Gracz poszukiwany!

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 21 marca 2016, 13:14

Temat ten zakładam z myślą o sytuacji, gdy ktoś np. odpada z sesji i jest miejsce lub postać do przejęcia. Można tutaj informować o takich sytuacjach, co ułatwi jak sądzę wiele graczom, którzy szukają miejsca w drużynie i nie wiedzą, gdzie skierować swoje kroki.
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 06 kwietnia 2016, 21:08

Mam postać do przejęcia na sesji do DrecarE: Cienie na Śniegu.

Z uwagi na sytuację drużyny nie mogę wprowadzić nowej postaci niestety. Ale można przejąc postać alfra Kyariela. Kyariel jest młodym Adeptem Magii Energii - czyli typowym magiem bojowym, specjalizującym się w ogniu i w lodzie. Postać jest na I poziomie, ale ma już trochę PD - mógłbym określić ją jako lekko zaawansowaną. Poza tym ma naprawdę ciekawe możliwości, więc myślę, że warto.

Nieco o rasie można przeczytać tutaj:
Alfry


DrecarE to klasyczne Heroic Fantasy, o ciekawym klimacie i rozbudowanym świecie. Więcej na ten temat możecie dowiedzieć się w dziale poświęconym temu systemowi, oraz na stronie ErroS. Sesja toczy się w Torgeth - czyli w krainie skutej lodem i omiatanej arktycznym wichrem. Klimat gry jest mocno wikingowski, dość heroiczny, a przy tym nieco mroczny. ;)

Serdecznie zapraszam chętnych do gry!
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Dobro
Reactions:
Posty: 2848
Rejestracja: 10 listopada 2012, 22:13

Post autor: Dobro » 06 kwietnia 2016, 21:39

Znalazło się miejsce w Conanie. Do wzięcia tajemnicza postać.
Prowadz? sesje: ?mier? i ?ycie kami Ryby (L5K) - zawieszona
Mistyczny Lotos (Conan na zasadach Fate)
Moje postacie:
Ahmed Assad Omar - audytor finansowy (PBF Wybawiciel)
Olaf Vilbergson - m?ody zwiadowca (PBF Cienie na ?niegu)
Mikulas Tichy - m?ody medyk z Pragi (PBF - Memento Mori)

Awatar użytkownika
dretch
Reactions:
Posty: 660
Rejestracja: 07 czerwca 2010, 13:24
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Post autor: dretch » 06 kwietnia 2016, 22:25

Kurcz fajni, ale czekam na miejsce w Degenesis bo mnie wciągnęło :P
Rudzielec z Koronapan o imieniu Gerard (Anabaptysta, Borka)
http://www.degenesis.com/character-en/i ... a6aa74c071

**
ECO - Stra?nik miejski Ostrogaru
http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=353

--
Je?eli pad?e?, szybko wsta?, bo jeszcze Ci dokopi?.

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 06 kwietnia 2016, 22:48

U mnie sesja zbliża się do finału, więc długo nie potrwa. Można spokojnie wsiąść postać na rozgrzewkę, przed DeG. Teraz, gdy zniknął gracz tworzący największe opóźnienia, mam nadzieję skończyć przygodę w miesiąc.
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 07 kwietnia 2016, 07:43

Nic nie stoi na przeszkodzie wziąść dwie sesje. To nie jest jakieś szczególne obciążenie. Dopiero koło 5 sesji na raz robi się malo czasu i musi być wszystko na bieżąco.

Dretch potraktuj to jak poligon doświadczalny przed Degenesis.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 07 kwietnia 2016, 13:22

Temat już nieaktualny, znalazłem osobę która przejmie Kyariela. :)
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

TatTvamAsi
Reactions:
Posty: 423
Rejestracja: 08 sierpnia 2015, 14:54
Been thanked: 3 times

Post autor: TatTvamAsi » 12 września 2016, 10:10

[center]DrecarE - potrzebny gracz[/center]

W związku z tym, że Zin-Carla poinformowała mnie, ze ma aktualnie zbyt dużo obowiązków i nie jest w stanie regularnie brać udziału w mojej sesji PBF w realiach świata DrecarE - Mroku Oxanu, poszukuję osoby, która przejęłaby jej postać na pewien czas (można wtedy spróbować sobie obczaić system jeśli ktoś zainteresowany). Preferuję oczywiście gracza płci żeńskiej z racji profesji postaci, ale jak nie pojawi się żadna graczka, a gracz byłby w stanie wczuć się w psychikę tej akurat postaci i ją dobrze odegrać, to nie widzę przeciwwskazań (jest to jednak wymagająca kwestia moim zdaniem). Gracz potrzebny jest właściwie od za raz i na czas nieokreślony póki co.

Przypominam charakterystykę postaci Zin-Carli:

Zyanya, bo tak właśnie ma na imię, jest hierodulą - kurtyzaną świątynną, bezgranicznie oddaną swej Bogini - Czarnej Matce, pani ciszy i tajemnic, zwanej Toarais. Bohaterka pochodzi z jednej z najstarszych ras na Lenji - Ixari (są to wampiryczne istoty). Jako, że Zyanya służy Toarais, bardzo zważa uwagę na słowa, nie wypowiadając niczego bez potrzeby i kierując się mądrością. Ceni ciszę, czuje się swobodnie w ciemności nocy, bądź wnętrz świątyni (również fizycznie - posiada zdolność Infrawizji).


Bohaterka jako kurtyzana światynna jest postacią społeczną (klasy Towarzysz). Nacisk w jej kreowaniu padł więc właśnie na umiejętności społeczne jak i artystyczne, a także wiedzę z zakresu religii. W walce więc nie będzie równa postaciom na to nastawionym, ale również potrafi coś zdziałać. Jako Ixari ma naturalne szpony, które są przedłużeniem kości jej dłoni (wygląda to jak u Wolverina); do walki dystansowej używa za to dmuchawki i zatrutych strzałek. Z racji rasy czasem musi też pić krew, ale są to nie wielkie ilości i nie tak często jak to z wampirami bywa.

Postać ta, tak jak i inne na tej sesji jest poziomu pierwszego.

Dla zainteresowanych podaję linka do przydatnych informacji:

Rasa Ixari: https://docs.google.com/viewerng/viewer ... .pdf&hl=en

Profesja - hierodula: http://www.sibsi.com.pl/?page_id=303/me ... iach-lenji

Bazowa profesja, na której oparta jest prof. heiroduli - kurtyzana (str. 4): https://docs.google.com/viewerng/viewer ... .pdf&hl=en

Opis Lenji (dla tych, co nie śledzili tematu dotyczącego tego kontynentu): http://www.sibsi.com.pl/?page_id=1572

Dyskusja na temat realiów Lenji: http://www.sibsi.com.pl/?page_id=303/u0 ... care/lenja

Od gracza będę oczekiwać dobrego wczucia się w postać, zaangażowania, a także zdolności pisania opisów przemyśleń postaci i jej przeżyć na wysokim poziomie literackim. Piękne opisy, oraz dodatki takie jak odpowiednia muzyka, czy grafika są oczywiście nagradzane dodatkowymi PD. Zdecydowana osoba będzie oczywiście musiała nadrobić sobie wiedzę odnośnie przygody i ją przeczytać od początku, do momentu, w którym właśnie jesteśmy.
Ostatnio zmieniony 12 września 2016, 10:24 przez TatTvamAsi, łącznie zmieniany 1 raz.

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 12 września 2016, 11:53

Bardzo zawęziłaś oczekiwania. Rozumiem, że wykreowana postać tego wymaga, ale prawdopodobnie będziesz ją proxować. Myślę, że warto byś spróbowała napisać do kogoś jeszcze spoza forum, kto spełnia te wymagania.

TatTvamAsi
Reactions:
Posty: 423
Rejestracja: 08 sierpnia 2015, 14:54
Been thanked: 3 times

Post autor: TatTvamAsi » 12 września 2016, 11:56

Wymagania jak wymagania, dobry gracz i za razem osoba, która trochę jednak potrafi pisać, dałaby radę. A swoją drogą już poinformowałam kilka dziewczyn, które interesują się RPGami, może któraś się skusi.

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 12 września 2016, 12:33

Gracz i osoba, która zarazem potrafi pisać to tu chyba nie problem. Bardziej chodziło mi o specyficzny system+małomówna wampiryczna kurtyzana+kobieta. Gdyby udało Ci się ściągnąć kogoś z zewnątrz to z radością temu przyklasnę.

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 12 września 2016, 19:49

Jak dla mnie Koszal to trochę przesadnie narzekasz. TTA wymieniła cechy postaci związane z rasą i profesją - wiadomo, że każdy gracz po swojemu to interpretuje, prawda? Poza tym ten archetyp to nie takie znowu kuriozum, by nie szło go sobie wyobrazić. ;)

W sumie to sobie wyobrażam w wolnych chwilach... Hmmm... Całkiem barwnie... /EVILS/
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

koszal
Reactions:
Posty: 2787
Rejestracja: 15 marca 2012, 13:35
Been thanked: 1 time

Post autor: koszal » 13 września 2016, 07:16

Nie narzekam, bo to i nie mój kłopot Sigil. Wielu z nas na swoje "kuriozum", którym lubi pograć. Myślisz, że znalazłoby się wielu chętnych na Namtara, którzy oprócz chęci podołaliby Twojej kreacji? Niektóre postaci łatwo przekazać, inne trudniej. To wszystko.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 15 września 2016, 10:05

Fajna ta hierodula widzę mnóstwo ciekawych możliwości mozliwych do odegrania. Ciekawe kto się skusi.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

voodoochild
Reactions:
Posty: 71
Rejestracja: 07 kwietnia 2016, 11:38

Post autor: voodoochild » 24 września 2016, 12:18

TTA, ja się skuszam, ja się podejmuję :)

ODPOWIEDZ