Get-War-Gar

Awatar użytkownika
wasut
Reactions:
Posty: 743
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 18:16
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Post autor: wasut » 09 września 2014, 13:15

[offtopic]
czegoj napisał(a):(...)wasut to czy sobie opublikujesz, czy nie to Twoja prywatna sprawa, ale ganisz Ketha za to, że zamieszcza link w PP a tym samym robisz prawie dokładnie to samo tylko w innym miejscu.(...)
Nie miejsce, więc jak będziesz czyścił ten temat to razem z tym:

Nie, Czegoju, sytuacja nie jest wcale podobna.
Keth dał swoje opowiadanie tutaj, w 2011, i bardzo dobrze. Bo to tutaj to nasze poletko i my sobie tutaj gospodarujemy wedle własnych potrzeb, to tutaj zaprosiliśmy Artura do współpracy i to co tutaj się dzieje jest naszą sprawą. W żadnym miejscu nie zganiłem Ketha że opublikował swoje opowiadania. To że to opowiadanie opublikował tutaj jest ok i ta publikacja jest w intencji podobna do mojej powyższej, prywatnie, aby się podzielić, dla rozwoju KC i szczęścia ogólnego nas tutaj zebranych. Szumnie mówiąc.

To co mi się nie podobało (choć muszę przyznać, że Keth bardzo ładnie z tego wybrnął i zachował się pierwsza klasa w swoim następnym poście na PP) to to, że ze swoim materiałem wszedł na poletko Artura. I to nie takie sobie poletko gdzie Artur za przysłowiowe "Bóg zapłać" rozdaje swoje opowiadania na lewo i prawo. On tam zbiera pieniądze na poważne przedsięwzięcie, czy nam się to podoba czy nie. To jego biznes, w który wsadza wiele wysiłku i środków. Wyglądało to dokładnie tak, jakby Keth chciał pokazać że taki jego fanfik, który jest dużo lepszy (nie da się ukryć) jakościowo od szlifu ortodoksyjnego KC Arturowego, więc nie ma co wywalać kasy na półprodukt... Nie było to, moim zdaniem, ok i sprawie dałem upust. Tu sobie możemy co chcemy, tam to już nie jesteśmy u siebie i przy stole należy jeść nożem i widelcem.
Bo to tak jakby ktoś wszedł na stronę mojej firmy i w komentarzach do moich projektów wstawiał linki do swoich (lepszych). Tak się po prostu nie robi i tyle.

Więc jak widzisz nie "prawie dokładnie to samo" ani nawet podobnie.
Mam nadzieję że teraz czujesz tą subtelną różnicę, która mnie zadrażniła. [/offtopic]

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 09 września 2014, 21:13

Bardzo dobre i przede wszystkim profesjonalnie wyglądające.
Myślę, że taki Get -war-gar widziałbym w podręczniku. Życzę byś dogadał się z Szyndlerem, życzę nam wszystkim łącznie z autorem.

Ps. jak zrobiłeś taki ładny podkład dla lądu i morza???
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
wasut
Reactions:
Posty: 743
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 18:16
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Post autor: wasut » 09 września 2014, 22:27

....trochę materiałów z mojej biblioteki tekstur i paręnaście kliknięć myszką w fotoshopie, no i trochę cierpliwości przy doborze kolorów. Żadne tam czarymary, bo ja prosty chłopak jestem.
Ale z każdą chilą zauważam nowe babole, więc może potraktujcie tę mapkę jako taki materiał roboczy, bo jeszcze się kilka rzeczy zmieni.

ODPOWIEDZ