PBF - Warsaw 2055 - Techniczny

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 05 grudnia 2018, 13:50

Jak wuadomo Keth jest malo czasoqyorzez najbliższe dni a ze jako manager tego zadania kieruje krokami grupy powinniśmy stać i czekac z sesją ale...
Myślę że zamiast stac na deszczu można poglowkowac i za pomocą wylacznie wlasnej postaci rozkminic gdzie do cholery jes muzin.
Wedlug mnie co najmniej dwie osoby sa w stanie go odnaleźć. Każda w inny sposób.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Nanatar
Reactions:
Posty: 641
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 11:38
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 155 times
Been thanked: 116 times

Post autor: Nanatar » 09 grudnia 2018, 19:07

https://www.rp.pl/Przemysl-spozywczy/31 ... ke22gr-IiA

Trochę w temacie. Ja tam już się zastanawiam czy nie inwestować w farmę pędraków.

Denver
Reactions:
Posty: 1660
Rejestracja: 14 stycznia 2010, 11:26

Post autor: Denver » 24 grudnia 2018, 23:03

ja tak technicznie, bo ostatecznie nie pytałem wprost - czy O.D. ma ze sobą broń i kevlar?
"Wikingowie dzielili rany na ?miertelne i nieistotne i znaj?c ich do?wiadczenie pewnie mieli racj?. " Oggy

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 25 grudnia 2018, 09:11

Przyjmijmy że ma.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 06 stycznia 2019, 21:59

Chłopaki, w oczekiwaniu na decyzję Suriela o tym, czy udało nam się uciec z chińskiej dzielnicy czy nie, proponuję rozpętać w technicznym małą burzę mózgów, bo sesja zawiera tak wiele informacji, że chyba się w ich bezliku pogubiłem. Dlatego właśnie potrzebuję kompilacji całej naszej dotychczasowej wiedzy poza trybem fabularnym, tylko wyłożonej jak krowie na rowie w technicznym.

Zarząd kazał nam odnaleźć Molisade Adobe, Mozambijczyka, który wcześniej studiował w Polsce i który był prywatnie znajomym Lenu. Gość przyleciał do Warszawy, dotarł nawet pod umówiony adres, ale koniec końców uciekł z hotelu na Pradze z nieznanych nam jeszcze powodów. Zamiast niego znaleźliśmy na miejscu innego Afrykanina, solosa, który na dodatek zaraz potem został zawinięty przez tajemniczą ekipę obnoszącą się z barwami naszej korporacji.

Istnieją przesłanki sugerujące, że zadziałała konkurencja wewnątrz korporacji, a jej mózgiem jest gość z krakowskiego HR. Sugestie zgłoszone przedstawicielowi zarządu spowodowały podwinięcie ogona przez firmę (a przynajmniej jednego z dyrektorów) i nakaz zakończenia misji.

Co jeszcze wiemy?

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 06 stycznia 2019, 22:38

Żeby nie robić zakupów w dużych hipermarketach oraz że należy uważać na gumy bo czasem pękają...

A tak na serio. Na razie podsumowanie idzie zgrabnie. Sesja nie jest szczególnie trudna intelektualnie ale fabuła nie jest też idiotyczna rodem z hamerykańskich filmów. To taki mój ukłon w kierunku doświadczonych graczy z dwudziestoletnimi stażami, a nie jakiś odgrzewany kotlet.

Co do czekania na mojego posta, to... chyba ja czekam na Wszą deklarację raczej. Naprawdę nie mam pojęcia gdzie jedziecie, więc jakiż ja mam opis walnąć by ruszyć dalej z sesją? Z przyjemnością napiszę posta, tylko dajcie mi szansę i wybierzcie jakiś kierunek, please.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
8art
Reactions:
Posty: 6267
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 17:38
Has thanked: 121 times
Been thanked: 81 times

Post autor: 8art » 08 stycznia 2019, 12:46

W zasadzie to wiemy ze sesja jest improwizowana, wiec Suriel sam nie ma zielonego pojecia "łots gołin on" i rozważania są warte funta kłaków ;)

A na poważnie to wywód Ketha w świetle tego co wiemy ma sens i skłaniam się ku podobnej opcji. Ale gdzie teraz jedziemy, to trzeba się szefa pytać. Wojski jest tu tylko od bicia i picia ;)

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 30 stycznia 2019, 18:37

Mistrzu, daj znać, czy mogę sobie sam opisać podróż do firmy i wejście do biurowca czy wolisz tutaj przejąć pałeczkę, bo być może szykujesz mi coś paskudnego w formie niespodzianki?

Edit 8art: Lepiej nie kus losu Keth i opisz samemu droge do biura. Nie zapomnij wplesc w to jakiejs orgii. W koncu ten PBF jest juz rozerotyzowany, to trzymajmy sie tewgo;)
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2019, 22:01 przez Keth, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 31 stycznia 2019, 15:44

Uciekł mi ten ostatni post Keth ale już chyba nie ma sensu odpisywać.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
8art
Reactions:
Posty: 6267
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 17:38
Has thanked: 121 times
Been thanked: 81 times

Post autor: 8art » 31 stycznia 2019, 16:41

No wyglada na to, ze to wcale nie Krakow zrobil jazde na Pradze, tylko to byla insidejob z Wawy :o

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 07 marca 2019, 08:42

Miałem zakończyć sesje w okolicy pierwszego kwietnia ze względu na projekt ale już go zacząłem, bo pogoda sprzyja. Chyba to widać po mojej lichej obecności na forum. Jednakże.... nie zamierzam skończyć sesji w terminie jak zapowiadałem. Mam dwóch najmocniejszych ludzi do pomocy o jakich wnioskowałem, czyli mam swój dream team zatem będzie łatwiej z projektem niż myślałem. Dlatego zamierzam dograć przygodę do końca tego portalu, czyli najpóźniej do czerwca. Nie chciałbym jej przenosić na nowe forum jako nieskończonej.

Potem mam już następny pomysł na sesję w innym systemie. ;)
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 01 kwietnia 2019, 22:22

Ekipo na Pradze - ponieważ odprowadzenie dziewczyn na dworzec i wynajęcie aerodyny chwilę mi zajęło, przyjmijcie, że Ketarski właśnie w tym momencie wysłał do Lenu przez komunikator sieciowy zapytanie, gdzie się do licha podziewacie.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 01 kwietnia 2019, 22:42

Mam trochę inny pomysł...
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 01 kwietnia 2019, 23:40

Już się boję!

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 02 kwietnia 2019, 15:25

No i chyba nie było aż tak źle ;)
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

ODPOWIEDZ