PBF - Warsaw 2055 - Techniczny

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 03 kwietnia 2019, 23:42

Cyberjezusie, Królu Wszechpolski - ile mnie ten lot kosztował????

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 04 kwietnia 2019, 08:36

Zanim cię podliczę pragnę zakomunikować, że będzie cię to kosztowało jedynie pieniądze. Akurat ten taksiarz nie dolicza usług cielesnych za przejazd.
Po drugie, gdybyś chciał tam dotrzeć taksą zwykłą, na pewno został byś dwa raz obrabowany, pobity i być może wykorzystany seksualnie, więc przyjmij rachunek z pokorą albowiem jak widać zadbałem o Twój komfort.

Liczymy. Podręcznik mówi, że taksa AV bierze 10PLN za 1,5km.
Z Morodru na miejsce jest około 18km w linii prostej. Daje nam to kwotę 120PLN
Ale styl korporacyjny kosztuje x3, od tego odejmiemy zniżki jakie ma Propak w tej markowej taksiarni. Bo góra menagerska jest hojna jeśli chodzi o przyjemności własne, płacone z kasy firmowej. Wychodzi mi 200PLN.

I teraz jak porównamy to z tym co zapłaciła ekipa za przejazd (5km) taksą zwykłą (czyli x2pln/km = 10PLN) plus stówa ekstra, plus płatność ciałem, plus robienie za tragaża gada-zabójcy. No to chyba nie masz złego rachunku za prawdziwego schlodzonego szampana managerze?
Ostatnio zmieniony 04 kwietnia 2019, 12:47 przez Suriel, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Nanatar
Reactions:
Posty: 641
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 155 times
Been thanked: 116 times

Post autor: Nanatar » 04 kwietnia 2019, 12:32

Ekipa zapłaciła.. A Zagłoba usiekł Bohuna, woźnica przywiózł drzewo z lasu, a kierownik ustawił scenografię.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 04 kwietnia 2019, 12:51

Trza bylo sobie zrobic Atrakcyjność na 3 to nikt by nawet kijem nie ruszył. A tak zaintetesowanie bije w obie strony. Łatwiej coś załatwić ale z drugiej strony jak ktoś coś chce to przeważnie hajs lub... ponosić węża...
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Nanatar
Reactions:
Posty: 641
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 155 times
Been thanked: 116 times

Post autor: Nanatar » 04 kwietnia 2019, 15:09

Się zastanawiam kiedy przyjdzie Lenu tańcować z tym wężem.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 04 kwietnia 2019, 15:13

Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 22 kwietnia 2019, 21:15

Przepraszam że tak popchnalem akcję nie dając szansy na inne wpisy ale ta kwestia z wypalaniem elektroniki to mocniej wyszła niż zamierzałem. Sam podkem ofiarą własnego wpisu, a nie chodziło mi o to by aż tak dramatyzowac i utrudniać tą decyzję.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 22 kwietnia 2019, 22:33

Nic się nie stało - pracuję nad obszerniejszym wpisem, ale wrzucę go najpewniej dopiero jutro!

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 23 kwietnia 2019, 09:20

Czekam z niecierpilowścia, ponieważ mam jeszcze solidna niespodziankę szykowana od pierwszej sceny, od pierwszego posta tej sesji, se se, se... /EVILS/

Szczerze mówiąc w obliczu tego ostatniego dialogu Lockeda spodziewałem się mrowia znaczków WTF pod postem, a tu nic ... :|

Moich BN wchodza w interakcje, nie sa wszechwiedzący, robią błędy, maja słabości, oszukują się nawzajem itd... jak w życiu więc be careful and...

Obrazek

Trochę jestem rozczarowany ta scena u Alicji, tam naprawdę można było się dowiedzieć sporo od niej. Głównie na temat Lockeda, ale nie wykorzystaliście sytuacji. Nawet najintensywniej grający w tamtej scenie Nanatar zadawał dosyć zdawkowe pytania, szkoda. Padło tez pytanie czy ta córka to Alicja, a w postach poprzednich jasno Alicja mówi że chodzi o kogo innego, wystarczy pogrzebać by zrozumiec jaka mentalnośc ma Locked.
Ale trudno sie mówi.Teraz po prostu będziecie mieli nieco trudniej.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Nanatar
Reactions:
Posty: 641
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 155 times
Been thanked: 116 times

Post autor: Nanatar » 23 kwietnia 2019, 11:06

To dopiekłeś graczom, czuję się jak po porządnym klapsie. Kumpel z którym kiedyś grałem sprzedał mi taką prawdę: Grający nie wejdą nigdy do głowy mistrza, to co dla niego oczywiste, im nawet nie zaświta.
No a poza tym postacie które prowadzimy mimo że blyskotliwe też mają swoje słabości. Czasem nawet zdaje mi się, że wziąłem na barki za dużo.
Nie widzę powodu do WTF.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 23 kwietnia 2019, 16:00

Eeeee... tam dopiekłem od razu. Nie to było moim celem. Jeśli tak zostało odebrane to przepraszam. Raczej podzieliłem się spostrzeżeniami. Bo jak to jest z pbfami to każdy wie. Wystarczy że szef uprzejmie dorzuci pół etatu wiecej w pracy albo dzieckozachoruje i już fabuła umyka. Nie mam żadnych żali do nikogo. Geamy na lajcie bez napinki. Luzik.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Nanatar
Reactions:
Posty: 641
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 155 times
Been thanked: 116 times

Post autor: Nanatar » 23 kwietnia 2019, 16:54

Aż cztery razy? Tak poważnego tonu to nie miałem. :/cyk

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 23 kwietnia 2019, 21:39

Tak sobie myślę, że w powyższych okolicznościach nie od rzeczy byłby chyba rzut na OP, żeby zdefiniować morale bohaterów, bo mówiąc szczerze, wczuwając się na maksa w postać chyba popuszczę w nogawkę przed komputerem! :o

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 23 kwietnia 2019, 21:56

Tego wątku z Nonowa Panią w ogóle nie zakładałem. Powstal ad hoc, jako totalna improwizacja wrzucona na koniec postu przez skolatany umysł zmęczonego człowieka. No i gdyby Nanatar się nią nie zainteresował to by w życiu takiego prezentu nie dostał, a tak...
Kapitalny wątek się zrobił.:)
Takie rzeczy to tylko pbf panie...
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 23 kwietnia 2019, 22:03

Nanatar, w dalszej części rozmowy przedstawię Twoją postać jako neomisjonarkę promującą akcję wybielania grzesznych dusz smoluchów. Neonowa Matka Boska potrafi wybielić czarną duszę, dlatego nie należy tych dzikusów zabijać, tylko nawracać, ewentualnie z pewną domieszką pokutnego cierpienia!

ODPOWIEDZ