Pomysł na dodatki do portalu

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 16 grudnia 2009, 11:27

Zmiana nastąpiła tylko na wow-Tower lub default. Zmień sobie na chwilkę Mruf i zobacz różnicę. Najlepiej w zakładce forum. Chodzi o znaczek pokazujący posty nieprzeczytane.

Mrufon
Reactions:
Posty: 2579
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 19:17
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Mrufon » 16 grudnia 2009, 11:32

No mieni się ten feniks, ale ten skin jest mniej czytelny. Przejrzałem większość i ten 2point0 jakoś najbardziej przypadł mi do gustu - szerokość strony, krzyżyk na kwadraciku oznaczający nieprzeczytany wątek - czytelne to i przejrzyste.

Shadowrunner
Reactions:
Posty: 263
Rejestracja: 24 stycznia 2009, 18:27

Post autor: Shadowrunner » 16 grudnia 2009, 23:19

Przejrzałem większość i ten 2point0 jakoś najbardziej przypadł mi do gustu
Też już od momentu pojawienia jeżdżę na 2point0 :) - jest może bardzo mało KCtówy (chyba że raczej pro-elvish) za to bardzo przyjemny dla oka i czytelny. No i ładnie się układa na widescreenach :)
"-Kat An!!! - najg?o?niej jak mog?a, sykn??a ci??arna orczyca.
-Kacie! Jeszcze raz spróbujesz mnie podgryza?! - doda?a uderzaj?c wielk? niczym bochen chleba pi??ci? w swój nabrzmia?y brzuch."
[sic!]

Leander
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 18 sierpnia 2017, 21:15
Kontakt:

Post autor: Leander » 19 sierpnia 2017, 17:45

Uprzejmie proszę o nagrodę złotej łopaty za odkopanie antycznego wątku.
Przyznaje się do bycia autorem generatora postaci i kalkulatora biegłości do KC. Stare dzieje, długo rozwijany program, sprawiała mi to sporą frajdę. Zawsze w Kryształach lubiłem to, co wielu uznaje za wadę, czyli multum cyferek. Oczywiście wiem, że sytuacje "to idź zrób sobie herbatę, a ja policzę w który palec u nogi trafił cię ten odłamek" zabijają sesję, ale... Nie rozumiem, dlaczego nigdy nie powstała gra komputerowa z oryginalną mechaniką KC. Przecież to jest system idealny do tego, żeby pokazać ciekawy świat, a komputer niech liczy i liczy. A może się mylę i coś powstało?
Książki, planszówka (jeszcze nie widziałem), przeszkadzajki w rodzaju mojego programu, a gry - brak! Kiedyś z kolegą zaczęliśmy coś pisać, ale skończyło się na etapie koncepcji.
Gdyby ktoś miał fantazję zajrzeć, to program cały czas jest na aminecie (bo to soft na Amigę): ftp://aminet.net/game/role/KC.lha

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 19 sierpnia 2017, 21:30

Myślę ze liczenie przez komp to bliżej nie określona przyszłość a nie totalna fikcja. Ale na marginesie wprowadzanie korekt do mech almanachow i nakladek to dopiero potem katorga.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

Awatar użytkownika
czegoj
Site Admin
Reactions:
Posty: 3837
Rejestracja: 18 listopada 2008, 23:34
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: czegoj » 20 sierpnia 2017, 20:47

Leander napisał(a):

Uprzejmie proszę o nagrodę złotej łopaty za odkopanie antycznego wątku.
Przyznaje się do bycia autorem generatora postaci i kalkulatora biegłości do KC. Stare dzieje, długo rozwijany program, sprawiała mi to sporą frajdę. Zawsze w Kryształach lubiłem to, co wielu uznaje za wadę, czyli multum cyferek. Oczywiście wiem, że sytuacje "to idź zrób sobie herbatę, a ja policzę w który palec u nogi trafił cię ten odłamek" zabijają sesję, ale... Nie rozumiem, dlaczego nigdy nie powstała gra komputerowa z oryginalną mechaniką KC. Przecież to jest system idealny do tego, żeby pokazać ciekawy świat, a komputer niech liczy i liczy. A może się mylę i coś powstało?
Książki, planszówka (jeszcze nie widziałem), przeszkadzajki w rodzaju mojego programu, a gry - brak! Kiedyś z kolegą zaczęliśmy coś pisać, ale skończyło się na etapie koncepcji.
Gdyby ktoś miał fantazję zajrzeć, to program cały czas jest na aminecie (bo to soft na Amigę): ftp://aminet.net/game/role/KC.lha
To może pora odświeżyć.

Leander
Reactions:
Posty: 7
Rejestracja: 18 sierpnia 2017, 21:15
Kontakt:

Post autor: Leander » 21 sierpnia 2017, 10:26

Suriel napisał(a):

Myślę ze liczenie przez komp to bliżej nie określona przyszłość a nie totalna fikcja. Ale na marginesie wprowadzanie korekt do mech almanachow i nakladek to dopiero potem katorga.
Liczenie przez komputer to od dawna teraźniejszość, dlatego dziwi mnie, że nikt nie napisał gry z mechaniką KC. Wg mnie świetnie się do tego nadaje.

Awatar użytkownika
dretch
Reactions:
Posty: 660
Rejestracja: 07 czerwca 2010, 13:24
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Post autor: dretch » 21 sierpnia 2017, 11:23

Nie tylko wg. Ciebie. Ci od wiedźmaka jakby się za to wzieli ... to byłoby coś!! :)
Rudzielec z Koronapan o imieniu Gerard (Anabaptysta, Borka)
http://www.degenesis.com/character-en/i ... a6aa74c071

**
ECO - Stra?nik miejski Ostrogaru
http://www.krysztalyczasu.pl/nickpage.php?user=353

--
Je?eli pad?e?, szybko wsta?, bo jeszcze Ci dokopi?.

Awatar użytkownika
Suriel
Reactions:
Posty: 3733
Rejestracja: 19 września 2010, 22:20
Lokalizacja: Wawa
Has thanked: 87 times
Been thanked: 150 times

Post autor: Suriel » 21 sierpnia 2017, 11:27

Kto wie może wezmą :)

Połączony z 25.08.2017 13:29:59:
Co do rozwoju dzialu dodatków do portalu; proponuje dzial matrymonialny. Jest tu tak pustawo że ruch w tym zakresie byłby wskazany. Może pojawilyby się jakieś nowe osoby.
Ostatnio zmieniony 25 sierpnia 2017, 13:29 przez Suriel, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein

ODPOWIEDZ