LARP Nyktofilia!

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 23 sierpnia 2016, 15:54

[center]Obrazek[/center]
Mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na grę typu LARP, która odbędzie się w drugiej połowie listopada. Zabawa toczyć się będzie w mrocznym i gotyckim klimacie Wampira: Maskarady. Mistrzem Gry będzie Lighstorm, którego możliwości znacie już choćby ze sławnego scenariusza do CbN. Twórcą mechaniki i pomocniczym MG jestem ja.

Fabułą I odsłony Nyktofilii będzie toczyła się w czasach współczesnych, w jednym z miast Austrii. Jej kanwę stanowiło będzie spotkanie Camarilli, tak więc dla graczy dostępne są jedynie Klany należące do tej sekty.

LARP dostępny jest jedynie dla osób pełnoletnich. Zależy nam także na tym, aby biorący w nim udział gracze znali realia systemu, oraz zwrócili szczególną uwagę na stroje swoich postaci, które powinny być utrzymane w odpowiedniej estetyce. Uczestnictwo możliwe jest po uiszczeniu opłaty akredytacyjnej wysokości 30 zł. Zaznaczamy, iż całość funduszu zebranego w ten sposób przeznaczona zostanie na zakup potrzebnego wyposażenia i rekwizytów.

Z uwagi na to, iż jest to nasz pierwszy LARP ograniczyliśmy ilość uczestników do 20 osób. Warto więc zgłaszać się już teraz!

Aby dowiedzieć się więcej na temat Nyktofilii, zapraszamy na stronę ErroS.
Ostatnio zmieniony 24 sierpnia 2016, 17:08 przez Sigil, łącznie zmieniany 1 raz.
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 23 sierpnia 2016, 16:08

Liczę na jakieś sprawozdanie z eventu. Mam nadzieję że post factum przyblizyccie jakieś ciekawe szczegóły fabuly.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 24 sierpnia 2016, 15:02

Oczywiście, odpowiednie sprawozdanie z I odsłony, wraz z galerią, na pewno pojawi się na ErroSie. A wtedy i tutaj dam znać, by każdy zainteresowany mógł się z nim zapoznać.

Aktualnie strona Nyktofilii wzbogaciła się o galerię, prezentującą estetykę Wampira. Na razie można w niej obejrzeć same panie, lecz już niedługo postaramy się rozwinąć ją o kilka zdjęć z innych LARPów prezentujących przykładowe stroje męskie. Zapraszamy!
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Fobetor
Reactions:
Posty: 106
Rejestracja: 24 marca 2016, 11:03

Post autor: Fobetor » 25 sierpnia 2016, 12:45

Mam postać do wampira która na pierwszy rzut oka by się nadawała. W końcu to wampir ale z klanu malkawian o specyficznej ułomności. Z chęcią bym się w niego wcielił ciekawe tylko czy wszyscy dadzą rade powstrzymać się od śmiechu. Z chęcią wezmę w tym udział może uda się jeszcze kogoś zwerbować. Są jakieś ograniczenia co do liczby graczy?
Wiem co Ligstorm potrafi i szykuje się świetna zabawa.

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 25 sierpnia 2016, 14:52

Tak jak pisałem na wstępie, w pierwszej odsłonie przewidujemy 20 miejsc. To pierwsza impreza tego typu, którą ErroS organizuje, więc chcemy raczej skupić się na stworzeniu odpowiedniego klimatu i poziomie gry, niż na zbyt dużej ilości graczy. Poza tym spotkanie to będzie także testem mechaniki i dynamiki rozgrywki tego typu. Tak więc ilość uczestników jest ograniczona - choć wciąż jeszcze są miejsca dla chętnych. ;)
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Mystic
Reactions:
Posty: 155
Rejestracja: 31 stycznia 2016, 16:36

Post autor: Mystic » 25 sierpnia 2016, 22:13

Uhm, god damn it! Richard musi zabookować jakiś flight na listopad do Vienna. I hope, że przy okazji ubijemy jakiś bussiness. ;)

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 30 sierpnia 2016, 09:52

Zapraszamy serdecznie. Sądzę, że znajdzie się miejsce dla Richarda. ;)

Z przyjemnością mogę także poinformować, iż ustaliliśmy już termin imprezy. Pierwsza odsłona Nyktofilii odbędzie się 27 listopada. Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 20 października na maila Lighstorma lub mojego.
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

zmarly
Reactions:
Posty: 239
Rejestracja: 10 maja 2015, 20:56

Post autor: zmarly » 02 września 2016, 14:14

Chętnie też zaśpiewam jakąś arię o ile wolne w pracy pozwoli :)
---

If history is to change, let it change! If the world is to be destroyed, so be it! If my fate is to be destroyed... I must simply laugh.

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 02 września 2016, 19:34

Zmarły, zawalcz więc o wolne. ;) Termin LARPu jest już znany.

Praca nad organizacją imprezy posuwa się wciąż naprzód, co ilustrują coraz nowe informacje, które umieszczamy na stronie. Ostatnio pojawił się opis mechaniki gry, dyscyplin magicznych wraz z rytuałami oraz ogólnych założeń dotyczących świata.

Dziś zaktualizowaliśmy też Galerię Nyktofilii, aby dać uczestnikom pewne wyobrażenie o strojach i estetyce imprezy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
8art
Reactions:
Posty: 6267
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 17:38
Has thanked: 121 times
Been thanked: 81 times

Post autor: 8art » 02 września 2016, 22:29

Ech, zagrałby Westwoodem... Ale nie ma jak...

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 03 września 2016, 12:53

Szkoda, bo to ciekawa postać. ;) Choć zawsze strój stanowi jedną z bardziej wymagających rzeczy, jeśli chodzi o klan Nosferatu. Mimo to jednak widziałem na ostatniej Spurii kilka naprawdę świetnych kreacji - jak się ktoś postara, to myślę ze Nosfer czy Tzimisce robią zawsze największe wrażenie.
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 03 września 2016, 19:35

Nie wiesz jak naprawdę wygląda 8art moze nie musiałby wcale wiele wysilku wkładać :P :P
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
8art
Reactions:
Posty: 6267
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 17:38
Has thanked: 121 times
Been thanked: 81 times

Post autor: 8art » 03 września 2016, 21:58

Jakbyśta mieli FB to byśta wiedzieli;p

Lightstorm wie jak wygladam, to może potwierdzić, że bez specjalistów od makeupu wystep jako nosfer nie wszedlby w gre. Albo bez spotkania 3 stopnia z grupa dresow...:o

voodoochild
Reactions:
Posty: 71
Rejestracja: 07 kwietnia 2016, 11:38

Post autor: voodoochild » 04 września 2016, 11:22

Niedawno stworzyłam sobie Nosferatu w którego dosyć dobrze mi się wczuwało, niestety jestem raczej początkującym graczem więc chyba stworzę sobie pariasa.

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 04 września 2016, 19:31

Pariasi są pomyślani jako postacie dla początkujących graczy właśnie - aby także takim osobom grało się dobrze. Jeśli idzie o Obywateli, na pewno będziemy mieć większe wymagania, więc mogłoby CI być trudno. Wampir to złożony system i wedle mnie lepiej na początku brać prostszą postać - przynajmniej jeśli o LARP idzie. ;)
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

ODPOWIEDZ