Salt Lake City Nights - techniczny

Frater_Terry
Reactions:
Posty: 352
Rejestracja: 13 stycznia 2015, 12:19

Post autor: Frater_Terry » 24 marca 2017, 13:35

Witam dzielnych anarchistów!

Wkrótce zaczynamy. Tak naprawdę chciałem już, ale z kilku powodów muszę to przełożyć do następnego weekendu, z naciskiem na niedzielę. :P

Do tego czasu prześlę każdemu na PW odpowiednie informacje. Koteria się w końcu określiła (prawie), tak więc w rolach głównych wystąpią:

Lightstorm - Jared Ward, znany szerzej jako Black8, Brujah
Sigil - Hexen, Malkavian
Gohan - Chuck Summers, Parias,
Ferre - Eric Arnesen, Gangrel
TatTvamAsi - Ravnos, postać tajemnicza aż strach (tak bardzo tajemnicza, że nawet MG nie chce podać imienia ;P)

Pewne szczegóły na kartach postaci będą zmienione, osoby zainteresowane powiadomię do końca tego tygodnia. Jeśli ktoś mi jeszcze czegoś nie dosłał, now is the time.
Ostatnio zmieniony 26 marca 2017, 12:28 przez Frater_Terry, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 24 marca 2017, 14:25

Dodam dwa słowa od siebie. Witam w naszym gronie kolejnego śmiałka, który przejął pałeczkę Mistrza Gry. Wiem doskonale, jakie to wyzwanie w przypadku sesji PBF, bo rola Mistrza wymaga prawie całodobowego zaangażowania i potrafi solidnie wymęczyć. Życzę powodzenia i będę kibicował! Liczę, że zabawa wypali i że ojciec Terry nie poprzestanie na jednostrzałówce. Ponadto chciałbym dodać jako ojciec-założyciel, że szalenie mnie cieszy wkład wnoszony w dział PBF przez wszystkie koterie powiązane z osobą Sigila, utrzymujące wysoki poziom jakości gry i dbałość o estetykę zabawy (rzadko spotykane na innych forach).

Osobne powitanie dla Gohan. Nowe graczki są wśród nas na cenę mitrylu, więc liczę, że koleżanka zostanie z nami dłużej i nie będzie się zrażała okazjonalnymi szowinistycznymi konwersacjami na shoutboxie (grasują tam miłośnicy piątków, piwa i krągłości, ale tolerujemy ich, bo jako Mistrzowie Gry dają nam dużo pedeków).

Tak więc świetnej zabawy i pamiętajcie, że będę miał na Was oko! ;)

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 24 marca 2017, 14:37

Dzięki Keth za motywujące wsparcie. Staram się rozwijać dział PBF i wiem, że wiele osób, które wciągnąłem w ten straszliwy nałóg czyni podobnie. ;)

Ech, Gohan, liczyłem na jakąś dziewoję Brujah, w skórach, w ćwiekach i z tatuażami... Taką, że się tak wyrażę, kobietę czynu, z Potencją i w ogóle. Hmmm... No ale trudno... Zostanie Chuck... :P

Mam nadzieję, że chociaż Ravnos okaże się Ravnoską. Niewiast na sesji nigdy za wiele! /EVILS/

W każdym razie z niecierpliwością czekam na początek sesji. Coś czuję, że będzie się działo...
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Frater_Terry
Reactions:
Posty: 352
Rejestracja: 13 stycznia 2015, 12:19

Post autor: Frater_Terry » 24 marca 2017, 15:03

A dziękuję, Keth. Jak to mawia Pudzian, tanio skóry nie sprzedam, więc myślę, że jakoś podołam ;)

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 24 marca 2017, 15:19

Tak na marginesie - dobór klanów mówi mi, iż będę mózgiem tej drużyny... :P
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Gohan
Reactions:
Posty: 81
Rejestracja: 29 listopada 2016, 15:24

Post autor: Gohan » 24 marca 2017, 16:34

Dzięki za powitanie. Szowinizm mnie nie rusza, więc prędzej wy zrazicie się do mnie niż ja do tego miejsca.

Przykro mi Sigilu, że nie będzie ćwieków i tatuaży :P Pytałam Terrego czy mam grać dziewczyną, ale widzę, że zatwierdził Chucka, więc co zrobić :P

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 03 kwietnia 2017, 14:38

Ja bym prosił tlyko MG o info techniczne, odnośnie tego co w jakiej piszemy ramce. Na razie trzymam się zasad z CbN w tej kwestii: tzn w niebieskiej pisze akcje, w żółtej uwagi, a w zielonej emocje postaci. Jak mam coś zmienić proszę mi dać znać.

Mam też nadzieję, że nikomu nie będzie przeszkadzała moja dziwaczna narracja, mieszająca omamy, nawiedzające moją postać z rzeczywistością. Chciałbym poeksperymentować z tego rodzaju opisami i rozwinąć je. Bardzo interesuje mnie technika krajobrazu wewnętrznego, z którą ćwiczyłem nieco w CbN, ale tu mogę ją poprowadzić dalej. W końcu gram Świrem. :D
Więc nie przejmujcie się, jeśli co rusz będę widział jakieś fosforyzujące robale, upiorne cienie, macki i inne tego typu rzeczy. ;) Jeśli coś takiego miałoby się dziać naprawdę pewnie zawiadomi was o tym nasz MG. ;)
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Gohan
Reactions:
Posty: 81
Rejestracja: 29 listopada 2016, 15:24

Post autor: Gohan » 03 kwietnia 2017, 14:43

Sigil, twoja postać chodzi z takim makijażem jak na tych grafikach?

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 03 kwietnia 2017, 14:45

Nie, z takim tatuażem. To jest na stałe.
A że jestem trupem, to nie mam problemu z migracją pigmentu w skórze i wzór się nie zaciera z czasem. ;)

Płaszcz tylko mam skórzany, a nie prochowiec - ale nie miałem innego zdjęcia. Podmieńcie sobie w wyobraźni fakturę.

A tak na marginesie Gohan, nie masz czasem jakiejś fotki postaci w nocy? Bo to zdjęcie w pełnym słońcu tak mi średnio pasuje do klimatu Wampira. :/
Ostatnio zmieniony 03 kwietnia 2017, 16:03 przez Sigil, łącznie zmieniany 1 raz.
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
8art
Reactions:
Posty: 6267
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 17:38
Has thanked: 121 times
Been thanked: 81 times

Post autor: 8art » 03 kwietnia 2017, 16:09

To jest focia sprzed epitafium;)

Gohan
Reactions:
Posty: 81
Rejestracja: 29 listopada 2016, 15:24

Post autor: Gohan » 03 kwietnia 2017, 16:17

Poszukam, ale znalezienie zdjęcia kowboja w nocy to może być spore wyzwanie :/ A jeszcze żeby mi pasowało to w ogóle.
Zresztą moja postać roztacza taką radosną dzienną aurę :P

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 03 kwietnia 2017, 20:05

Próbowałaś na Pintereście? Tam bywają bardzo fajne grafiki.

Ewentualnie można zawsze wyciąć gościa i wkleić na inne tło. Ale do tego trzeba już się trochę na Photoshopie znać zapewne.
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Gohan
Reactions:
Posty: 81
Rejestracja: 29 listopada 2016, 15:24

Post autor: Gohan » 03 kwietnia 2017, 23:13

Póki co poszukiwania zakończone porażką.
Zmieniłam na razie na nieco mniej rażącą słońcem fotkę.
Na dniach spróbuję przyfotoszopować tamto lub ogarnąć coś lepszego.

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 04 kwietnia 2017, 15:22

Nie jest idealnie, ale jest dużo lepiej. Przynajmniej to sierpniowe słoneczko nie leje się na niego z góry. ;)
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

Awatar użytkownika
Sigil
Reactions:
Posty: 1972
Rejestracja: 08 stycznia 2015, 20:11
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Sigil » 15 kwietnia 2017, 22:21

Dla tych co nie zauważyli: edycja posta 21.
[center]No beast so fierce but knows some touch of pity. But I know none, and therefore am no beast.[/center]

ODPOWIEDZ