Wizja świata ujęcie ramowe

Manius
Reactions:
Posty: 95
Rejestracja: 20 września 2010, 13:10

Post autor: Manius » 10 kwietnia 2011, 10:58

od siebie przepraszam za ostatnio brak obecności na forum i brak rozszerzenie mojego pomysłu, ale jestem w trakcie remontu i wkrótce przeprowadzki. Niestety co mam chwilę wolnego (a mam ich mało, bo praktycznie codziennie po pracy jeździmy albo do nowego mieszkania coś robić, albo po sklepach) i chcę się wziąć za pisanie, napada mnie banda myśli: jaką wannę kupic i gdzie zamowić najlepiej, jakie kafelki, jak pomieścić w ubikacji mającej <1m2 umywalkę, jak urządzić sypialnie, czy na podobający się nam narożnik za 5tys do dużego nas stać czy lepiej szukac dalej i kupić tanszy, czy w ogole nam starczy kasy na to co chcemy zrobić itd itp. Wszystko to jest dość przytłaczające i skutecznie uniemożliwia mi skoncentrowanie się na innych sprawach. W następnym tygodniu mamy z żoną urlop, to może ogarniemy jakoś kwestie mieszkania i będę mógł wrócić do czynnego udziału w projekcie.
pozdrawiam i sorka za offtop

Run Habas Ne
Reactions:
Posty: 401
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 05:53

Post autor: Run Habas Ne » 10 kwietnia 2011, 11:39

wybacz ale to chyba nie przejdzie
ja również mam wiele spraw na głowie a jednak nikt nie chce zaakceptować dołączenia mojej wizji do ankiety
nawet w nowym dziale "Pomysły i uwagi do umieszczenia w projekcie" który pojawił się po mojej wizji, nie zostały tam przedstawione moje pomysły

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 10 kwietnia 2011, 12:35

RHN, po prostu dalej wytrwale lansuj swoje pomysły. Jeśli któryś z nich okaże się ciekawy, na pewno zostanie wykorzystany w nowej wersji.

Run Habas Ne
Reactions:
Posty: 401
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 05:53

Post autor: Run Habas Ne » 10 kwietnia 2011, 13:40

oj w drugą stronę
chcę mieć szansę prowadzić projekt nowej wersji
widać rodzinka tego nie pojmuje a to bardzo szkoda
trollować każdy potrafi a używać orzeszka już nie

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 10 kwietnia 2011, 14:13

O ile się nie mylę (nie wiem, pewny nie jestem), ostatecznie ankieta poleci dalej bez resetu, a po jej zakończeniu "młodzi gniewni" (twórcy ostatnio czasowo wizji) będą się mogli skonfrontować ze zwycięzcą w dodatkowej ankiecie, takiej dogrywce.

Zgadza się, Czegoju?

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 10 kwietnia 2011, 17:37

Run Habas Ne napisał(a):
wybacz ale to chyba nie przejdzie
ja również mam wiele spraw na głowie a jednak nikt nie chce zaakceptować dołączenia mojej wizji do ankiety
nawet w nowym dziale "Pomysły i uwagi do umieszczenia w projekcie" który pojawił się po mojej wizji, nie zostały tam przedstawione moje pomysły
Czy ty masz
1) blokadę
2) ograniczenia
3) brak możliwości wpisywania w w.w. wątku

Wg. mnie - nie - więc się do niego dopisz, dodaj, dołącz post, zaktualizuj swoimi pomysłami, popraw braki, zlikwiduj moją niedoróbkę, twardy bądź, rozwiń go, wprowadź modyfikacje, zostaw ślad, zmodernizuj dezyderatą, sugestią lub wnioskiem.

Samoobsługa.
Keth napisał(a):
O ile się nie mylę (nie wiem, pewny nie jestem), ostatecznie ankieta poleci dalej bez resetu, a po jej zakończeniu "młodzi gniewni" (twórcy ostatnio czasowo wizji) będą się mogli skonfrontować ze zwycięzcą w dodatkowej ankiecie, takiej dogrywce.
Zgadza się, Czegoju?
Jeśli takie rozwiązanie Czegoj wymyślił uważam je za błąd, już lepszy były reset z przepisaniem głosów. Ile te ankiety będą wisiały na portalu? Kolejny miesiąc (np. do końca maja?)
Przecież wszystkich nie da się zadowolić, a takie wydłużanie jest sztuczne. Później jeśli jeszcze ze 2 osoby pojawią się z nowymi 'wizjami' to kolejna dogrywka bo był precedens i już raz tak było?
A na koniec zainteresowani pisaniem powiedzą (a ostrzegam lojalnie że będę jednym z pierwszych), basta, za długo czekamy, mamy to gdzieś i za długo rozbijamy się o biurokracje i czyjeś urażone uczucia.
Ostatnio zmieniony 10 kwietnia 2011, 19:00 przez ghasta, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 10 kwietnia 2011, 22:02

Panowie ja nie mam czasu aktualnie na nic. Nie będę resetował ankiety ponieważ nie dostaję głosów, żeby to uczynić. Ankieta leci dalej do końca kwietnia. Niczego nie zamierzam konfrontować. Jeśli użytkownicy uznają, że jakaś wizja jest jednak lepsza od tej która wygrała to może będzie krótka dogrywka. Żałuję bardzo, że wizja 8ART nie weszła do ankiety, ale również pojawiła się za późno. Póki co wygrywa wizja jimmora i osobiście na niej najbardziej się skupiam.

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 11 kwietnia 2011, 21:17

Akceptowalne rozwiązanie i wcale nie wyklucza z wyścigu Runa Habasa Ne. RHN, jeśli nadal Ci zależy, załóż w dziale Projekty topik "10k by RHN" i pisz własne propozycje. Porównamy je we właściwym czasie z wizją zwycięzcy ankiety i wtedy wszystko się rozstrzygnie!

Swoją drogą, propozycja Wasuta zmniejsza dystand dzielący go od Jimmora, a brakuje jeszcze ponad tuzina głosów, więc... wszystko się może jeszcze zmienić! :P

Awatar użytkownika
8art
Reactions:
Posty: 6267
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 17:38
Has thanked: 121 times
Been thanked: 81 times

Post autor: 8art » 11 kwietnia 2011, 21:39

Akceptowalne rozwiązanie i wcale nie wyklucza z wyścigu Runa Habasa Ne. RHN, jeśli nadal Ci zależy, załóż w dziale Projekty topik "10k by RHN" i pisz własne propozycje. Porównamy je we właściwym czasie z wizją zwycięzcy ankiety i wtedy wszystko się rozstrzygnie!
To się mnie podoba:) powolutku będę rozwijał swoją wizję i kto wie... Może sie ukaże jako KC 2.0 a wtedy.... pieniądze, sława, kobiety.... :)

Póki co, najbardziej przemawia do mnie wersja jimnora, jako chyba najbardziej zgodna z moją wizją.

jimmor
Reactions:
Posty: 261
Rejestracja: 20 marca 2011, 13:59
Kontakt:

Post autor: jimmor » 11 kwietnia 2011, 22:00

Tak naprawdę należałoby zrobić ankietę na początek - jesteś za apokalipsą czy za kontynuacją historii. Potem wystawić ankietę tylko z wizjami z tej kategorii... tylko ten czas, czas, czas! Nawet pracować nie można nad niczym specjalnie bo co mi po opisie imperium Archagasty, ich żółwich okrętów, czy systemie władzy dwóch królów-kapłanów jak zaraz - drogą kompromisów - dojdziemy do wniosku że na powierzchnię Orkusa spadł kawał obcej planety z duchem Bezimiennego na pokładzie, co spowodowało epokę lodowcową, którą przetrwało jedynie 20% populacji martwiaków...

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 11 kwietnia 2011, 23:55

Wszechwładnych i wszechwiedzących, którzy napisali systemy mamy już wielu i chwała im za to. Fajnie byłoby, gdyby powstał system, w którego tworzeniu brałaby udział pewna społeczność. Nie wiem, czy nam się to uda, ale spróbować możemy. A jeśli chodzi o czas to chyba ponad 15 lat czekania na prawdziwą edycję KC-tów jest pokazem na to, że jednak cierpliwi jesteśmy.

Run Habas Ne
Reactions:
Posty: 401
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 05:53

Post autor: Run Habas Ne » 16 kwietnia 2011, 21:55

nie lubię jak ktoś usuwa moje posty
znacznie utrudnia mi to zachowanie powagi i szacunku dla sytuacji
nie omieszkam również wątpić w kompetencję osób obdarzonych ów możliwościami

a powracając do tematu wątku
jaki sens ma przedstawienie swojej wizji, "5-minutówki", zrobienie wrażenia (często nie do końca takiego jakiego się chciało) a później modernizowanie projektu, mimo że może być już ujęty w ankiecie ?

P.S. Gasta podobał mi się twój autoportret C:V tak trzymaj

Awatar użytkownika
Keth
Reactions:
Posty: 12615
Rejestracja: 07 kwietnia 2009, 20:37
Has thanked: 138 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

Post autor: Keth » 16 kwietnia 2011, 22:16

Wierzę, że można nie lubić usuwania swoich postów, ale cóż, takie już to życie. Trzeba po prostu przywyknąć do tego, że bywamy na tym forum przesadni drażliwi na punkcie przesadnie emocjonalnych reakcji niektórych użytkowników. Im prędzej takowy użytkownik pojmie, gdzie znajduje się granica między tolerowanym i nie akceptowanym stosunkiem wobec innych, tym szybciej skupia się na dyskusji merytorycznej, a nie wymianie niepotrzebnych i zaogniających sprawę złośliwości.

Ja osobiście żywię sympatię do niemal wszystkich KC-portalistów i marzy mi się przy tym bardziej ożywiony ruch na forum, więc proponuję zarzucić już wylewanie gorzkich żali i konstruktywną pracę u podstaw.

Jest topik "Punkty doświadczenia" - może zechciałbyś szerzej opisać swe podejście do tego zagadnienia (wspominałeś gdzieś, że PD i złoto wzbudzają sporo kontrowersji w Twej grupie). Napisz jak wyobrażasz sobie rywalizację między kapłanami tego samego kultu (topik Żyjącej Orchii). Zaskocz nas żywą wyobraźnią i zaproponuj wzory flag dla Czerwonych i Białych Piratów (topik Barwy i godła państwowe).

Jest tyle wątków na forum, gdzie można podzielić się wartościowymi przemyśleniami, więc może pora schować urażoną dumę do kieszeni i pokazać się ze swej kreatywnej strony?

ghasta
Reactions:
Posty: 2334
Rejestracja: 29 września 2010, 23:48
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: ghasta » 17 kwietnia 2011, 09:09

Run Habas Ne napisał(a):
nie lubię jak ktoś usuwa moje posty
znacznie utrudnia mi to zachowanie powagi i szacunku dla sytuacji
nie omieszkam również wątpić w kompetencję osób obdarzonych ów możliwościami
Następnym razem użyj po prostu tego co masz między uszami to się nie będziesz dziwił
a powracając do tematu wątku
jaki sens ma przedstawienie swojej wizji, "5-minutówki", zrobienie wrażenia (często nie do końca takiego jakiego się chciało) a później modernizowanie projektu, mimo że może być już ujęty w ankiecie ?
Podejrzewam że większość osób poświęciło, więcej czasu na przemyślenie swoich propozycji niż 5 minut. Nie bierzesz także pod uwagę tego, że jeśli twoja propzycja wygrywa - to Ty masz obowiązek ją budować i dawać ew. pomysły. Z Twoich postów wynika niestety, że nie masz czas na taką dodatkową pracę, więc jak byś sobie wyobrażał taką pracę?
P.S. Gasta podobał mi się twój autoportret C:V tak trzymaj
Musisz się bardziej postarać żeby mnie urazić, a ciebie łatwo sprowokować.

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 17 kwietnia 2011, 10:13

Ostrzegam ostatni raz. Potem zamknę wątek a jak i to nic nie da pomyślimy nad dalszymi konsekwencjami. DAJCIE SOBIE SPOKÓJ.

ODPOWIEDZ