz czegoś innego, nie masz czasu - ok.
SYSKO.
Je?li chcia?by? ze mn? porozmawia?, a moje wypowiedzi uzna?e? za chaotyczne; uwa?asz, ?e nadu?ywam skrótów my?lowych lub z innego powodu potrzebujesz pomocy w nawi?zaniu ze mn? kontaktu, popro? o ni? moich przyjació? z Tawerny - Lew, ^IvE, huth.

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 06 października 2015, 12:40

Kargan, jasne, że nie wykupił, ale mimo wszystko jest to słabe zagranie, w przypadku, gdy używający go pragnie poprzez to dowieść swych kompetencji kulturalnych, prawda? A cytat kopiuje z podpisu. ;)

Literatura to ogromna rzeka, w której pływa tyle innych, odpowiednich na tę okazję cytatów, że chyba wypadałoby skorzystać z czegoś odrobinę bardziej oryginalnego? Taka moja uwaga - ok, może jestem przewrażliwiony, niemniej mnie to po prostu razi. Kwestia odbioru jak sądzę. ;)
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 06 października 2015, 12:59

A mi to pozyczanie nie wadzi. Ja też nie znam tego secutora i szczerze mówiąc nie mam czasu na poszukiwanie jego wpisów, więc nie wiem za bardzo o co z nim chodzi. To forum jest duże i można po nim łazić, i łazić i nie spotkać kogoś ani razu. Zupełnie jak na forum Paladynatu.

Ps. Trudno, w życiu się przecież nie zawsze zwycięża. Jakoś to przeboleje. Małe dzuecko nauczyło mnie gospodarować czas ba ważne rzeczy. Ale juz pomijając tą kiepską prowokacje; powiem ci że zajrzę na strony z Twoją twórczością i podziele się konstruktywna ocena. Kto wie może juz nawet w przyszłym tygodniu.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Octavian
Reactions:
Posty: 66
Rejestracja: 02 października 2015, 14:37

Post autor: Octavian » 06 października 2015, 13:04

Tak to odebrałeś? Jako chęć imponowania tobie?
Chłopie - to miało znaczyć, że szanuje twój punkt widzenia i nawiązując do twojego sposobu myślenia i rzeczy dla CIEBIE istotnych, staram się znaleźć wspólną płaszczyznę.
Ludzie ale wy robicie problemy!
Posłuchajcie mnie poważnie teraz piszę!
Mam już pod 40, w gry RPG grałem jeszcze za czasów późnej komuny, raczej mnie nie zaskoczycie dobrymi radami.
Tak się składa że mam za sobą ciężki okres, moje dzieci bardzo chorowały, mało nie wylądowały w szpitalu. Sam mam teraz trochę wolnego, NA PEWNO będę dynamicznie reagował na to co się w sesji dzieje. Zaskoczcie mnie, zachęcam.
Ponieważ potrzebny mi jest program Inkscape wykorzystam to jako pretekst do ćwiczeń. Gorąco zapraszam.
Nikomu niczym nie chce imponować, podważać czyiś umiejętności, konkurować, czy snuć rozważania o własnej wyższości.
Ludzie, to jest zabawa, robię to dla rozrywki, dzieciak mało mi nie wylądował w szpitalu, dostał od leków drgawek, mam inne problemy. Zaczynacie tu tworzyć jakąś gęsta atmosferę "intrygi" w imię czego, przygody RPG? Ile czasu można znosić takie - sugestie Sigil? Poważnie, ogarnij się chłopie, tracisz kontakt z rzeczywistością w tych "domysłach".
Zapraszam ciebie Sigil do mojej gry - pokaż mi jaki masz potencjał, Zaskocz mnie!
Je?li chcia?by? ze mn? porozmawia?, a moje wypowiedzi uzna?e? za chaotyczne; uwa?asz, ?e nadu?ywam skrótów my?lowych lub z innego powodu potrzebujesz pomocy w nawi?zaniu ze mn? kontaktu, popro? o ni? moich przyjació? z Tawerny - Lew, ^IvE, huth.

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 06 października 2015, 13:15

Octavian, nie wiem czy zauważyłeś, ale ja z Tobą rozmawiałem tylko o estetyce, nie o RPG. Tak się bowiem składa, że nie gram w KC i nie zamierzam. Więc uderzanie z tym do mnie, to kiepski wybór. ;)

A poza tym nie przejmuj się tak bardzo rozmowami na jakimś forum. To przecież nie jest nic istotnego. Naprawdę. :)

Więc aby dłużej nie wywoływać w Tobie poczucia dyskomfortu postaram się już nie udzielać w temacie. Zwłaszcza, że był to i tak potworny off-topic. ;)
Powodzenia w prowadzeniu sesji. :)
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 06 października 2015, 14:26

OMG, co tu się dzieje? Czytam z przerażeniem, chociaż poziom dyskusji i tak bardzo kulturalny. Weźcie wróćcie do tematu i darujcie sobie wycieczki osobiste.

Octavian mamy tutaj naprawdę wysoka półkę jeśli chodzi o MG i nie dziwi mnie fakt, że chętnych na Twoją sesję nie ma. Ludzie w większości już bardzo dawno odeszli od KC, bo nie bardzo jest na co czekać. Jeśli szukasz ludzi do sesji to wydaje mi się, że musisz najpierw pokazać swój kunszt np. w czyjeś sesji. Przepraszam za ocenę, ale sesja którą podałeś na początku tematu jest delikatnie mówiąc średnia. Nikt nie będzie wybierał sesji średnich mając do dyspozycji perełki. Grasz długo w RPG i super podobnie jak wielu z nas, my nie mamy potrzeby zaskakiwania Ciebie, jeśli chcesz kogoś z nas pozyskać to niestety Ty musisz nas zaskoczyć. Także masz temat do pozyskiwania ludzi tutaj - http://www.krysztalyczasu.pl/forum/view ... ead_id=501 Jeśli chcesz kogoś znaleźć to szukaj tam. Jesli zaś chodzi o ten temat to nikt z nas się na Tawernę nie wybiera. Znamy, cenimy i którzy chcieli się tam wybrać pewnie już tam są. Powodzenia w sesji. I cieszymy się, że tu jesteś. Jak będziesz chciał prowadzić tu sesję pewnie będzie lepsza reakcja.:|

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 06 października 2015, 14:56

Octavian a w co jeszcze prowadzisz? Chwilowo muszę przyznać że mam oezesyt konwencji fantasy i tylko ciekawosci co do nowego systemu śledzę jeden pbf.
Oczywiście rozumiem Twoje podejście z rysunkami Musiała, KC itd. ale osobiście preferuję sesje bogate w słowa. Z dobrymi dialogami i z ciekawie skonstruowanymi postaciami. Słowa nie ma a co do graczy to trudno powiedzieć.
KC to ostatnio temat drażliwy. Wiele osób odeszło od systemu zażenowane poziomem powieści.

Sorry za literówki nam jelitowke i ledwo telefon trzymam.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Octavian
Reactions:
Posty: 66
Rejestracja: 02 października 2015, 14:37

Post autor: Octavian » 06 października 2015, 15:27

Panowie bardzo dziękuję za wpisy i ciepłe przyjęcie,
doceniam.
Jeszcze spokojnie wrócę i odpiszę.
Macie racje, po co wpadać na Tawernę skoro tutaj dzieją się ciekawe rzeczy!
Logiczne!
Zaraz też się ogarnę i wciągam się nurt życia u was.
Fascynacja Musiałem to zboczenie zawodowe, staram się zostać profesjonalnym tatuażystą, łącznik - fotorealizm.
Wrzucam taki "zawodowy rysunek dla przykładu, komiksy jak pisałem to inna bajka.Obrazek

Przygoda w Tawernie, to mały projekcik w porównaniu z Forumową Kampanią, która na nowo się rozkręca, czyli nie ma co tam robić o to afery, i tak sobie poradzimy, gra tam już Lew, tylko on to pociągnie, nawet sam, nie wiem skąd on bierze tą swoją energię. Inkscape jest mi potrzebny do pracy, więc będę nim ćwiczył, więc bez spinki, to tylko wygłupy.
Bardzo pozytywnie napisaliście, siadam dziś wieczorkiem, obejrzę co tu się dzieje i postaram się wkręcić w wasze towarzystwo na krzywy ryj.
nic innego nie będę prowadził - rozkręcanie tatuowania i wychowywanie bliźniaków jednocześnie to wystarczające wyzwanie.
Na razie i
Jeszcze tu wrócę ;)
Je?li chcia?by? ze mn? porozmawia?, a moje wypowiedzi uzna?e? za chaotyczne; uwa?asz, ?e nadu?ywam skrótów my?lowych lub z innego powodu potrzebujesz pomocy w nawi?zaniu ze mn? kontaktu, popro? o ni? moich przyjació? z Tawerny - Lew, ^IvE, huth.

avnar
Reactions:
Posty: 1137
Rejestracja: 29 kwietnia 2009, 20:39
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Post autor: avnar » 06 października 2015, 18:10

Rysunek piękny, masz człowieku talent, gratuluję.

Octavian
Reactions:
Posty: 66
Rejestracja: 02 października 2015, 14:37

Post autor: Octavian » 06 października 2015, 22:39

avnar - dziękuję za docenienie mojego rysunku, kluczowe jest tu jednak to, że jest on zrobiony przy wykorzystaniu "sztuczek", takich samych jak wykorzystywali ilustratorzy tworzący przy pomocy aerografu, którzy zdominowali ilustracje fantastyczne. Musiał, czy Polch to zabawny przykład rozwijania wypracowanych przez tych twórców pomysłów już w tradycyjnym rysunku. Chodzi mi tylko o pokazanie, że wiem o czym mówię. To zresztą najważniejsza w tym wszystkim myśl, że fantastyka, zwłaszcza ta elektryzująca, z lat 80's nie jest wcale literacka.

Suriel - przypomniało mi się coś zabawnego - zorganizowałem 3 lata temu Larpa pokojowego opartego na prostym pomyśle, możesz tu zobaczyć zdjęcia i przeczytać coś na ten temat
http://gniezno.eu/strona32wqf435ge/cont ... /7888/109/
Ludzie grali jakby w grę planszową w przestrzeni, była genialna zabawa, literacko - blado, na bazie Lovecrafta, nie o to chodziło, żeby miało być literacko, ale o KLIMAT! W Kryształach Czasu - powrót do korzeni, jest analogicznie, zresztą zdradzę ci mały sekret. Uważam, że Lovecraft miał rację w swoim "Nadnaturalnym Horrorze w literaturze", gdy zdiagnozował w przypadku celtyckiej fantastyki syndrom ubierania w idealizowane i "ugładzone" schematy rycerskie pomysłów z horroru. Dokładnie to widzę w fantasy, bierzesz coś z horroru "ugładzasz to. Myśl wymagająca rozwinięcia, ale na ten moment mogę ciebie zapewnić, że niepotrzebnie przejmujesz się sztafażem fantasy, to szybko stanie się horrorem. ;)

czegoj - dzięki za jasne przedstawienie sprawy. Rozejrzę się tutaj, wygląda póki co obiecująco.

Sigil - ależ nie wywołujesz poczucia dyskomfortu, rozmawiaj jak najbardziej! Chodziło mi tylko, aby nie nadinterpretować tego co piszę. Nie ma czegoś takiego jak offtop, tylko punkt w którym co najwyżej admin może otworzyć nowy wątek, dla nowych osób chcących dołączyć do aktualnego tematu. Dopóki rozmawiamy to jest na temat, na jaki? Na ten na który toczy się dyskusja - proste. Zawsze się przejmuje w rozmowach z ludźmi, nie można inaczej!
Je?li chcia?by? ze mn? porozmawia?, a moje wypowiedzi uzna?e? za chaotyczne; uwa?asz, ?e nadu?ywam skrótów my?lowych lub z innego powodu potrzebujesz pomocy w nawi?zaniu ze mn? kontaktu, popro? o ni? moich przyjació? z Tawerny - Lew, ^IvE, huth.

Zablokowany