Nazwa nowego projektu

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 10 marca 2011, 22:57

Moje przykłady:

Kryształy wizja fanowska - autor czegoj
Upadek Kryształów Czasu - Apokalipsa! - autor wasut
Kryształy Czasu - Nowe Milenium - autor Treant
Kryształy Czasu - Rewolucja - autor ghasta

Oczywiście potem wybierzemy odpowiedni tytuł w ankiecie. Administracja dokona tylko wstępnej selekcji na ewentualnych 10 najlepszych ich zdaniem, jeśli oczywiście będzie więcej niż 10 propozycji.
Ostatnio zmieniony 10 marca 2011, 23:05 przez czegoj, łącznie zmieniany 1 raz.

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 11 marca 2011, 10:49

Jako że dopracowałem swoje pomysły, szerszy opis w wizji fanowskiej - mam inną nazwę

[center]Czas Bohaterów[/center]

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 11 marca 2011, 11:18

Czas Bohaterów
Ta nazwa już była - w książkach z Dragonlance ;)


ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 11 marca 2011, 11:33

:) i cóż z tego :) cny Mrufonie

Mroczne Wieki nie nazwiemy raczej, Apokalipsa do mnie nie przemawia, najfajniej by było żeby gracze poczuli że jest to świat dla nich a nie obok nich, więc niech i nazwa projektu to wskazuje.

Dorzuć własny pomysł , poczekamy na inne i zrobi się ankietę
Ostatnio zmieniony 11 marca 2011, 11:35 przez ghasta, łącznie zmieniany 1 raz.

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 11 marca 2011, 11:39

Oki, pomyślę na pewno. Czekam niecierpliwie na mumbla na ten temat.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 11 marca 2011, 11:43

Mruf zaczep Shadowa w tej sprawie. On nam by sie przydał w niektórych kwestiach.

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 11 marca 2011, 12:30

Dobra, zagadnę Grzesia. Tylko on jest bardzo zły - jak weźmie udział w pisaniu to kamień na kamieniu nie zostanie. Na końcu wszystko wpieprzy gigantyczna trąba powietrzna, otworzy się lej, potem czarna dziura zassie całą materię i wypluje z drugiej strony hektolitry śmierdzącej brei. Nie przeżyja nawet bakterie.

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 14 marca 2011, 11:44

Mrufon napisał/a:
Dobra, zagadnę Grzesia. Tylko on jest bardzo zły - jak weźmie udział w pisaniu to kamień na kamieniu nie zostanie. Na końcu wszystko wpieprzy gigantyczna trąba powietrzna, otworzy się lej, potem czarna dziura zassie całą materię i wypluje z drugiej strony hektolitry śmierdzącej brei. Nie przeżyja nawet bakterie.
Jest pewna granica zmian jakie możemy wprowadzić - tak żeby to jeszcze były KC a nie całkowicie autorski system. Fajnie będzie wiedzieć że są gdzieś jeszcze dziwne (oryginalne) państwa orków, niech katan żyje jako jedna z sił na świecie, niech gracze mają jakiś cel np. aktywny udział w upadku katana przez podkopywanie jego autorytetu czy mocy - co w oryginale nie było możliwe. niech kapłani stworzą utopijne, dystopijne państwa, niech miasta - ze względu na utratę spójności jako część uber-państwa, zaczną być miastami-państwami, z własnymi dążeniami i władzą,

Jeśli zaoramy wszystko i posypiemy na koniec lekko solą do smaku to nie będzie dobry pomysł.

I tak jak pisałem - ważne jest żeby gracze mieli cel, żeby byli bohaterami zdolnymi zmieniać układy sił - ich pomoc mogła na lata zachwiać koteriami i silnymi rodzinami.

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 14 marca 2011, 12:12

Ja mam świetną nazwę dla projektu.

KRYSZTAŁY CZASU - Dziecinny bunt

Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 14 marca 2011, 12:18

KRYSZTAŁY CZASU - Dziecinny bunt
To lepiej zrobić "KC-naiwne zabetonowanie" - nic nie ruszać i dalej bawić się systemem na poziomie 12-latków.

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 14 marca 2011, 12:38

Venar - może ty masz dostęp do jakich ekstra materiałów, albo bezkrytycznie przyjmujesz istniejący świat? Jeśli chcesz marazmu na portalu - proszę cię bardzo, możemy czekać na 'materiały' AS-a. Czyli nigdy ich nie ujrzeć a portal można jutro zamknąć.

Wpis w tym stylu nie obraża nas tylko Ciebie samego.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 14 marca 2011, 17:50

KRYSZTAŁY CZASU - Dziecinny bunt
Po kim jak po kim, ale po Tobie się Tomku takiej propozycji nie spodziewałem. Muszę niestety mocno zgodzić się z ghastą. Jeśli nie chcesz pomagać to przynajmniej nie psuj i nie odstraszaj.

Treant
Reactions:
Posty: 1867
Rejestracja: 05 stycznia 2009, 10:15

Post autor: Treant » 14 marca 2011, 20:59

Jak za grzebanie w świecie KC zabierają się panowie Szrejter i Miszkurka, to Venar pokornie wpina te apokryfy do segregatora z natchnionymi materiałami. A gdy robią to fani, którzy są rozczarowani brakiem chęci autora do skorzystania z ich zapału i pomysłów, to jest to równane z dziecinadą. Takie postawienie sprawy może i byłoby krzywdzące, jednak autor prześmiewczego tytułu projektu zdaje się zapominać, że popełnił niegdyś dodatkową profesję i kpi również sam z siebie.
Mój skromny dorobek jako gracza w PBF: http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=35

Awatar użytkownika
venar
Reactions:
Posty: 1590
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:01

Post autor: venar » 14 marca 2011, 21:38

"Uderz w stół a nożyce się odezwą"; "Przygadał kocioł garnkowi"; "Kto jest bez winy..." itd itp

Treant, kpiarski ton w Twoim wykonaniu jest co najmniej niestosowny zważywszy na powyższe. Co do materiałów Szrejtera czy Miszkurki to w moim segregatorze znajdują się również materiały Nowocienia, Komudy i wielu innych autorów. I co? Mam je spalić? To w takim razie wypadałoby również wywalić z portalu 70 procent, a gdzie tam - 90 procent materiałów jakie się na niej znajdują bo według najnowszych informacji wszystko jest poprzekręcane. Zanim mi coś wytkniesz, zastanów się najpierw czy warto.

Nie mam nic do tego by fani tworzyli coś od siebie do KC. Nie mam tez już siły ciągle powtarzać, że Artur zna Nasze/Wasze uwagi do systemu i bierze je pod uwagę (choć znowu to zrobiłem). Zwyczajnie uważam, że takie podejście gdzie wywalane są KC-ty totalnie do góry nogami tylko dlatego, że ktoś czuje się rozczarowany "brakiem zainteresowania" to dziecinada. Popieram i chętnie sam wezmę udział w czymś naprawdę twórczym ale przenoszenie KC-tów o ileś tam lat do przodu (1000), przeprowadzanie jakiejś apokalipsy, armagedonu itp z przekory do ASów uważam za niezbyt dojrzałe. Nie miałem też zamiaru nikogo swoim wpisem obrażać jak sugeruje Ghasta ani też sam nie czuję się obrażony. Zwyczajnie owym "tytułem" wyraziłem swoje zdanie o całym projekcie w takiej formie.
Zapewniam Cię Danielu, że nie mam zamiaru też niczego psuć ani przeszkadzać. Jak dobrze pamiętasz sam też kiedyś prowadziłem przygody w świecie KC kiedy to przeniosłem graczy o ileś tam lat do przodu i cały świat wyglądał inaczej. Ale to było tylko i wyłącznie na własne i moich graczy potrzeby. Nie po to by narzucać komuś taką właśnie wizję przyszłości świata Orchii.

Tak czy inaczej, życzę wielu pomysłów i dobrej zabawy, której jednakże nie popieram i nie będę w niej uczestniczył.
Nie zgadzam si? z Twoimi pogl?dami, ale po kres moich dni b?d? broni? Twego prawa do ich g?oszenia

Hans696
Reactions:
Posty: 210
Rejestracja: 10 stycznia 2009, 11:05

Post autor: Hans696 » 14 marca 2011, 21:50

Venarze szanowny, twój post to istny demotywator hehe..
nikt się na nikogo nie obraża bo to dopiero jest dziecinada.
Proponuje powstrzymać się od złośliwości i przepychanek postowych, co?
Windswept landscape, desolated mountain plateaus..

ODPOWIEDZ