Tutaj możemy pisać co nam przyjdzie do głowy

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 12 grudnia 2009, 19:54

Ja bym do nich zaapelował kościotrupami w kolczugach. Tym martwiakom kłute niegroźne, a kolczuga ma dużo wyp tnacych przy małej skutecznosci rapiera.
Wolałem zawsze leczyć przyczyny choroby niż jej objawy... Szczera rozmowa zwykle wystarczała. Brak akceptacji dla takich działań, następczo, też czasem był.

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 12 grudnia 2009, 23:39

Hauerine napisał/a:
Dostałem bana za jakis "cąłokształt", no tak, pokrytykowałem pare pomysłów administratorów, w sposób na który nie bardzo mieli odpowiedź.
Chyba miałeś na myśli podpadnięcie redakcji - o tym, że byłeś przejściowo zbanowany dowiedziałem się z shoutboksa. Nie zmienia to jednak faktu, że zdarzają Ci się niezbyt kulturalne wypowiedzi, co w dłuższej perspektywie może sprawić, że będziesz dyskutować sam ze sobą.

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 13 grudnia 2009, 07:53

Nie zmienia to jednak faktu, że zdarzają Ci się niezbyt kulturalne wypowiedzi, co w dłuższej perspektywie może sprawić, że będziesz dyskutować sam ze sobą.

Potwierdzam. Warto przemyśleć to co napisał Treant.

Hauerine
Reactions:
Posty: 753
Rejestracja: 16 września 2009, 22:01
Kontakt:

Post autor: Hauerine » 13 grudnia 2009, 10:05

Nie wiem które wypowiedzi uważacie za "niezbyt kulturalne", ale na pewno nie będe uczył się kultury wypowiedzi od Mrufona.

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 13 grudnia 2009, 10:12

Żeby było jasne.
AS nigdy nie był na naszym portalu, jednak doskonale wie co się na nim znajduje. Wywiad właściwie, po korektach i zaakceptowaniu w tej formie przez AS-a ukaże się niebawem. I niestety Haurine ale w kilku kwestiach nie zgadza się to z Twoimi poglądami i interpretacją systemu. Na dobrą sprawę najlepiej jakby AS sam się pofatygował na portal i ocenił kilka kwestii. Co ciekawe AS-owi nie przeszkadzają moje poglądy na temat KC, jest skłonny wysłuchać mojego zdania a co więcej zaprosił mnie do siebie na sesję. W jej trakcie a także późniejszych na pewno przyjdzie mi do głowy wiele innych kwestii oprócz tych poruszanych w wywiadzie i na bieżąco będę się nimi z wami dzielił. W chwili kiedy uzyskam jakiekolwiek materiały "prostujące" to co jest na portalu one również będą tu umieszczane. Pierwszym takim materiałem ma być fragment historii Katana oraz kalendarium Orchii. To nam rzuci sporo światła na wiele kwestii.

Co do samej kwestii Twojej osoby Hauerine. Uprzedzałem Cię już wcześniej, że to nie jest portal www.opluj.pl tylko kryształyczasu.pl. i nie będzie tolerowane żadne obrażanie innych. Możesz mieć własne urazy do twórców podręcznika, czujesz się przez nich pokrzywdzony, trudno. Ale nie będzie zgody na nazywanie ich kretynami czy innymi epitetami na tym portalu. Mierzi mnie takie zachowanie i nie mam zamiaru do tego dopuszczać, jeśli tego nie uszanujesz pożegnamy się.
Ostatnio zmieniony 13 grudnia 2009, 10:13 przez venar, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 13 grudnia 2009, 10:15

zaprosił mnie do siebie na sesję
No to farciarz z Ciebie. Zagrasz w KC, że tak powiem, u samego źródła. Zrobisz raport z sesji?

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 13 grudnia 2009, 10:19

Nie wybiegałbym aż tak naprzód :)
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 13 grudnia 2009, 10:22

Aż tak naprzód? To na kiedy umówiona jest owa sesja?

Hauerine
Reactions:
Posty: 753
Rejestracja: 16 września 2009, 22:01
Kontakt:

Post autor: Hauerine » 13 grudnia 2009, 10:24

AS nigdy nie był na naszym portalu, jednak doskonale wie co się na nim znajduje.
Czyli wie to z drugiej ręki :)
I niestety Haurine ale w kilku kwestiach nie zgadza się to z Twoimi poglądami i interpretacją systemu.
A skad Ty to wiesz ? Może po prostu źle zinterpretowałeś jakieś wypowiedzi moje, AS-a albo obu z nas ? Zreszta o ile wiem to AS miał niewielkie pojęcie co powypisywano w "parodii".
Co ciekawe AS-owi nie przeszkadzają moje poglądy na temat KC, jest skłonny wysłuchać mojego zdania
"Jest skłonny wysłuchać" nie znaczy, ze się zgadza. Ja np. jestem skłonny przeczytać jak cos napiszesz. A jak to skomentuje to calkiem inna sprawa :)
co więcej zaprosił mnie do siebie na sesję.
Och zazdrośc mnie zżera :D AS bedzie prowadził, czy ktos inny ?
Pierwszym takim materiałem ma być fragment historii Katana oraz kalendarium Orchii. To nam rzuci sporo światła na wiele kwestii.
Jupi! Zniknie powód by powoływac się na "parodie historii" :)
Możesz mieć własne urazy do twórców podręcznika, czujesz się przez nich pokrzywdzony, trudno. Ale nie będzie zgody na nazywanie ich kretynami czy innymi epitetami na tym portalu.
Nie mogę ich nazwać nawet geniuszami :D?
Mierzi mnie takie zachowanie i nie mam zamiaru do tego dopuszczać, jeśli tego nie uszanujesz pożegnamy się.
Proste pytanie, jak nazwiesz ludzi, którzy biora pieniądze za towar, którego jeszcze nie mają i nie wiadomo czy będą mieć ?
I jak nazwiesz ludzi, kórzy w ramach jednego podręcznika zamieszczają sprzeczne informacje ?
Podpowiedz mi jakies okreslenia, skoro takie jak oszust czy kretyn cię mierżą.

Hauerine
Reactions:
Posty: 753
Rejestracja: 16 września 2009, 22:01
Kontakt:

Post autor: Hauerine » 13 grudnia 2009, 10:26

No to farciarz z Ciebie. Zagrasz w KC, że tak powiem, u samego źródła. Zrobisz raport z sesji?
Zaprosił na sesję, ale czy KC :) ?

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 13 grudnia 2009, 10:41

Czyli wie to z drugiej ręki
AS wie z pierwszej ręki bo ode mnie, nie mam powodu go okłamywać i byłoby to mocno niewskazane zważywszy, że tak mi zależy na kontakcie z nim.
A skad Ty to wiesz ? Może po prostu źle zinterpretowałeś jakieś wypowiedzi moje, AS-a albo obu z nas ? Zreszta o ile wiem to AS miał niewielkie pojęcie co powypisywano w "parodii".
Nie, obaj się ze sobą nie zgadzamy przecież w kilku kwestiach i to właśnie poruszyłem. A po kilku rozmowach ze mną już ma pojęcie co się tam znajduje :)
"Jest skłonny wysłuchać" nie znaczy, ze się zgadza.
Oczywiście, że nie. Ale to lepsze niż żmudne dywagowanie na forum i udowadnianie innym że nie mają racji prawda?
Och zazdrośc mnie zżera Grin AS bedzie prowadził, czy ktos inny ?
Bez złośliwości proszę. Prowadzi AS, i odpowiadając na pytanie z kolejnego posta AD&D 4 ed.
Jupi! Zniknie powód by powoływac się na "parodie historii"
Okaże się, przecież może być tak że kilka kwestii się powielają
Nie mogę ich nazwać nawet geniuszami?
To nie jest obraźliwe słowo
Proste pytanie, jak nazwiesz ludzi, którzy biora pieniądze za towar, którego jeszcze nie mają i nie wiadomo czy będą mieć ?
I jak nazwiesz ludzi, kórzy w ramach jednego podręcznika zamieszczają sprzeczne informacje ?
Podpowiedz mi jakies okreslenia, skoro takie jak oszust czy kretyn cię mierżą.
Nie podpowiem Ci żadnych słów. Nazywaj ich sobie jak chcesz, możesz im nawet wytoczyć proces za straty moralne. Ale dopóki jestem adminem tego portalu nie będzie zgody na obrażanie kogokolwiek tutaj. Na necie takie obrażanie to normalka, mnóstwo ich w różnych komentarzach na wszelkiego typu portalach. Ale tam mają to gdzieś, ja nie. Nawet jeśli ktoś ma uzasadnione pretensje, jak Ty Hauerine i ja to rozumiem to nie zgadzam się na takie zachowanie.
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

Hauerine
Reactions:
Posty: 753
Rejestracja: 16 września 2009, 22:01
Kontakt:

Post autor: Hauerine » 13 grudnia 2009, 13:02

AS wie z pierwszej ręki bo ode mnie
Dziś nie ejst 1 kwietnia :) Ale mało z krzesła nie spadłem ze smiechu :) dobre, dobre, udało ci się :)
Bez złośliwości proszę. Prowadzi AS, i odpowiadając na pytanie z kolejnego posta AD&D 4 ed.
No właśnie, w 100 innych systemów gra, a KC-tów pewnie 10 lat nie prowadził :(
Chciałbym kiedys zobaczyc jak on prowadzi KC. Ma dobre pomysły ale ciekawe jak to prowadzi :)
To nie jest obraźliwe słowo
Dobra, nie wziałem znowu poprawki na "mowe chaosu". Wychodzi na to, że miałeś na mysli obraźliwe słowa, a napisałeś o epitetach ? Dobrze tym razem zrozumiałem ?
Nie podpowiem Ci żadnych słów. Nazywaj ich sobie jak chcesz (...) Ale dopóki jestem adminem tego portalu nie będzie zgody na obrażanie kogokolwiek tutaj.
No troche konsekwencji prosze. To moge ich nazywac jak chcę, czy jednak nie? Poza tym "obrazanie" jest bardzo względna sprawą. Dla mnie stwierdzenie, ze zrobili głupi, nieprzemyslany, wewnetrznie sprzeczny podręcznik i że zniszczyli KC jest stwierdzeniem faktu. wielu się z tym zgodzi. Tymczasem dla któregoś z 11 autorów to może byc obraźliwe bo godzi w jego dobere mniemanie o fruwajacych wiewórkach.

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 13 grudnia 2009, 15:51

Widzisz, znowu dałeś dowód na to że czytać potrafisz ale zrozumienie już nie leży w Twoim zasięgu. No cóż, taki już jesteś i musisz z tym żyć. Tak czy inaczej, sprawa jest prosta. Będziesz kogokolwiek obrażał i się pożegnamy. Tyle w temacie.
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

Hauerine
Reactions:
Posty: 753
Rejestracja: 16 września 2009, 22:01
Kontakt:

Post autor: Hauerine » 13 grudnia 2009, 17:41

Teraz to Ty mnie obrażasz. Ja wszystko dobrze zrozumiałem, tylko Ty chyba nie wiesz co to jest epitet.
Przy takim podejsciu administracji faktycznie wypada się pozegnać.

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 13 grudnia 2009, 17:49

Przy takim podejsciu administracji faktycznie wypada się pozegnać.
Wypada się wtrącić, choć nie jestem z ADM. "Przy takim podejściu administracji" - czytałem wiele zwarć między Tobą a Venarem i czegojem, i za każdym razem odnoszę wrażenie,że jeśli ktoś przekracza czerwoną linię, to jesteś to Ty. To samo usłyszałem od kilku uzerów, z którymi o tym rozmawiałem, jeden tylko jest neutralny i widzi winę po obu stronach. Jeden mój DOBRY znajomy nie chce tu wchodzić na forum ze względu na Twoje napastliwe odpowiedzi. A szkoda.
Wygląda na to, że jesteś w tym sporze osamotniony (wyjąwszy jednego neutralnego). Może jednak to nie Ty jesteś w prawie i wypada uznać racje większości?

ODPOWIEDZ