Posty

nospe
Reactions:
Posty: 189
Rejestracja: 20 listopada 2008, 15:08
Kontakt:

Post autor: nospe » 26 lutego 2009, 19:49

emgie napisał/a:
Te pliki są/były już w dziale download.
To nie jest ta sama wersja. Ale większość się pokrywa. Jednakże wersja z Rapidshare jest okraszona rysunkami pana Musiała, oraz zawiera więcej materiałów niż wersja z działu download. Dodatkowo jest to PDF. Ja już sobie wydrukowałem. Wygląda bardzo fajnie.
Co prawda "waży" coś koło 110 mb.
Nie wiem czy dobrze się zrozumieliśmy - mi chodziło o ten plik: http://platinum.linux.pl/~nospe/rpg/kc/ ... y_czasu.7z ,który jest ściągnięty z rapida i spakowany do jednego pliku. Chyba, że na rapidzie istnieje jeszcze nowsza wersja:)
Mój browar - SPECJAL, mój linuks - PLD, moje RPG - KC.

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 30 maja 2009, 14:17

Czy skakanie do ostatniego posta jest technicznie trudne do zrealizowania? Zaręczam, że znacznie przyjemniej korzystałoby się z forum dzięki temu udogodnieniu...

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 06 grudnia 2009, 19:42

I znów ja - upierdliwy użytkownik - zapytam:
-Co z informacją o nieprzeczytanych postach?
-Co z odwołaniem do ostatniego wpisu w temacie po naciśnięciu wątku?

TO NAPRAWDĘ ważne zagadnienia.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 06 grudnia 2009, 23:12

Cześć już masz w dolnym panelu po zalogowaniu. Mam nadzieję, że przynajmniej w części jest on pomocny.:D

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 18 grudnia 2009, 04:59

Wiele się poprawiło, ale wciąż nie chce odsyłać do ostatniego wpisu... Może ja coś źle robię? ;)

:D


Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 18 grudnia 2009, 10:38

Mruf ja tego nie potrafię zrobić:@

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 18 grudnia 2009, 11:27

Szkoda.
Będę z tym czy raczej bez tego żył . :D

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 28 grudnia 2010, 16:59

Czy istnieje możliwość odwrócenia kolejności wyświetlania postów pod okienkiem edytowania nowej wiadomości? W tej chwili pisząc w danym topiku nowy post można poniżej podejrzeć pierwszy oraz kilka kolejnych z danego tematu, ale wydaje mi się, że wygodniejsze byłoby podejrzenie kilku ostatnich chronologicznie - przynajmniej dla mnie, jeśli chcę się w poście ustosunkować do wypowiedzi kilku przedmówców.

leobardis
Reactions:
Posty: 451
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:02

Post autor: leobardis » 28 grudnia 2010, 17:38

W tej kwestii to niestety tylko Raven jest w stanie pomóc :(

P.S.
Chodzi Ci o wpisywanie nowego postu podczas "cytowania" przedmówców? - tak zrozumiałem :)
[center]Nie dostaniesz drugiej szansy, by zrobi? dobre pierwsze wra?enie.[/center]
[center]Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 28 grudnia 2010, 17:46

Za bardzo skomplikowałem wcześniejszy post. Chodziło mi o to, by w trakcie pisania kolejnej odpowiedzi w takim na przykład pięciostronicowym topiku móc w okienku poniżej podejrzeć pięć ostatnich wpisów zamiast pięciu pierwszych. Czasami dochodzi do sytuacji, kiedy chcę się ustosunkować w jednym poście do trzech, czterech wcześniejszych wypowiedzi (napisanych na przykład dzień wcześniej), a tymczasem podgląd umożliwia mi rzucenie okiem na post otwierający dany temat (na przykład rok wcześniej). Muszę wtedy skakać tabulatorem między dwoma okienkami przeglądarki - tym, w którym piszę bieżącą odpowiedź oraz tym, w którym mam na ekranie wyświetlone najnowsze posty z danego tematu.

leobardis
Reactions:
Posty: 451
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:02

Post autor: leobardis » 28 grudnia 2010, 19:33

Bardzo dobrze Cię zrozumiałem we wcześniejszym poście :D
Po prostu zwykle korzystam z szybkiej odpowiedzi i widzę wszystkie ostatnie posty z ostatniej strony w danym temacie.
Rzeczywiście podczas pisania nowego postu można podejrzeć tylko kilka pierwszych postów danego tematu (tak samo jak podczas cytowania :) )a nie kilka ostatnich jak powinno być (tzn powinna być opcja zmiany kolejności postów - od pierwszego i od ostatniego).
Nie wiem czy jest możliwe wprowadzenie takiego udogodnienia w naszym forum :(
[center]Nie dostaniesz drugiej szansy, by zrobi? dobre pierwsze wra?enie.[/center]
[center]Obrazek[/center]

ODPOWIEDZ